Skocz do zawartości

Zablokowane Powrót na stare śmieci


DomiNN

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

 

Może najpierw się krótko przedstawię, jestem Mateusz, aktualnie 2020 przynosi już ostatnie naście :( (Czas już na mnie [*]. Uczęszczam do Technikum, na profil Technik-Logistyk (WZ,PZ,Fakturki i takie tam :D). Pochodzę z województwa dolnośląskiego, dokładniej z okolic Świdnicy. Jak to padło na mnie, mam charakter śmieszka, myślę że to pozytywna cecha. Zainteresowań mam bardzo wiele, jednak największym z czego mogę się pochwalić, to czynny udział w okolicznej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej. Jednak trochę smutno, bo zmieniłem miejsce zamieszkania o jakieś 20 kilometrów i utrudnia to troszkę dojechanie na czas. 

 

Cóż, kiedyś pykałem na serwerku Only DD2 Cs 1.6, dokładniej posiadałem tam admina. 

 

Zachęcam do poznania mojej osoby, myślę że dam się polubić, najważniejsze: Nie gryzę! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema niedopałek :beka: :0laughing:

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie