Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

darmian6969

[Wzór] Skargi na admina/gracza

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By 3rd
      Wzór skargi na admina/gracza:
      Twój nick: Nick oskarżonego: IP/SID oskarżonego: Data i godzina zdarzenia: Dowody: Opis sytuacji:   Skarga bez uwzględnienia powyższego wzoru nie będzie rozpatrywana  
    • By Zaba2k
      Data zdarzenia: 10.12.2019 - 16:46:00 Nick użytkownika: Sztywny (nie wiem jaki nick na forum bo żaden nie ma rangi admina go moda #2..) Dowody: SS nizej Świadkowie: gracze na serwerze, np. @skolopendomorf Uzasadnienie: gram spokojnie, ciśne beke z typa o ssy wczorajsze i ban za nic.. no jakim prawem on ma admina xD  

@ mefedroniX
    • By Apostrof
      Nick: pfs 'Apostrof.
      Serwer: Jailbreak
      Admin banujący: WrongPoliceman 
      Data zdarzenia: 09.12.2019 - 21:38:32
      Opis sytuacji: No ogólnie poszedłem do tt bo wrongu kazał, załapałem sie na zabawe, więc ppoleciałem pod wieże i zacząłem się wybijać z niej nie łamiąc regulaminu w żadnym stopniu. Po chwili dostaje bana na 3h z powodem "scrollowanie masz bindy ostrzegalem" (Nie dostałem ostrzeżenia, na demku nawet widać). Beznadziejne zachowanie ze strony admina, jak ma banować to niech chociaż mnie upomni. Takowego upomnienia nie dostałem... @ Deva Ogólnie teraz do CIebie Wrongu, nie osądzaj wszystkich od razu o bindy itd. Istnieje takie coś jak umiejętności, które łatwo zweryfikować, nie wszystko jest "scrollowaniem". (Nie miałem autoducka bym wyleciał z takim powodem, nawet o tym w regulaminie nie ma.. XD) @ WrongPoliceman Zapraszam do twojego kabareciku  
      Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/15523.html
      Wycinek z konsoli:
      [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Zbanowany przez Admina: WrongPoliceman
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
      [AMXBans] Powod: 'scrollowanie  masz bindy ostrzegalem'
      [AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:104604801'
      [AMXBans] Twoje IP: '((('
      [AMXBans] ===============================================

Oznacze świadków sytuacji aby mogli się wypowidzieć o tej super sytuacji @NaYaN @Pawlator @ Deva 
      Edit: Po zbanowaniu mojej osoby powychodzili ludzie, takimi banami tylko odstraszasz ludzi i zmniejszasz ilość graczy na serwerze. Brawo! Przyznaje Ci Admina roku
    • By Szymon96
      Dnia 8 grudnia 2019 o godz około 17 :00 .
      Gracz o nicku Klaudia <3  będąca na tym serwerze adminem . 
      Dowody : jakie mam mieć? 
      Świadkowie   grający tam gracze o tej godzinie . 
      Uzasadnienie : rzuciła pake na ostatniego człowieka będąc zombie czyli mnie , moim zdaniem ona nie zna regulaminu .

• By Lazanestic
      1. Twój Nick:
      2. Nick oskarżonego: Gravits
      3. Steam ID oskarżonego: Admin NS, chomik/squeezy macie tam wszystko u siebie na jego temat.
      4. Data, godzina i mapa zdarzenia: 16:55 
      5. Opis sytuacji: Koniec tego wszystkiego, trzeba raz na zawsze opisać niekompetentnym osobom wszystko, bo widać każdy interpretuje wszystko na swój sposób. Otóż, dostałem bana od owego admina z takim powodem; '1.8 i 1.39' - co idzie się domyślić, że chodzi o punkty z regulaminu, które za chwilę przytoczę, by każdy miał lepsze pole widzenia. Wyglądają one następująco -  1.8 Zakaz u żywania odpowiednich komend ułatwiającą poruszanie się. Dotyczy to w szczególności parametrów szybkości. Jest to pierwszy z nich, którego nie złamałem w jakikolwiek sposób, kupiłem sobie speeda na serwerze za 14k w sklepie, gdyż każdy ma taką możliwość, przez co poruszałem się szybciej, aczkolwiek owy "admin" raczej tego nie ogarnia, więc to już nie mój problem, że dostrzega w tym wszystkim jakieś komendy ułatwiające poruszanie się, przecież to śmieszne. Od momentu wprowadzenia tego regulaminu admini (nie wszyscy) zaczęli wypatrywać wszystkiego na siłę. Widzą, że ktoś szybciej i lepiej się porusza, to od razu odnoszą się do tego punktu w regulaminie i banują za niego, choć dokładnie nie wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi. Drugi punkt w regulaminie, który został dodany do powodu bana - 1.39 Obowiązuje całkowity zakaz scrollowania, bindowania skoków. Nie używałem GSJ, ni nic, co nabyć idzie grając w ową grę, tylko zwyczajnie mając już wcześniej wspomnianego zakupionego speeda używałem dodatkowych skoków, które posiadam jako SVIP, po użyciu skoków leciałem spadochronem, dokładając do tego lekkie strefy, by szybciej lecieć, a gdy upadałem na ziemię wybijałem się na spacji i znów 3 skoki, spadochron itd, więc nawet scrolla nie używałem, ni nic (Ta wiem, że tłumaczone, jak dziecku, ale inaczej chyba się nie da XD). Admin oczywiście nie mógł tego pojąć, że ktoś szybciej rozpędza się niż on sam i postanowił dać mi bana. Polecam poczytać Ci trochę na ten temat, bo widzę Twoja wiedza w tym temacie jest znikoma, więc gdy banujesz graczy upewnij się kilkukrotnie, czy faktycznie regulamin został przez nich złamany, bo w tym wypadku nie złamałem żadnego z punktów w regulaminie.
      Nie rozumiem już tego totalnie i śmieszy mnie to. Na mapie, na której dostałem bana, otrzymał go również mój kumpel - Wodzu, ale z tym wszystkim, to już wgl tragedia. XD Była sobota, a za nią niedziela, na czas owych zabaw, któryś z adminów  odpalił AUTOBH dla wszystkich graczy oraz grawitację, ale oczywiście owy admin, jakim jest Gravits chyba tego nie zauważył, bądź nie skumał i podczas, gdy wszyscy latali sobie na autobh, to Gravits stwierdził, że Wodzu używa czegoś niedozwolonego i wlepił mu bana. XD Ta akcja, to po prostu żenada. Wodzu otrzymał taki sam powód bana, jak ja, więc domyślam się, że u mnie mogło również chodzić o to samo. 
      6. Dowody (Demko, screeny, świadkowie): http://737211.hltv2.pukawka.pl/hltv-1912071631-jail_hm_fisnesuyu-1575732660-1575734220.zip
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.