Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  19
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

darmian6969

UżytkownikO darmian6969

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

231 wyświetleń profilu
 1. Nic na to nie poradzę, w tym problem że GT nie jest tak dokładne jak się wydaję . edit - @ terrorist0p AWPhmm, zdziwiłbyś się , jakbym miał kłamać, to bym to robił. Jeśli coś nie pasuje, zawsze mogę odejść.
 2. Jasne, już wytłumaczę. Reklama była, ostatnio było około 10 osób(weekend). Reklama ponownie się skończyła, zostanie dokupiona, czekam na kolejny przelew To widocznie zaglądałeś w złym czasie
 3. @ Użytkownik zachęcam do składania podań
 4. Za młodych lat, wierzyłem w te bajeczki o wilkołakach, wampirach... Ale ogółem z czasem się to zmieniło i jedyne w co wierzę na poważnie, to duchy, zjawy itp.
 5. Kuurła kiedyś to było
 6. 12.09.19 Dodano gangi naprawiony ranking JB (/topg) dodano opis VIP/SVIP (/vip /svip) usunięto lewitujące bronie Usunięto zabawę Harry Potter(zostanie ona naprawiona, poniewaz jest zbugowana)
 7. Z dniem dzisiejszym(tj. 09.09.19) OTWIERAM rekrutację, na Opiekuna JB. Wymagania: - ukończone 16 lat(BEZ WYJĄTKÓW!) -Dojrzałość -Wspomaganie finansowo(reklama/serwer, BEZ WYJĄTKÓW, rozumiem, że może się zdarzyć sytuacja w której nie będziemy posiadali pieniędzy) -Minimum tydzień na takowej Sieci, nie ukrywam, że poszukuję osoby zaufanej.(Wyjątki dla znajomych) -Przede wszystkim AKTYWNOŚĆ. -Bardzo dobra znajomość AMXX Wzór: Wiek: Imię: Doświadczenie w prowadzeniu serwera(-/10, według własnej oceny): Pomoc finansowa(TAK/NIE):
 8. Zapraszam do składania PODAŃ!
 9. Wygarnę ten tekst z piosenki Malika: "Jak jest hajs, jest władza a jak jest władza to kur*a baby same przyjdą".
×
×
 • Dodaj nową pozycję...