Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


darmian6969

User


1 Follower

About darmian6969

 • Rank
  Srebro I

Recent Profile Visitors

132 profile views
 1. Nic na to nie poradzę, w tym problem że GT nie jest tak dokładne jak się wydaję . edit - @ terrorist0p AWPhmm, zdziwiłbyś się , jakbym miał kłamać, to bym to robił. Jeśli coś nie pasuje, zawsze mogę odejść.
 2. Jasne, już wytłumaczę. Reklama była, ostatnio było około 10 osób(weekend). Reklama ponownie się skończyła, zostanie dokupiona, czekam na kolejny przelew To widocznie zaglądałeś w złym czasie
 3. @ Użytkownik zachęcam do składania podań
 4. Za młodych lat, wierzyłem w te bajeczki o wilkołakach, wampirach... Ale ogółem z czasem się to zmieniło i jedyne w co wierzę na poważnie, to duchy, zjawy itp.
 5. Kuurła kiedyś to było
 6. 12.09.19 Dodano gangi naprawiony ranking JB (/topg) dodano opis VIP/SVIP (/vip /svip) usunięto lewitujące bronie Usunięto zabawę Harry Potter(zostanie ona naprawiona, poniewaz jest zbugowana)
 7. Z dniem dzisiejszym(tj. 09.09.19) OTWIERAM rekrutację, na Opiekuna JB. Wymagania: - ukończone 16 lat(BEZ WYJĄTKÓW!) -Dojrzałość -Wspomaganie finansowo(reklama/serwer, BEZ WYJĄTKÓW, rozumiem, że może się zdarzyć sytuacja w której nie będziemy posiadali pieniędzy) -Minimum tydzień na takowej Sieci, nie ukrywam, że poszukuję osoby zaufanej.(Wyjątki dla znajomych) -Przede wszystkim AKTYWNOŚĆ. -Bardzo dobra znajomość AMXX Wzór: Wiek: Imię: Doświadczenie w prowadzeniu serwera(-/10, według własnej oceny): Pomoc finansowa(TAK/NIE): Znajomość AMXX(-/10): Czy byłeś kiedyś na takim stanowisku?: Posiadałeś kiedyś Admina, na JB?: Dlaczego Ty?(minimum 3 zdania, przekonaj mnie do siebie): Coś o sobie(minimum 5 zdań): Mikrofon(TAK/NIE): JEŻELI NIE SPEŁNIASZ MOICH OCZEKIWAŃ, NIE PISZ PODANIA :). Podania piszemy w dziale "Podania na admina" Wzór tematu podania na opiekuna: "Nick" - Podanie na Opiekuna
 8. Wygarnę ten tekst z piosenki Malika: "Jak jest hajs, jest władza a jak jest władza to kur*a baby same przyjdą".
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.