Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Twój nick: Ci n ek lo wca sz p ar ek

Nick oskarżonego: Nie mogę u was znaleźć amxbansów ... Chodzi o admina który banuje mnie za klatki

IP/SID oskarżonego: wasz admin

Data i godzina zdarzenia: teraz

Dowody: amxban

Opis sytuacji: Mam 100 fps ping w normie ( 40-60 ) gra chodzi mi bardzo płynnie, karam ludzi na serwerze aż miło ale jako że admin dostaje wciery to łapie się banami za coś czego nie ma... połowa serwera ścina i to ewidentnie jeden z graczy ale skilla jako że nie ma to łatwy frag.. zabanujmy tego kozaka a fraga zostawmy... Mam nadzieje że to ostatnia taka sytuacja tutaj

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By zbychuCS:GO
      Imię: Dawid Wiek: 18 Nick z gry: jest on nie widoczny Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/็็็็็็็็็็/54.38.142.181:30061/ Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198316088803/ Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem prawie codziennie na serwerze i  mogę pomóc w jego rozwoju oraz pilnować porządku. Ile grasz dziennie?: 1-2 godziny  Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Nie Znajomość sourcemoda (0/5): 3.5/5 Kontakt: Steam/FB/DC/TS3
    • By terrorist0p AWP
      Wymagania:
      6 godzin gry na serwerze Minimum 16 lat lub mutacja Mikrofon Znajomość Sourcemod'a 2/5 Opłacanie składki członkowskiej 5zł/msc Dawanie dobrego przykładu innym graczom  
      Wzór:
      Imię:  Wiek:  Nick z gry: Link do profilu GT na serwerze: Link do profilu Steam: Steam ID: Dlaczego Ty?: Ile grasz dziennie?: Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Znajomość sourcemoda (0/5): Kontakt:
    • By firewayheaven
      Twój nick: Karniak Nick oskarżonego: Kill me IP/SID oskarżonego: Data i godzina: 18.25 22.09.2019 Dowód: Nadmierne używanie admina Opis sytuacji: Na samym początku chciałbym Kill abyś nie był zły za skarge, ale to dla dobra serwera ZM na którym gramy. SIedziałem sobie w kampie na mapie nie pamietam mniejsza o to przy czym dostawałem kicki aby admin mogl mnie zlapac to nie pierwsza sytuacja w ktorej admin naduzywa swoich przywilejów do zlapania drugiej osoby zmienia postacie w zombie i na odwrot... w zależnosci nie wiem czy od humorow. Ps prosze cos z tym zrobic bo to nie pierwszy ja jestem ktory zwraca na to uwage... bo ostatnio kill wyszedl z serwera to pewni gracze zaczeli sie wkurzac ze tak robi.... Pozdrawiam Karniak
    • By fOCUSONCS:GO
      Nick: fOCUSON[t]
      Data Urodzenia: 27.05.1996
      Link do GT: https://www.gametracker.com/player/fOCUSON[t]/145.239.239.225:27015/
      Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: hmm, myślę że posiadam DUŻE doświadczenie do pełnienia tej funkcji którego może brakować innym.
      Kilka zdań o sobie: Jestem Aleks, mieszkam na Kujawach, swoją przygodę z CS'em zacząłem jeszcze w szkole podstawowej grając ze znajomymi w 1,6. Wolny czas spędzam na siłowni, rowerze bądź też na mieście ze znajomymi.
      Znajomość sourcemod [1/5]: Uczciwe 3/5 z racji iż potrafię zmienić cvary wgrać plugin itp, natomiast nie napisze go od podstaw.
      Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie mimo braku tej jednej godziny przegranej na serwerze, którą oczywiście postaram się nadrobić dziś jeśli tylko czas na to pozwoli.
      Pozdrawiam. 
    • By Mentek DD2 #1
      Data zdarzenia:Okolo 23:55 Nick użytkownika: Mrs.Jessa Dowody:Wszystko jest na czatbox przyznam sie ze wyzywalem ale po co pisze ze czytac nie umiem wiec nie dam sie takiej osobie jak ona zeby mi mowila co mam robic niech sie sama pilnuje bo tylko tyle potrafi Świadkowie:Nie ma Uzasadnienie:Dostalem bloka na stale nwm czemu az na stale jak sie daje na 24 h a nie na zawsze wiec widac jak sie zna na i taka osoba ma moda i jeszcze kozaczy i mysli ze wszystko moze robic i tu sie myslisz ja sobie nie dam zeby mnie jakies dziecko uczylo co mam robic tyle z mojej strony wiec prosze cos z tym zrobic
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.