Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Serwer: only dd2
Admin banujący: Dylu
Data zdarzenia: 27,08,2019 ok. 16:30
Opis sytuacji: Rozumiem że jestem osobą irytującą ale uważam że karanie mnie banem na stałe jest niesprawiedliwe :C Proszę bardzo o skrócenie bana.
Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/9758.html

Wycinek z konsoli:

20190827163423_1.jpg

Edited by Kamilaa

Powiem tak, miałam już nie raz okazje z Tobą grać na serwerze, pomimo zwracanej Ci uwagi oraz dawaniu banów Twoje zachowanie się nie zmieniało, a wręcz jeszcze bardziej się nakręcałaś jak katarynka. Rozumiem, że może masz jakieś braki osobiste w życiu prywatnym, ale gadanie ciągle o sexie itp na serwerze nie jest od tego, tutaj się gra i komunikuje z innymi graczami na temat gry a nie Twoich fetyszy itp.. 

Jesteś mega toksyczną osobą, więc jak dla mnie ban jest słuszny i powinien zostać, bardzo dużo osób zgłasza Cię na u@, że przeszkadzasz w grze itp, więc czego Ty się spodziewałaś w sumie... Albo się szanujemy, albo się żegnamy :)

Tyle z mojej strony:D Mam nadzieję, zę @ RumcajsJumper oraz @ True podejmą słuszną decyzję i nigdy więcej nie zobaczę Twojego nicku na serwerze:)

Musiałam, wybaczcie <3

Robisz burdel na serwerze,cisniesz każdego kto ci nie spasuje,a jak ci odpowie ktoś żebyś się zamkła to go ciśniesz,uczysz każdego kultury a sama jej nie masz  XD. Opowiadasz jakieś farmazony ludzie się denerwują bo nie dajesz grać tylko gadasz jakbyś naćpana była,a potem beczysz ze banuja cie -,-  ZMĄDRZEJ ! 

Edited by Hassman
By Mrs.Fuksiara,

Prosiłabym na więcej razy bez komentarzy "Zmądrzej". Wypowiedź dotyczyć ma zachowania na serwerze, a nie docinek.

No w końcu przyszła sprawiedliwość ;) Tak jak mówiłem wcześniej już , prowokujesz ludzi po czym wyzywasz . Chcesz próbować zrobić z siebie gwiazdę ale do tego akurat Ci daleko a wręcz droga niemożliwa . Atencji możesz szukać na innej sieci bo ile razy można wchodzic na serwer i ślyszec ten Twój  irytujący głos który nic nie wnosi do gry . Jestem  za podtrzymaniem bana . Pozdrawiam ;)

Wstrzymujemy się od UB , poczekamy aż reszta administracji , ewentualnie graczy  się wypowie w temacie, w tedy podejmiemy decyzje.

Pozdrawiam.

A moim zdaniem ban lekko przesadzony, myśląc racjonalnie skoro dana osoba "irytuje" was tym co mówi najprościej jest ją zmutować "amx_mute".  Skoro gra, strzela czysto, może i coś tam obraża ( ale nie często), to po co Ją wywalać z serwera? A jak nie ma admina  i ktoś nie chce jej słuchać zawsze jest komenda /mute. A skoro niektórzy łykają wszystko jak pelikany i dają się "trollować" i zaczynają ją obrażać, to dlaczego oni nie dostaną upomnienia? Niejedno kroć była taka sytuacja. Myślenie nie których adminów " to mój kolega, on bana nie dostanie". Reasumując wszystko ban za bycie irytującą osobą? Poważnie? 

ps. Mój kierownik też jest irytujący, to znaczy, że mam go zabić?  XD

A więc tak, po skonsultowaniu się z @ RumcajsJumperrozważyliśmy twoje odwołanie i zmniejszamy długość bana, z perma na 1 tydzień.

Możesz to potraktować jaką drugą szanse na powrót , na nasz serwer iż drugiej takiej szansy nie będzie , jeżeli  twoje zachowanie się nie zmieni rozstaniemy się ostatecznie.

Proszę o  @ UBTeam  @ Vixa@ Rambooo @ TheProTHC.exe o skrócenie bana.

Pozdrawiam.

Edited by True

OOoo nie nie nie !!!!! nie ma na tydzien tylko perm zostaje   nie chce jej na serverze  za takie zachowanie !  nie dostanie ub  zostaje perm  :)   bylem na serverze i slyszalem  dobrze ze dał  DyLu bana perm bo ja bym jej dal   :) wiec perm zostaje  dziekuje  :) za informacje 

@ Jessaz tego co wiem gram na tym serwerze właściwie codziennie może nie mam tylu fragów co na dd2 #2 ale jednak wchodze na serwer

proszę o laskę i cofnięcie ostrzeżenia słownego które plami mój honor  

@edit up

wtf ogarnij składnie bo nie rozumiem przesłania xd

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Wieszak
      Sieć serwerów CS 1.6 oraz CS:GO serdecznie Was zaprasza na serwer CS:GO.
      Włączyliśmy na nim tryb 5 Maps .
      Serwer posiada skiny, które możecie założyć na czas rozgrywki całkowicie za darmo!
      Gwarantujemy masę zabawy i niskie pingi.
      DARMOWY VIP 
      ★ [5 Maps][128] ★ [SKINS/KNIFE/GLOVES] Valkiria.com.pl

IP Serwera: 54.38.49.140:27015
      Typ Serwera: 5 Maps
      Secure: Administracja + SourceBans

Serdecznie zapraszamy również na nasze forum - Valkiria.com.pl
      Znajdziesz u nas zawsze pozytywnie nastawionych graczy i mnóstwo zabawy.
      Lecz nie samą zabawą człowiek żyje. Znajdziesz u nas również działy z poradnikami
      do CS 1.6, CS:GO, League of Legend's, Photoshop i wiele, wiele więcej! 

Nie zapomnij również zerknąć na nasze aktualne konkursy serwerowe jak i forumowe.
      W łatwy sposób można wygrać u nas klucze do skrzynek CS:GO.
      A więc do zobaczenia na serwerze tudzież forum.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Zapoznałem się z regulaminem oraz go zatwierdzam. Na czarnej liście nie znajduje się strona / serwer który reklamuje.
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    • By TremoR
      https://www120.zippyshare.com/v/fdbXMsSx/file.html
    • By ByczeQ5a
      Nick*:MaRioV5
      IP / Steam ID*:' STEAM_0 : 0 : 61027813 ' 
      Admin banujący:Nie wiem :) 
      Data i godzina otrzymania bana*:Też nie pamiętam bo było to dawno niestety :/ 
      Runda:?
      Serwer*:Zombie Mod
      Powód:Jak chodzi o powód bana to taki jak w wycinku z konsolki "' wyp****** je***y PEDALE , GOWNO MASZ NA RYJU <3 ' 
      Link do demka*:----
      Wycinek z konsoli*:
      [AMXBans] =============================================== 
      [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
      [AMXBans] Zbanowany Nick : MaRioV5 
      [AMXBans] Powod : ' wyp****** je***y PEDALE , GOWNO MASZ NA RYJU <3 ' 
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl 
      [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 61027813 ' 
      [AMXBans] Twoje IP : ' 87.116.230.23 ' 
      [AMXBans] =============================================== 
      Krótki opis sytuacji*:Nie pamiętam bo to było daleko trochę temu ale chciałem na serwer wrócić :) 
      *pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia
    • By snaks
      Nick podejrzanego: kwl
      Serwer: DD2 #1
      IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip): Wyciąg z konsoli "#18    "kwl" 7603 STEAM_ID_LAN  68  1:00:28   31    0"
      Link do demka: http://ehltv.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-2002161504-de_dust2.dem.zip
      Podejrzane momenty: Nie ma co rozpisywać
      Opis sytuacji: śmieszny chłopaczek najlepsza akcja to na ktorać z ostatnich round na mapie jak koło rziw na midzie wcelowany w mida(zielone) przeskakuje mu na gale po ścianie hehehe
    • By Weduu
      Nick*:Weduu
      IP / Steam ID*: IP: '31.1.242.215 SteamID: 'VALVE_1:0:1175782869'
      Admin banujący:Kosmiczny Kill
      Data i godzina otrzymania bana*: Koło godziny 16:30 16.05.2020
      Runda:Było to coś około 6-8 rundy.
      Serwer*: CSGO:MOD (1.6)
      Powód:[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na CSowicze.pl'
      Link do demka*:Niestety nie posiadam.
      Wycinek z konsoli*:[AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Zbanowany przez Admina: Kosmiczny Kill
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
      [AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na CSowicze.pl'
      [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_1:0:1175782869'
      [AMXBans] Twoje IP: '31.1.242.215'
      [AMXBans] ========================================
      Krótki opis sytuacji*:Więc tak, wyglądało to następująco, w poprzedniej rundzie przegraliśmy poprzez zabicie całej drużyny CT, więc w następnej rundzie postanowiłem zagrać eco, chciałem szybko prześlizgnąć się na bombsite B aby zaczaić się tam na wrogą drużne, więc w połowie biegnięcia na bombsite dostałem bana. Nie jest mi znany prawdziwy powód tego bana, lecz jeżeli go poznam i będzie on naruszał regulamin serwerowy, obiecuje poprawę i drugą szanse.

Dziękuje i Pozdrawiam!
      *pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.