Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


True

User

About True

 • Rank
  Nic nie trwa wiecznie !

Informacje Profilowe

 • Location
  Kielce
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • GG
  68644698
 • Steam
  True_Csowicze

Recent Profile Visitors

251 profile views
 1. Reklama zostanie wykupiona do 7 dni na full, chwilowo map nie zmieniamy , dodamy parę rzeczy i startujemy na full , ze względu na prace nie było mnie troszkę czasu od poniedziałku wracam do normalności dogrywamy wszystko na tip top i startujemy w pózniejszym czasie zobaczymy jak to bedzie wygladać. Pozdrawiam.
 2. :( 

  1. True

   True

   Co tam wali koniu <3 xd

    

 3. Pamiętaj Admin świeci przykładem , także popracuj nad swoją kulturą. Okres Próbny 2 tyg. Zgłoś się do @ RumcajsJumperw celu opłacenia składki. Powodzenia i pozdrawiam.
 4. Jak dla mnie powinien demko obejrzeć ubt i stwerdzić co dalej. pozdrawiam.
 5. Zgłoś się do @ RumcajsJumperw celu opłacenia składki, następnie do mnie po dodanie flag. Okres próbny 2 tyg. Pozdrawiam.
 6. Dziś gadaliśmy z @ RumcajsJumper, decyzja czy będzie coś robione z ta propozycja pojawi się na dniach. Proszę o cierpliwość. Pozdrawiam.
 7. Nick:True Imię:Mateusz Wiek:23 Steam ID:True_Csowicze/ Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: praktycznie 15h z przerwami 30-1h Opisz siebie: Mateusz pochodzę z okolic Kielc ,interesuję się informatyka, Matemtyką , Fizyką Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? chciałbym ulżyć ubt w obowiązkach, nie zawsze ubt jest na forum , nie trzeba trzymać gracza przez 24h kiedy jest czysty, lub w przeciwną strone gdy ktoś zgłosi cheater'a trzeba reagować natychmiastowo , bo gracze są dla nas najwazniejsi. Czy miałeś styczność z Amxbans?: Amx 8/10 Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: wh aim sh 10/10 inne cheaty 7/10 Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: nie Kontakt: GG , FB Steam.
 8. Propozycję odrzucam , skoro gracze są na nie, nie ma sensu tego dłużej przedłużać.
 9. Proszę o wypowiedz admina@ morningstar .
 10. 1: od 22-23 min full auto zero rozrzutu ? . 2: od 24 do 25 min praktycznie zero rozrzutu. \ Demko Jude 1 https://www47.zippyshare.com/v/O7B6ktRk/file.html 1: od 00:30 gdzie rozrzut? idealnie wszystkie kule idą w jeden punkt 2: od 01:20 wgl rozrzutu nie ma full auto i idzie w jeden punkt? 3: od 02:30 nie dostał czy dostał flesh ? ale zabija // brak rozrzutu. /demko judev 3 https://www70.zippyshare.com/v/XvVMGcQV/file.html 1: od 14:10 full auto minimalny rozrzut. 2: od 14:20 dalej to samo wystarczy sie przyjżeć. 3: od 15:20 do końca rudny , akcja dalej full auto i minimalny rozrzut.Kule idealnie jedna po drugiej w przeciwnika. 4: od 21:30 , zero rozrzutu na full auto. / demko judehltv https://www40.zippyshare.com/v/qGVwVeCy/file.html Proszę sprawdzić pod względem: [ #NoRecoil , #leis , #antirecoil ,#antyspread ] Jeszcze dalej też są ciekawe akcje , typu skanowanie, idzie kula za kula w ten sam punkt. Wybrałem momenty gdzie naprawdę jest to widoczne, polecam aby UBT obejrzał całe demko i spojrzał na gracza. I wtedy doszli do wniosku. Pozdrawiam
 11. Sprawa Wyjaśniona, Gracz Ub , temat do zamknięcia. @ UBTeam @ Opiekun UBTeam
 12. Poproszę @ Maciek5g DD2 o rozpisanie / wycinek z demka , poproszę o konkretne dowody tak żeby można zakończyć tą sprawę. Pozdrawiam. Edit @ Huntednie spamuj już pod postem sprawę postaramy się wyjaśnić.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.