Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Andrzej
Data urodzenia: 16,02,2000
Nick: LoPowski
Opis swoją osobę: Mam na imię Andrzej pochodzę ze Śląska a dokładnie okolica Bielska-Białej. Interesuje się sportem, muzyką [ głównie rap ]. Aktualnie pracuję [ dlatego też urlop] ale myślę że popołudniu i wieczorkiem spokojnie znajdę czas. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości oraz propozycje. 
Co Cię skłoniło do napisania podania: Stwierdziłem że pomoc się przyda a jakieś doświadczenie mam z owym stanowiskiem. Może mało kto mnie tu zna ale to kwestia czasu [ miałem trochę mało czasu dlatego też tak mało było mnie na forum] 
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: Tak jak napisałem wyżej doświadczenie mam, poznanie ludzi to nie jest problem tylko kwestia góra tygodnia. Jestem osobą pracowitą i sumiennie wykonującą obowiązki 
Kontakt: Facebook/steam/forum/ts/gg

Odnośnik do odpowiedzi
Global Mod

jestem na Nie

- słaba aktywność 

- staż na forum

Poza tym nie ma zapotrzebowania w tej randze.

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie podanie do zamknięcia, ponieważ nie spełniasz żadnych wymagań, aktywność masz niemal zerową i raptem 5 godzin online.

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie. Brak godzin, staż na forum zerowy, nie znam Cie!  Podanie z gory do zamknięcia! Nie ma żadnych plusów. 

giphy.gif

giphy (2).gif

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

Powiem krótko... żadne wymaganie nie spełnione więc automatycznie podanie odrzucam.

Nie znasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Znajdź odpowiedź w TYM miejscu!

(jeżeli brakuje jakiegoś pytania, napisz na PW a dodamy je do listy)

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

odrzucone.png

Nie znasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Znajdź odpowiedź w TYM miejscu!

(jeżeli brakuje jakiegoś pytania, napisz na PW a dodamy je do listy)

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin