Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By tiero2k
      Witam wszystkich jestem nowy.
      Gram czasami tutaj na ONLY DD2 
      Pod nickiem tier0`
    • By ovsky
      Cześć Wszystkim, na samym wstępie chciałbym się przedstawić. Mam na imię Marek i mam 18 lat. Na forum trafiłem przypadkiem, ponieważ załozyłem nowego steama, kupiłem cs'a i szukałem fajnych serwerów. Trafiłem na wasz dd2 i już chyba tam zostanę. Tak z innej beczki to opowiem może trochę o Sobie. Mam 18 lat, chodzę do zawodówki na profil Kominiarz w klasie WieloZawodowej. Kiedyś w wolnym czasie chodziłem na boks oraz miałem różnorakie zajęcia. Dziś mimo praktyki trzy razy w tygodniu oraz szkoły i tak mam jeszcze strasznie dużo czasu. Chciałbym najlepiej go spędzić gdzieś gdzie nie będę żałował i mam nadzieję, że się tutaj odnajdę.
      Na sam koniec powiem jeszcze, że jestem Ślązakiem, pochodzę z Bytomia i to w sumie tyle
      Jeżeli ktoś, będzie miał jakieś pytania to śmiało a jeżeli ktoś bd chciał pogadać na ts3, pograć lub poznać się to też zapraszam
    • By DeamonS
      W którym to i ja postanowiłem się przywitać.
      Nazywam się Dawid, mam 20 lat i pochodzę z Lubelskiego.
      Nie zajmuję się niczym aktualnie szukam roboty a wolnych czasach gram w csa oraz metina, jak i zajmuję się "amatorsko" muzyką.
      W skład zainteresowań wchodzi oczywiście moja miłość muzyka hah, motoryzacja z naciskiem na Audi ;3 gastronomia również nie jest mi obca ^^.
      Krótko o Sobie : Jestem pierdolniętą osobą, w pozytywnym tego słowa znaczeniu  .
                                      Nie zbyt lubię się nudzić, jestem trochę leniwą osobą co nie oznacza że nic nie robię.
                                      Bywam też czasem typem samotnika.
                                      Uwielbia(łem)m latać po klubach, głośna muzyka i mocny bass to moje drugie życie.
      Pozdrawiam wszystkich czytających oraz całą resztę osobników na forum^^. Jeżeli masz jakieś pytanie pisz śmiało a na pewno Ci odpowiem.
    • By Asik
      Witam jestem Rafał mam 22 lata uwielbiam grać w csa 1.6. Jeśli macie pytanie z chęcią odpowiem! 
    • By Whoppa1.6
      Witam Wszystkich Graczy
      Bardzo rzadko wbijałem na fora gdzie grywałem na serwerze tutaj zrobiłem wyjątek postanowiłem wbić popatrzeć przypomnieć sobie stare czasy gry w csa
      Mam na imię Adam mam 24 lata pochodzę z Głogowa, póki co siedzę na zwolnieniu dlatego często jestem na serwerze  Ogólnie czekam aż zwolnienie się skończy więc będzie mniej czasu na grę trzeba wrócić do pracy i kompletować ciuszki itp dla dziecka które niedługo się urodzi  wcześniej zajmowałem się stronami internetowymi oraz grafiką myślałem aby coś z tym działać jak miałem swoją sieć kiedyś ale jakoś nie wypaliło dlatego  . Mam nadzieję że zostanę tutaj z Wami na długo
      Pozdrówki ^_^ 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.