Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No Witam,

Tak to ja i otóż to, że wkońcu na dobre powracam na forum :) 

Pozdrawiam wszystkich CSowiczów <3

10 minut temu, eXe. napisał:

To niezła legenda xd Cześć

Za krótko tu siedzisz w takim razie xd

Dżem dobry mój padawanie ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By k221
      Hejka! Nazywam się Adrian, mam 20 lat i przyszedłem na forum Was męczyć na jakiś czas :D
    • By _MisieQ_
      Mam na imię Michał, 15lat, Lubelskie, interesuję się składaniem oraz naprawianiem komputerów lub laptopów, uczęszczam aktualnie do pierwszej klasy technikum informatycznego, w wolnym czasie lubię posłuchać muzyki lub popykać w 1.6 / go. 
    • By PindoleQ DD2
      Siemka, mam na imię Maciek, jestem z województwa Świętokrzyskiego a dokładniej mieszkam nie daleko Kielc. 
      Interesuje się sportem a przede wszystkim piłką nożną.
      Gdyby nie Demolka który zrobił reklamę serwera na YouTube pewnie bym tu nie grał. 
      Na codzień zajmuje się drobnymi naprawami elektronicznymi.
      Ps. Jeśli chciałbyś / chciałabyś nagłośnić swoje auto zapraszam do mnie pomogę i doradzę  Budzenie sąsiadów o 5 rano i alarmy w galeriach handlowych to moja specjalność.
      Zapraszam na ONLY DD2 #1

• By Skrystalizowany
      NO WIĘC!
      Jestem Karol! Kocham grać w cs'a.
      Moje zainteresowania to Boks Tajski, który trenuje grubo z rok, piłka nożna, oraz oczywiście gry!
      Pochodzę z województwa Lubelskiego.

Jakiś czas już tu jestes więc wypadałoby się przywitać hah.
      Pozdrawiam @ Mrs.Fuksiara, oraz @ Kaskader MultiArena, Sebixa, oraz @ _SpirytusiK_MultiArenaktórzy powinni mnie kojarzyć z innej sieci pod wieloma nickami ale głównie-D0cto4 aKa zUoO/Boofeq/Truskawke?

No więc SIEMKA!

*po wiecej informacji mozna zglosic sie na pv*
    • By kurkuma GG
      Siema,
      miło mi Was poznać, trochę o mnie. Kiedyś 1 właściciel amxx.pl, dziś przedsiębiorca. Lat 29, miejsce zamieszkania Stargard.
      Dołączam do Was z moim serwerem GunGame
      https://cssetti.pl/serwer/145.239.237.145:8000
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.