Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SqubanyPraga

zamknięty Gracz na steam podajacy sie za admina

Recommended Posts

Już wyjaśnione, proszę zgłaszać profil https://steamcommunity.com/profiles/76561198858334442/

Nicki podszywające się: image.png

Prosimy sprawdzać steamid czy też kontakty do jakich piszecie a nie bezsensownie dajecie się oszukiwać. Co do autora tematu, proszę o wstawienie tutaj wszystkich screenów z tej rozmowy bym mógł temat wysyłać innym właścicielom sieci.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Miloszeeek
      Nick:Miloszeeek
      Imię:Miłosz
      Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Miloszeeek/145.239.16.77:27015/  
      Doświadczenie w byciu adminem: Byłem już wielokrotnie na tym stanowisku oraz mam aktualnie admina na tej sieci ale na innym serwerze DD2 + CSGO MOD
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 9
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Z 5h może i nawet więcej, zależy w jakim dniu i czasie.
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?:TAK
      Kontakt (platforma):FB, TS, DSC, GG
      Steam / Non-steam: W tej chwili non, ale będzie za jakiś 1 tydz.
      Dlaczego Ty?: Mam już duże doświadczenie w byciu adminem, a na serwerze mało adminów także przyda się jakaś pomoc w ogarnięciu serwera.
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK
    • By GROSIU.LOVCIA
      Nick:  <<Gr0sIu>>
      Imię: Paweł
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/<<Gr0sIu>>/145.239.16.77:27015/
      Doświadczenie w byciu adminem: Miałem
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 6
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  6h
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Mam mikrofon. Mam mutacje
      Kontakt (platforma): Discord i wiele innych
      Steam / Non-steam: Non-steam
      Dlaczego Ty?: Uważam iż jestem w miarę lubianą oraz znaną osobą na serwerze poza tym jestem aktywnym graczem i często napotykam osoby nieogarnięte którym przyda się dyscyplina 
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK!
    • By N1K1Cz
      Nick: N1K1Cz
      Imię: Dominik
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/xeonxeon/
      jakby co to mój gametracker ale na starym nicku bo miałem nick xeon i o tym zapomniałem a nie chce tworzyć nowego konta na tym
      Doświadczenie w byciu adminem: Byłem adminem na jednym serwerze pół roku ale serwer się rozpadł kwestia przypomnienia
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 7-10 kwestia przypomnienia
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: min 1godz max 8godz zależy od dnia 
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Tak i Tak
      Kontakt (platforma): forum,dsc ewentualnie messenger
      Steam / Non-steam: nonsteam
      Dlaczego Ty?: Chciałbym utrzymać ład i porządek na serwerze bo czasami nie ma adminów na serwerze 
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: Tak!
      @ Admin CS 1.6 [Jailbreak]
    • By aka. CwaniaK
      Nick: aka. Cwaniak
      Imię: Jakub
      Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/aka. Cwaniak/145.239.16.77:27015/
      Doświadczenie w byciu adminem: Miałem admina jak i opiekuna na różnych serwerach cs 1.6 jak i CS:GO
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 10
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Min. 2 godzinki :PP
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Tak
      Kontakt (platforma): Steam/Forum
      Steam / Non-steam: Steam
      Dlaczego Ty?: Jestem aktywny na serwerze oraz mam bardzo duże doświadczenie na JB
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK
    • By RadzioKRSupport
      Spór pomiędzy graczem Kurt0411 a EA nabrał obrotów!

Gracz dość regularnie na swoich materiałach krytykował EA, co doprowadziło do bardzo radykalnych kroków przez ową firmę.
      Po wielu ostrzeżeniach kierowanych do byłego profesjonalnego zawodnika na scenie Fify pracownikom Electronic Arts skończyła się cierpliwość
      co doprowadziło do nieodwracalnego bana dla Kurta na wszystkie gry wydanych od EA, oraz twórcy Fify wykluczyli go z wszelkich profesjonalnych
      rozgrywek w grze od której zaczął się ten ogromy spór między ogromną firmą a bardzo znanym twórcą.

Zdaniem kanadyjskiej firmy Kurt Fenech oprócz agresji w kierunku do ich firmy namawiał swoich widzów do równej krytyki.
      Co ciekawe, po kilku godzinach po wspomnianej sytuacji, pracownicy Electronic Arts padli ofiarą ataków hakerskich.

Kurt twierdzi że powiedział tylko fakty które według jego są prawdą na temat owej firmy.
      Możemy się również dowiedzieć że EA próbowało usunąć kanał na Twitchu i YouTube.

Kurt twierdzi, że jest to spisek prowadzony przez twórców Fify przeciwko niemu co możemy przeczytać na jego Twitchu

Źródło
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.