Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, piszę tą propozycję ze względu na dużą ilość grefingu na serwerze.

Proponuję aby dodać do regulaminu punkt z nakazem teamplay'u oraz zakazie

griefingu. Często gdy już uda się zebrać kupę TT na B to paka idzie samotnie na A

co uniemożliwia nam grę. Proponuję dodać za to małe kary, do np. 1h ban.

2 godziny temu, drenn napisał:

1.5 Przeszkadzania innym w grze jest zabronione.

Jak widać,  jest już taki podpunktów i nie ma potrzeby robić kolejnych. 

możliwe jednak ten punkt nie bardzo określa.

przeszkadzanie nie= iść z paką na inny bs a tylko świadczy

o braku teamplay'u - o to mi chodzi. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By RadzioKRSupport
      Nick z gry: RadzioKR
      Propozycja: Siemka! Moją propozycją jest usunięcie znacznika "admin" przyłączonego do nicku w tabeli. Najlepiej jak by był by tylko znacznik "vip"
      Ponieważ jeśli np. wchodzi admin serwera i osoba na wspomagaczach to zauważy to wyjdzie lub wyłączy cheaty itp. a bez dowodu innego gracza
      ban jest bezpodstawny ponieważ jak dla mnie nawet jeśli obecni gracze na serwerze powiedzą że dana osoba używa owego wspomagacza  to
      administrator powinien i tak sam to zweryfikować, a tak to takie osoby wyjdą z serwera lub wyłączą to co mają jak tylko zobaczą że admin wszedł.

EDIT: @ Enchi a podczas gry też działa?

EDIT2: @ EnchiOkej dzięki. 
      Temat do zamknięcia!  
    • By wh1337
      Twój nick: wh Nick oskarżonego: Ciasteczkowy Potwor IP/SID oskarżonego: STEAM_0:1:439920363 Data i godzina zdarzenia: 19 Luty 2020 16:47 Dowody: Opis sytuacji: Dostałem bana za ''niby'' wyzywanie gdzie nic nie pisałem na czacie a mikrofonu w ogóle nie używam. http://bany.csowicze.pl/ban_list.php?bid=1822
    • By RushMojimZyciem
      Twój nick:Rybson THC -_-
      Nick oskarżonego:Śpiochu
      IP/SID oskarżonego:
      Data i godzina zdarzenia:17.02.2020  20:39
      Dowody:http://ehltv.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-2002172026-de_dust2.dem.zip
      Opis sytuacji:Skanuje sobie normalnie przez skrzynke na anarchi tam gdzie zawsze nagle ban za wallhacka oraz aimbota
    • By Cheat You
      Witam.
      Mam tako małą propozycję co do dodania nowej rangi na forum, która by nazywała się Admin Miesiąca i była by przyznawana dla admina z jakiegoś servera za dobre pełnienie funkcji itd. Właściciel bądź Opiekun Servera by nadawał to rangę dla jakiegoś admina i admin posiadający range Admin Miesiąca by miał w nagrodę na forum dano rangę oraz kolejny miesiąc bez opłaty za admina.
      Co wy na to?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.