Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, piszę tą propozycję ze względu na dużą ilość grefingu na serwerze.

Proponuję aby dodać do regulaminu punkt z nakazem teamplay'u oraz zakazie

griefingu. Często gdy już uda się zebrać kupę TT na B to paka idzie samotnie na A

co uniemożliwia nam grę. Proponuję dodać za to małe kary, do np. 1h ban.

1.5 Przeszkadzania innym w grze jest zabronione.

Jak widać,  jest już taki podpunktów i nie ma potrzeby robić kolejnych. 

2 godziny temu, drenn napisał:

1.5 Przeszkadzania innym w grze jest zabronione.

Jak widać,  jest już taki podpunktów i nie ma potrzeby robić kolejnych. 

możliwe jednak ten punkt nie bardzo określa.

przeszkadzanie nie= iść z paką na inny bs a tylko świadczy

o braku teamplay'u - o to mi chodzi. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Mentek DD2 #1
      Data zdarzenia:Okolo 23:55 Nick użytkownika: Mrs.Jessa Dowody:Wszystko jest na czatbox przyznam sie ze wyzywalem ale po co pisze ze czytac nie umiem wiec nie dam sie takiej osobie jak ona zeby mi mowila co mam robic niech sie sama pilnuje bo tylko tyle potrafi Świadkowie:Nie ma Uzasadnienie:Dostalem bloka na stale nwm czemu az na stale jak sie daje na 24 h a nie na zawsze wiec widac jak sie zna na i taka osoba ma moda i jeszcze kozaczy i mysli ze wszystko moze robic i tu sie myslisz ja sobie nie dam zeby mnie jakies dziecko uczylo co mam robic tyle z mojej strony wiec prosze cos z tym zrobic
    • By krokodylek
      Nie zgadzam się z decyzją UBT odnośnie UB dla gracza LeoVince. Na wrzuconych przez niego SS`ach widać radar gdzie SS zrobione miał w sytuacji pełnego oślepienia (sprawdzcie czy wy widzicie radar na fleszu ^^ ) 2 sprawa to te czerwone kropki. Mój radar czerwoną kropką oznacza gościa z paką nic więcej. UBT stwierdziło że "te czerwone kropki to goście z CT którzy mają defa) co dla mnie jest na tyle dziwne że nigdy o czymś podobnym nie słyszałem. 
      @ Head Admin   @ UBTeam  

• By BOMBUSZKA Retake
      Wzór:
      Tytuł propozycji (czego dotyczy) Opis propozycji (na czym ma polegać, co ma robić) Linki/Załączniki do wzorników: Wzór musi być ujęty w temacie !
    • By Mrs.Jessa
      Siemaneczko kochani

Przychodzę do Was z poropozycją usunięcia z serwera DD2 smoke, a dlaczego?

Odpowiedź jest w sumie prosta  Wiadomo niby pomaga, ale co z tego, jak większość osób rzuca je specjalnie w takie miejsca, żeby innemu graczowi zrobić na złość ... Jak dla mnie jest to zbędne na serwerze, a więcej przeszkadza...
      W sumie nie wiem jak Wam, ale mi bardzo spadają fps gdy w Niego wejde i np przycina mi bardzo cs, co mega utrudnia mi gre...

Dajcie znać co o tym sądzicie
      PS. NAJLEPIEJ ŻEBY W TEMACIE WYPOWIEDZIAŁY SIĘ OSOBY,KTÓRE GRAJĄ NA SERWERZE!!!
    • By Hassman
      Twój nick:Spizgany Hassman Nick oskarżonego:Lolcia IP/SID oskarżonego: Data i godzina zdarzenia:Gdzieś z 40min temu coś takiego Dowody: Opis sytuacji:Wchodzę sobie normalnie na serwer gram z 15min i nagle dostaje gaga na 3h pisze do True żeby mi go zdjął bo zaszła jakaś pomyłka napisał że zdjął,gram następne 10min patrze znowu gag na 3h i jestem przekonany ze ta lolcia go dała,nadużywa admina i robi co chce.Zszedłem na specta nie mineło 10sekund zostałem wywalony ... Proszę o sprawdzenie jak ona sie bawi tym adminem ... Bo to śa jakieś jaja że wchodzisz se pograć i dostajesz Gagi za nie wiadomo co :)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.