Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By GANOSZCZAK
      Cześć mam na imię Artur mam 25 lat jestem z dolnego śląska  a dokładnie z miejscowości Strzegom.
      Na co dzień pracuję przy załadunku i rozładunku aut ciężarowych interesuję się sportem głównie piłką nożną trafiłem na wasz serwer przypadkiem ale spodobało mi się i planuję pozostać tu na dłużej.W CS gram jakoś 1.5 roku przez ponad rok pełniłem funkcję administratora na innej serwerowni nie będę pisał jakiej bo zostanę jeszcze oskarżony o reklamę.
      Jak na razie spotkać mnie możecie na serwerze 54.38.63.53:27015 to chyba tyle pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze 
    • By youngbarti
      Twój nick:young  barti
      Serwer:dd2 cs1.6
      Link do bana https://amxbans.csowicze.pl/bans/3810.html
      Screenshoty spakowane w paczkę: https://www115.zippyshare.com/v/O8Jz9hjK/file.html
    • By SzusteRSupport
      A więc po ogarnięciu już większości spraw itd nic nie stoi już na przeszkodzie abym wrócił na sieć. Nie którzy mnie znają lecz zauważyłem że są nowe mordki w szeregach więc coś tam osobie powiem. 
      A więc tak, 19 lat (już niedługo 20) temu nadano mi na imię Daniel. Jestem chłopak z Śląska, a dokładniej Katowice. Obecnie pracuję, bo szkołą rzuciłem 😂 Gdy mam chwilę wolnego czasu, to pójdę sobie na siłownię, bo formę trzeba trzymać, na treningi MMA też sobie pójdę, bo lubię dostać wpierdziel haha 
      Taki trochę ze mnie śmieszek heheszek i co by tu dużo mówić, zawsze będzie możliwość spotkania mnie typowo na sb oraz czasem na ts3. 
      W sumie to tyle ode mnie. 
      3 2 1 pozderki 😁😁
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.