Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Posted (edited)

SIEMKA!

Lubię grać w gry, interesuję się informatyką.

Edited by Squealer

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By ShiNoTenshi.
      Hejka naklejka - Nazywam się Piotr mam 22 lata i mieszkam gdzieś na zadupiu wielkopolski.
      Na co dzień sobie pracuje przy maszynach do obróbki drewna.

Moje zainteresowania to jedno najważniejsze:
      ANIME: 
      oraz grafika zaś sprzęt zmieniony więc i pochwalić się nie mam czym.

W csa gram długo ale ostatnio wróciłem po przerwie bodajże 6 mies więc mogę lamić :C
      Grywać u was będę na only dd2 - nicki to : ShiNo, ShiNoTenshi., Japonska Sowa Transformers oraz 3000 innych jednak te 3 to takie standardowe. :v
    • By V3nom
      Ahoj kamraci :p
      Mam na imię Tomasz. Nick w grze "V3n0m'" 
      Urodziłem się w Warszawie 01.01.1993r ale obecnie mieszkam pod Krakowem,taka tam długa historia... 
      Na ogół jestem radosny i przyjazny, komunikatywny i wygadany. 
      W tą zryta grę gram od 2001/2r, więc staż mam dluuuuuugi i doświadczenie również
      Gram również w inne gry, jak np- lol, apex czy tam jeszcze bardziej zryta gra od wszystkich " Cs go", którego staram się odstawić "
       Jestem człowiekiem, którego ludzie lubią z harakreru ale z gry już tak dobrze nie jest

To chyba wszystko o mnie... 

Aaa i obecnie gryeam u was na dd2 1.6
    • By Hash
      Siema mam na imie Sławek jestem z Gdańska i mam 24 lata... Gram na ODD2 i tylko tam  
      co mnie inetresuje?! Sporty (każde) Auta (2 ktore sa wstawione to kropla wody) 
      Nie pracuje bo nie musze  Szczęście może każdego spotkać  
      Dozobacznia na serwerze  
      Hej  
    • By Galaktyczny
      Siemka wszystkim co mnie znają lub nie gram na nicku βøℓø wracam po paru latach do was pozdrawiam właściciela i resztę nowych graczy wracam bo odchodzę z innej sieci mam na imię Maciej lat 31 lubię pograć w cs 1.6 
    • By M4A1.
      Siemaneczko csowicze! 
      Na Waszą sieć zawitałam dzięki @ Wredna. za której bardzo serdecznie dziękuję. Przyszedł czas na pewne zmiany, więc miejmy nadzieję, że tutaj jest ,,to coś” co zostawia graczy na dłużej, na chwilę obecną jestem zachwycona i miejmy nadzieję, że już tak pozostanie. Jednak to nie czas i miejsce na moje pierdoły. Przejdźmy do normalnego przywitania, bo zaraz powstanie z tego lektura albo jakieś poezje.
      Ponoć wypadałoby się jakoś miło przywitać, niby  opowiedzieć coś o sobie, więc najgorsze przede mną. Nazywam się Kinga (tfu poprostu Emka/M4 lub Przemek, swojego imienia nie lubię), osiemnaście lat życia na tym cudownym świecie mam za sobą. Interesuje się jazdą konną (choć to uznajmy za największą pasję w moim życiu), siłownią, dietetyką, redakcją (pisanie etc.) oraz  wojskiem. Na codzień nie robię nic tylko ,,leżę i pachnę”(taki żarcik, rozglądam się za robotą bo money, money z nieba Bóg mi nie ześle, lub po metinowsku; ,,yangi się same nie ZAROBIO”). Z tym leżeniem to oczywiście również żarcik, codziennie zajmuje się domem, koniem, chodzę na siłownie jak i strzelam z ASG (chodzę do grupy taktyczno-militarnej, założonej przez rówieśników). Swoją przyszłość chcę wiązać z wojskiem, ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy. W weekendy się uczę, więc chyba szkoła zaoczna to był dla mnie najlepszy wybór. Co do mojej osobowości to jestem dość specyficznym, sarkastycznym człowiekiem. Jednak poczucia humoru mi nie brakuje. To chyba na tyle. 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.