Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KamiLeK

Trochę o patostreamerach...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj podejmę się karkołomnego zadania jakim będzie podsumowanie niektórych streamerów na Polskim youtube, którzy swoim postępowaniem stali się osobami bardzo kontrowersyjnymi. Nie mam zamiaru przekonywać poszczególnych osób do swoich racji tylko przedstawić swoje stanowisko w ich sprawie. 

#1 Daniel "Magical" Zwierzyński

97b085d72f7434a086766a679c80de42,780,0,0


Pisząc o Danielu powinienem opisać jego całą "ferajne". Postać wychodząca znacznie wyżej niż sięga skala żenady w polskich mediach. Młody chłopak, który ewidentnie zachłysnął się "fejmem" i pieniędzmi jakie zarabiał na swoich transmisjach, które w najlepszych momentach oglądało ponad 50 tysięcy ludzi. Opijane streamy, szerzenie patologii, okazywanie braku szacunku wobec własnej matki czy nawet przywoływanie duchów. To tylko niektóre "osiągnięcia" Daniela.  A sam fakt, że telewizja TVN specjalnie nagrała materiał z domu Daniela mówi sam za siebie. 

Danielu towarzyszyła jego mama Małgorzata i kilku znajomych. Sceny jak z serialu w polsacie tyle, że z dużo gorszymi skutkami.
Najstraszniejsze w jego osobie jest to, że przykład z niego biorą osoby młode, które nie do końca potrafią rozróżnić co jest robione na pokaz, dla publiczności a co można wykonać w prawdziwym życiu. 
Magical miał epizod w swoim życiu gdy nie pił, przygotowywał się do dwóch walk, jedną w zasadach bokserskich a drugą w formule MMA, wtedy na jego transmisjach nie było alkoholu. Kontuzja jakiej doznał podczas drugiej walki wykluczyła go ze sportu na dobre a sam Daniel przyznał, że wraca do picia alkoholu i pijanych streamów. 

 

#2 Marcin "Rafonix" Krasucki

rafonix-1420x670.jpg

 

Drugi obok Magicala streamer, który swoją osobą nadaje złą opinie polskich twórców internetowych. Co prawda jego transmisje nie były aż tak mocno patologiczne jednak sam Marcin dość umiejętnie potrafił wybijać się na różne sposoby. Jednym z nich jest kłótnia z wcześniej wspomnianym Danielem Zwierzyńskim. Ich internetową wojnę śledziło wiele osób a złe nawyki brało od nich wielu młodych ludzi. Na jego transmisjach motywem przewodnim były właśnie małe wojny z Magicalem, alkohol i negatywne emocje na temat kobiet ale nie tylko. Rafonix nie potrafił oddzielić grubą kreską swojego życia prywatnego od internetowego. Wielokrotnie można było zobaczyć jak kłóci się ze swoją dziewczyną Kingą używając przy tym niecenzuralnych i poniżających słów w jej stronę. Jego streamy z serwisów typu omegle czy ome.tv były głównie zabiegiem w stronę poniżania i wywyższania się nad innymi użytkownikami internetu. 

 

#3 Rafatus i Marlenka

marlenka-zyje.jpg


Magical i Rafonix przy tej dwójce to dzieciaki bawiące się w piaskownicy. Maksymalny poziom patologii i wzajemnego okazywania pogardy dla siebie. Lista wybryków Rafatusa jest dość ciekawa. 
Zacznijmy od teoretycznie najmniej szkodliwego działania czyli alkohol. Tak jak w przypadku pozostałej dwójki odgrywał dużą role. Tym razem Rafatus stwierdził, że pójdzie kilka kroków dalej. Począwszy na publicznym znęcaniu się nad Marleną, biciem jej i oczernianiem na oczach wielu ludzi, przez wymuszanie wpłat na rzecz leczenia raka, którego podobno miał Rafatus. Oczywiście streamer nie był chory i chodziło tylko o pieniądze. Kolejna pozycja na jego liście to udawane zniknięcie Marleny. Cała sytuacja trwała kilka tygodni a na sam koniec Rafatus sam przyznał, że cała akcja była ustawiona aby zwiększyć swój poziom hype'u. 
Najniżej Rafatus upadł w momencie gdy jego kanał na youtube został zbanowany. Sam zainteresowany postanowił kontynuować swoją "karierę" na portalu showUp.tv, gdzie za żetony, wirtualną walutę sprzedawał swoją godność i godność Marleny. 
Nie mam pojęcia jak można tak nisko upaść... 

 

Na dziś to tyle. Przedstawiłem, według mnie troje najgorszych patologicznych streamerów z których na pewno nie należy brać przykładu.

Chyba, że ktoś chce zniszczyć życie sobie i bliskim. 
Nie pochwalam takiego zachowania i jeżeli ktokolwiek sądzi, że któryś z tych "twórców" ma dobre, beztroskie życie to pomyślcie o swoich bliskich...

Czy oni chcieliby abyście stali się takimi "ludźmi". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik na YT... "Zarób pierwsze większe pieniadze, czyli jak zostać patostreamerem i niszczyc sobie życie" 

Rafatus, największa porażka jaka została dopuszczona do internetu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w pewnym momencie była forma rozrywki i takiego uczucia "co oni jeszcze wymyślą"

Szczerze powiedziawszy lubię ich oglądać. Po kilku-kilknastu h roboty czlowiek potrzebuje się odmóżdzyć i czymś zająć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×