CSowicze.pl - Sieć serwerów Counter-Strike. Serwery forum CS 1.6 i CS:GO
Skocz do zawartości

[PRZYWITANY/A]Wypada się przywitać ;p

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Szymon. Mam prawie 19 lat. Mieszkam w małej miejscowości o nazwie Zamość (Lubelskie). Obecnie uczę się na Technika Informatyka. Od najmłodszych lat fascynowała mnie muzyka (dokładniej hip-hop / rap) . Niestety po "okresie dojrzewania" zacząłem się fascynować Informatyką i wszystkim co z tym związane.
Może dość o sferze domowej, skupmy się na przybliżeniu wam mojej osoby.
Posiadam swoje zdanie, nikt i nic tego nie zmieni (są wyjątki typu: jestem w błędzie)
Cenię sobie spokój i szacunek oraz oczekuję tego od każdego w życiu realnym jak i internetowym.

Jeżeli ktoś chce się czegoś więcej dowiedzieć zapraszam do zadawania pytań ;p

KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp.
Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamać Twojego 'szyfru'.

Zaczynając rozmowę przedstaw się i od razu przejdź do konkretów.

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Podatny jesteś na zagrywki psychologiczne :D Miło że cię przekonałem do napisania tego tematu :)

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

• 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...