Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Skarga] Inoue


Evanella

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @Evanella

Nick osoby na którą składasz skargę: @Inoue

Powód skargi: Chamstwo, niewywiązywanie się ze swoich obowiązków.

Chciałabym ogólnie przypomnieć, że owa osoba miała poprawić swoją aktywność. Na ten czas wchodzi na forum codziennie może na pół godziny. Nie ma czasu żeby cokolwiek zrobić.

(Ja rozumiem, że ktoś może nie mieć faktycznie czasu, bardzo szanuję czas swój i innych, ale bez przesadyzmu)

Działa dopiero po zgłoszeniach, a żeby pisać takie odpowiedzi w statusach już ma czas.. xD Fuck logic w dwóch słowach. Może jeszcze nic bym nie mówiła gdyby to nie była osoba, która powinna przede wszystkim swoim zachowaniem dawać przykład innym użytkownikom.

Dowody:

3418ca360fadb05303541ee26963ca55.png

Świadkowie: @Elevate

 

Odpowiedź w spoilerze, bo Moderatorka zamknęła temat.

 

 

Nie chciałam nic tutaj pisać, ale te Twoje wypociny mnie urzekły.. 
Tak  szczerze nie interesuje mnie to jakie jest Twoje życie prywatne, (nawet  nie powinno i nie obchodzi) więc nie rozumiem dlaczego piszesz tutaj  jak to bardzo jesteś przepełniona obowiązkami. 
Nie  masz czasu? Spoko. Rozmawiałam z Administratorem o nicku Nex, który  wyraźnie dał mi do zrozumienia, że Twoja aktywność, a raczej jej brak  bierze się z tego, że "miałaś się uczyć" i pozwolę sobie tutaj  zacytować.. 
"Teraz  są wakacje, więc ma POPRAWIĆ swoją aktywność". Ponadto chamstwem nie  było samo napisanie "rzygam tęczą", a to co napisałaś później wręcz z  pretensją nie powiem jaką. 
Takimi tekstami moja droga to sebixy witają słabszych. Studiujesz prawo i nie wiesz, że to prowokacja? 
Chyba  zapomniałaś, że w tej chwili nie znajdujesz się na prawie i nie musisz  mi niczego udowadniać, a ja nie muszę wierzyć we wszystko co piszesz.  Nie potrzebuje dowodów.. bo jakby Ci to powiedzieć i don't care. 
Może  i masz długi staż na forum, może i dużo zrobiłaś dla tego forum, ale ja  widzę to co jest tu i teraz. Z rangą G.Moda niestety nie możesz sobie  pozwolić na to na co napisałam skargę. 
Napisałam  to, bo zwyczajnie denerwuje mnie Twoje zachowanie i nie będę pozwalała  żeby ktoś w dalszym ciągu mnie prowokował. Zresztą nie tylko mnie. 
Zamykanie skarg na siebie? Chyba ktoś tu nadużywa swoich uprawnień XD
Bez pozdrowień, Evanella :*

 

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Yeah! W końcu jakaś skarga na mnie, nie mogłam się doczekać kiedy coś się takiego wydarzy w moim życiu! Powiem tak...

 

Po pierwsze na poważnie rzecz ujmując jesteś osobą, która dopiero co na naszym forum zawitała, nie wiesz jakie życie wiodę, nie oceniaj go. Gdybyś wiedziała, po rozmowie z Sysią i Rumcajsem zgłosiłam, że nie będzie mnie na początku, bo jestem na przysłowiowym urlopie, który uważam za niedokończony aż do drugiej połowy lipca. Wydaje mi się, że mam prawo do odpoczynku i do załatwienia innych spraw, niż tylko sieć serwerów na którym przez większość czasu to Ja odwalałam całą robotę dopóki moderatorem nie został drenn (chwała Bogu za to bo jest dobry!). Jeżeli twierdzisz, że nie wywiązuje się ze swoich obowiązków - cieszę się. Tylko zaznaczam, że forum dopiero wraca do życia po bardzo długiej przerwie, dlatego moja aktywność jest niska. Ciężko jest zamknąć temat, oczyścić go ze spamu tylko po co? Skoro chwilowo nie ma co robić, bo co wejdę jest poczyszczone i wysprzątane, także za mnie odwalają robotę wszyscy. Ja w tym momencie wchodzę na forum, przejrzę tematy. Twierdzisz, że jestem pół godziny, proszę o wykaz mojej aktywności po za forum. Jestem w pracy, przeglądam forum, nawet nie orientujesz się kiedy bo nie jestem zalogowana (albo incognito  8) ). Poczytaj koniecznie forum, przejrzyj poprzednie moje tematy, aktywność. Dopiero później pisz na mnie skargi. 

 

Po drugie - co do statusu, nie mogę napisać treści "Rzygam tęczą" ? Na forum istnieje wolność słowa, w regulaminie ona nie została zabroniona żadnym punktem. Proszę wskaż mi gdzie tu widzisz moje chamskie zachowanie?  Ja go w tym momencie nie widzę wcale. Dalszą części wypowiedzi skomentowałam odnośnie "zakazu" czytania tego co było napisane. Jak mam tego nie czytać skoro przeglądając forum to widzę - to chyba logiczne. Nie zostałaś obrażona, twoja decyzja nie została naruszona także chamstwa tutaj nie widzę. Przy okazji, czas przywyknąć, że nie jesteś jedyną osobą na tym forum wokół której miałby kręcić się świat. Ranga grafika, ma swoje wiele do życzenia, bo też trzeba urabiać się po łokcie, żeby można było ją dostać. Ty ją w tym momencie otrzymałaś bez reklam. Było z tego co wiem niedozwolone aby podanie nie miało reklam, cóż. Musiałaś w świecie csowicz'ów mocno zaistnieć skoro się udało! <zawstydzony>

Drążąc temat dalej, jest masa osób z tej sieci, która zna mnie z życia realnego i stwierdzi, że mam czarny humor. Cóż, ani Ty ani Elevate go nie znacie. Jestem na tej sieci od bodajże roku, znam administrację (nie dzisiejszą) jak mało kto. Wykazywałam i wykazuję swoją aktywność w inny sposób, o której się nawet ludziom nie śniło. ;) Ale jest jedna rzecz... której nie zrozumiesz - nie znasz mojej osoby, nie znasz mojego życia. Jestem osobą pracującą, samodzielnie prowadzę mieszkanie i do tego dorzucam szkołę, akurat są wakacje lecz niestety i w wakacje człowiek musi się uczyć, ba! Co więcej, przygotować się do egzaminu i obrony (prawa, które studiuję), które nadejdzie lada dzień. Wytłumaczę się pisaniem pracy licencjackiej, która przysporzyła mi wiele problemów, czasu, myślenia i męki.

 

Do osoby o nicku Elevate nie mam nic, nie znam tego Pana, choć uważam, że powinnam, bo jest on w administracji. Niestety nie udało się poznać tego owego Pana. Cóż, zakomunikuję, pisanie znaku zapytania po spacji jest również dozwolone. Wystarczy przeczytać książki, nie każda to ma, ale są wyjątki, nawet co więcej ba! W prawie karnym. ;)

 

Nawet jeżeli - jestem osobą, nie komputerem czy robotem. Mam prawo do błędów bądź pomyłek. Nikt z nas nie jest doskonały. Jeżeli skarga zostanie przyjęta nie przejmę się nią, bo mam o wiele bardziej poważniejsze problemy, ale przyjmę ją na klatę jak kobieta, bo cycki mam i zawsze staram się iść przez życie z uśmiechem na twarzy! ;)

 

Cieszę się, że mogłam się rozwinąć z wypowiedzią i w końcu nacieszyć się pierwszą w dodatku niewłaściwą skargą! :)

Pozdrawiam,

Inoue !  :*

 

P.S. Jeżeli zaszłam Ci już za skórę to się bardzo cieszę, nareszcie jest osoba, która mnie nie trawi! Witam w ekipie jako pierwsza!

 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

5. Prezentowanie postawy godnej naśladowania.

 

 

8. Wykazywanie się umiejętnością "pokojowego" rozwiązywania konfliktów oraz łagodzenia sporów między forumowiczami.

Czy Twoim zdaniem, komentarze typu "masz problem" czy "ból dupy się zaczął" są komentarzami, które użytkownicy powinni naśladować? :)

 

Dalej nie będę czytał tego regulaminu, bo to Twój obowiązek. Fakt, nie znam Cię, nic do Ciebie nie mam. Niepokoi mnie jedynie fakt, że zacytowałeś jedynie jedną Twoją odpowiedź w statusie, tak aby było Ci wygodnie.

W dwóch ostatnich Twoje zachowanie było pasywno-agresywne, co tym samym łamie punkt 5 oraz 8 regulaminu Moderatora.

 

Tym zakończę swoją wypowiedź, bo rozpisywać tutaj się nie trzeba, jedynie znajomość regulaminu, który już znam lepiej od Ciebie. Jesteś tu rok? A ja pierwszy raz zagościłem 2-3 lata temu, i tyle znam rumcajsa, jeej, cieszmy się razem  <zawstydzony>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie będę czytał tego regulaminu, bo to Twój obowiązek. Fakt, nie znam Cię, nic do Ciebie nie mam. Niepokoi mnie jedynie fakt, że zacytowałeś jedynie jedną Twoją odpowiedź w statusie, tak aby było Ci wygodnie.

W dwóch ostatnich Twoje zachowanie było pasywno-agresywne, co tym samym łamie punkt 5 oraz 8 regulaminu Moderatora.

 

Tym zakończę swoją wypowiedź, bo rozpisywać tutaj się nie trzeba, jedynie znajomość regulaminu, który już znam lepiej od Ciebie. Jesteś tu rok? A ja pierwszy raz zagościłem 2-3 lata temu, i tyle znam rumcajsa, jeej, cieszmy się razem  <zawstydzony>

 

Po co mam je cytować, jak każdy może to zobaczyć? Bez sensu. Prezentowanie postawy godnej naśladowania, według mnie jest. A skoro skarga jest to coś do mnie masz, a też jesteś w niej "usadzony" jako świadek, w tym momencie grasz do jednej bramki. ;) Spory załatwiane są miedzy forumowiczami, a nie moderator - użytkownik. To jest chyba logiczne, że moderator musi być ugodowy i obiektywny. Przepraszać nie będę, bo nie mam za co. ;)

 

Co do punktu, mówiłam o wolności słowa, a kultura, charakter itp. to są dwa odrębne światy. ;)

Dalszą część rozmowy mogę odbyć na pw, ponieważ wytłumaczyłam się z owej skargi i tym samym nie mam sobie nic do zarzucenia.

 

Temat zamknę i pozostawię administratorowi do oceny. 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Czekamy za decyzją.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie