Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Skarga na strazak


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: drenn

Nick osoby na którą składasz skargę: strazak

Powód skargi: Obraza oraz ogólne olewanie obowiązków admina.


post-24299-0-57790400-1495132088_thumb.png

Świadkowie: GodEater, Killing_spree, A~S~

 

Wybaczyłbym gdyby umiał przyznać się do błędu, ale on jest po prostu bezczelny i arogancki. Banuje gościa który skanuje ściany i gra na słuch z powodem "czitujesz". Bo po co robić SS..? A jak gra prawdziwy cziter to śpi na spectacors zawsze. Ludzie często muszą wołać innych adminów na forum, ponieważ strazak nie robi nic. Banuje uczciwych, a prawdziwych cziterów nie widzi.

Wczoraj grałem też podczas jego "adminowania". Przez 15 minut 2 aimerów biegało po serverze a on nic nie robił, mimo że mu inni zwracają uwagę. Niestety dowodów tej sytuacji nie zrobiłem.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopowiem 2 rzeczy:

 

1. Zbanował wczoraj albo przed wczoraj gracza o nicku "Gosia ;3" Z powodem "AB" Gdzie gracz gra na steam i w ogóle nie ma aktywnego bana więc nie wiem dlaczego to było zrobione ale to nadużywanie praw admina.

 

2.Sprawdzałem demko Killing i w trakcie sprawdzania dostałem informację od gracza,że na serwer wbił Virtus.Polska.

Niby nic dziwnego,że wbił ale @strazak Był w tym czasie na serwerze i nie zbanował danego gracza tylko ja to zrobiłem.Kiedy napisałem do niego na początku "czy chce stracić admina" to napisał "o co chodzi" Napisałem,że wbił Virtus na serwer i czm go nie zbanował tylko po mnie gracze musieli iść.

Odpisał mi coś takiego (ADMIN) strazak :  wez spierdalaj nie zawracaj mi dupy 

Jest to lekceważące podejście do roli admina.

Chciałbym prosić o potraktowanie admina w taki sam sposób w jaki traktuje swoje obowiązki 

 

Dziękuje 

 

//Edit do @Slom3K

 

Ok serwer jest pełny i od jakiegoś czasu widzę strażaka na serwerze ale admini piszą na u@ że lata cziter albo dzieci krzyczą przez mikro albo klną i ludzie idą po mnie żebym wbił a strażak jest na serwerze i tylko godziny nabija.

A ci do VIrtusa to administracja miała coś zrobić i tak naprawdę gó*no z tego wyszło bo ani na cfg nie można zbanować bo nie ma pluginu a normalnie wejdę zbanuje a on zaraz wróci.

 
 
Edytowane przez GodEater
d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina nie jest do końca po stronie strażaka. Serwer na co dzień jest praktycznie pełny, a wbija tylko strażak lub godeater,uważam że to zdecydowanie za mało ;).Po 2 z tym virtus Polska administracja miała zrobić porządek..I co? Wbija kiedy chce.Jeszcze kilka dni i będzie w top 3 gdzie lata na wszystkich haxaxh jakie są xd

Edytowane przez Slom3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strazak jako admin powinien cos soba reprezentowac. Oczywiscie po naradzie zostana wyciagniete odpowiednie wnioski i konsekwencje. Co do Virtusa - zrobilismy juz chyba wszystko co mozliwe. Byl od niego jakis czas spokoj po tym jak Trivor wgral jakies antycheaty ale widocznie Virtus znalazl sobie nowy sposob na uprzykrzanie nam zycia.

 

Co do aktywnosci administracji na serwerach to nawet wysylalam masowe wiadomosci na pw gdzie dostalam wiadomosc zwrotna zaledwie od kilku adminow. Teraz bede miala wiecej luzu i czasu dlatego nie bede juz poblazliwa co do osob ktore tylko "obiecuja" poprawe aktywnosci. Nie bede juz przymykac oka na wymagane godziny.

 

Temat zamykam by uniknac zbednego spamu.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie