Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Pytanie do grafików - wyłącznie do grafików forum.


ner7us

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, oburzony pisze ten temat z pytaniem dot. grafików forumowych posiadających owych rang, otóż panie @Native ja rozumiem, robisz grafikę na forum dla stylu Rumckowi itd. wszystko spoko gdyby nie to że pisząc podanie, zobowiązujesz się też do wypełniania innych obowiązków otóż próśb użytkowników o grafikę.

Panie @ferstel, Ciebie nie było, przynajmniej napisałeś nie obecność, usprawiedliwiony myślę że to nadrobisz.

Ty za to @spajkej urwałeś się z drzewa xd fajna grafikę wooow, robi wrażenie, ale w ciula lecisz od pamiętnych czasów jak tutaj siedzisz a tutaj nie powinno się dostawać rangi za ładną grafikę, bo to tak jak za ładne oczka ktoś komuś by dawał pieniądze.

 

Piszę ten temat publicznie i na czele, nie będę wypisywał za plecami, chciałbym żeby każdy się z nim zapoznał lecz to kierowane wyłącznie do naszych grafików, pozdrawiam :)

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że oburzyło Cię tak pominięcie Twojego zlecenia.. wszystko dzisiaj zostało w nim raczej wyjaśnione, tak jak w innych również.

Jestem świadom tego, że razem z otrzymaniem rangi zobowiązałem się do robienia prac graficznych dla użytkowników, jednak nie równa się to z przymusowym wykonywaniem każdego zlecenia. Jeśli nie czuję się w czymś na siłach, to po prostu się za to nie biorę. Mam też inne rangi według których Grafik jest na ostatnim miejscu, chociaż i tej randze staram się poświęcać swój wolny czas.

 

Otóż @localhost, forma w jakiej wypełniłeś wzór swojego zlecenia odrzuciła mnie od razu, tak samo pewnie i resztę. 

Zlecenie ma być napisane konkretnie, co jest nawet zawarte w regulaminie >KLIK< (punkty - 10,11)

Sam też nie patrzyłbyś na propozycję: "Dodaj fajne mapy na serwer." - to działa tak samo, muszą być podane konkrety, najlepiej ze wzorcem.

 

W sumie cel tego tematu nie jest dla mnie szczególnie jasny i nie wiem do czego tym dążysz.

 

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 30 postów nie wypowiadam się w zleceniach, wysyłam swoje propozycję na pw.

Jeśli nie mam czasu, to nie będę go poświęcał na darmowe zlecenia.

Również zleceń, które mi nie pasują się nie podejmuje(przykład: Wymiary- jak na forum temat: jakas ladna pani...)

 

Ferstel, polecam przeczytać powód złożenia mojego podania o grafika :)

Jakość, nie ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nadrobie wszystko, ale tutaj @spajkej mylisz się. Po to masz rangę grafik aby wykonywać wszystkie zlecenia które są napisane. Jak i darmowe, jak i płatne. Jeżeli nie masz czasu, to po co siedzisz jeszcze z tą rangą? Przecież nie masz czasu na nią. A chyba z rangą grafik możesz się wypowiadać? Jeżeli nie, to napisz do wyższej administracji.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że oburzyło Cię tak pominięcie Twojego zlecenia.. wszystko dzisiaj zostało w nim raczej wyjaśnione, tak jak w innych również.

Jestem świadom tego, że razem z otrzymaniem rangi zobowiązałem się do robienia prac graficznych dla użytkowników, jednak nie równa się to z przymusowym wykonywaniem każdego zlecenia. Jeśli nie czuję się w czymś na siłach, to po prostu się za to nie biorę. Mam też inne rangi według których Grafik jest na ostatnim miejscu, chociaż i tej randze staram się poświęcać swój wolny czas.

 

Otóż @localhost, forma w jakiej wypełniłeś wzór swojego zlecenia odrzuciła mnie od razu, tak samo pewnie i resztę. 

Zlecenie ma być napisane konkretnie, co jest nawet zawarte w regulaminie >KLIK< (punkty - 10,11)

Sam też nie patrzyłbyś na propozycję: "Dodaj fajne mapy na serwer." - to działa tak samo, muszą być podane konkrety, najlepiej ze wzorcem.

 

W sumie cel tego tematu nie jest dla mnie szczególnie jasny i nie wiem do czego tym dążysz.

 

Tak czekać od grudnia na wykonanie prostego zlecenia którym jest jakieś tło, efekt i napis no naprawdę tutaj potrzeba wielkiej umiejętności wymaganej wobec was grafików.

Masz inne rangi ?, Ty się tłumaczysz posiadaniem Moderatora na forum ?, przecież dobrze wiemy że wystarczy 2 razy przy obecnej sytuacji przejrzeć forum a tak to patrzysz na zgłoszenia, wyczerpująca praca hmmm..

 

Co do 10 podpunktu w regulaminie:

"10. Pamiętaj aby definiować wszelkie punkty w wzorze bardzo racjonalnie, a za razem zrozumiale."

 

trzeba Ci literować, bo coś w mojej prośbie było niezrozumiałe ?, a naprawdę chciałem prostą pracę, tak jak napisałem we wzorze.

 

I co Ty kurwa sugerujesz tym zdaniem "San też nie patrzałbyś na propozycje ...", skoro ktoś piszę coś w moim dziale dotyczące serwera to zawsze ale to zawsze odpisuje, bo pierwsze co robię wchodząc na forum sprawdzam czy mam coś nowego w dziale, więc nie udzielaj się twierdząc czegoś o czym nie masz pojęcia.

 

A tym tematem dążę do tego że jak się czegoś podejmujemy to spełniamy się z obowiązków, a Ty tutaj twierdzisz że nie czujesz się na siłach to ogłoś gdzieś to, napisz, nie mam weny, cokolwiek, a nie lecisz w trąbę ;)

 

 

 

Nie mam 30 postów nie wypowiadam się w zleceniach, wysyłam swoje propozycję na pw.

Jeśli nie mam czasu, to nie będę go poświęcał na darmowe zlecenia.

Również zleceń, które mi nie pasują się nie podejmuje(przykład: Wymiary- jak na forum temat: jakas ladna pani...)

 

Ferstel, polecam przeczytać powód złożenia mojego podania o grafika :)

Jakość, nie ilość.

 

Nie masz 30 postów ? to po co byłeś przyjmowany na tego grafika, no tak bo masz ładne pracę, ja Twojej propozycji nie dostałem na PW, a nawet żeby robić takie rzeczy to nie jest potrzebna Ci takowa ranga.

Wymiary forumowe to są standardowo 200x200 / 250x250, poza tym Ty mi teraz wytykasz temat w którym była udzielona pomoc w formie grafiki i jakoś ktoś z tym nie miał problemu, tak trudno ? no bardzo.

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czekać od grudnia na wykonanie prostego zlecenia którym jest jakieś tło, efekt i napis no naprawdę tutaj potrzeba wielkiej umiejętności wymaganej wobec was grafików.

Masz inne rangi ?, Ty się tłumaczysz posiadaniem Moderatora na forum ?, przecież dobrze wiemy że wystarczy 2 razy przy obecnej sytuacji przejrzeć forum a tak to patrzysz na zgłoszenia, wyczerpująca praca hmmm..

 
Miałeś styczność z grafika? Jak nie to nie wypowiadaj się w tym temacie, co jest łatwe, a co nie.. 
Co do moich innych rang poza grafikiem - Moderator, Admin TS3, Właściciel Serwera (niedawno podłączony pod sieć, więc trochę prac było).
Na każdą muszę poświęcić swój czas, a na pewno nie będę poświęcał całego wolnego czasu, bo chcę też odpocząć.
Jeśli nie mamy czasu to nie wykonujemy zleceń.. to nie jest trudne do zrozumienia.
Wszyscy jesteśmy ludźmi i nie poświęcamy swojego całego wolnego czasu na wirtualny świat (przynajmniej ja nie..) 
_________________________________________________________________________________________________________

 

Co do 10 podpunktu w regulaminie:

"10. Pamiętaj aby definiować wszelkie punkty w wzorze bardzo racjonalnie, a za razem zrozumiale."

 

trzeba Ci literować, bo coś w mojej prośbie było niezrozumiałe ?, a naprawdę chciałem prostą pracę, tak jak napisałem we wzorze.

 

A mam Ci literować regulamin? Nie jest on napisany, aby sobie był na forum - masz go przestrzegać.

11. W punktach " Tematyka/Kolorystyka i inne " nie stosujemy słów ( Coś fajnego, To zależy od grafika ). Takie tematy będą zamykane.

"Tematyka: Ładna praca" - Zdefiniuj to sobie i przemyśl, nie jesteśmy jasnowidzami, że chcesz sam nick, bo nigdzie w zleceniu tego nie napisałeś.

"Dodatkowe informacje/Uwagi: EFEKTOWNE JAKIEŚ BAJERY, SZMERY itd" - Efektywne bajery? Określenie naprawdę bezbłędne.. szumy, woda, płomienie, błyski? Czego Ty oczekujesz? Nie będziemy robić po kilkadziesiąt prac, bo nie będzie Ci się konkretny efekt podobał których jest dziesiątki..

Widzę napisałeś już nowe zlecenie, jednak nie liczyłbym na jakąś godną uwagi pracę przez swoje lekceważące podejście.. tak, piszę to od razu.. zlecenie zrobię w wolnej chwili.

_________________________________________________________________________________________________________

 

I co Ty kurwa sugerujesz tym zdaniem "San też nie patrzałbyś na propozycje ...", skoro ktoś piszę coś w moim dziale dotyczące serwera to zawsze ale to zawsze odpisuje, bo pierwsze co robię wchodząc na forum sprawdzam czy mam coś nowego w dziale, więc nie udzielaj się twierdząc czegoś o czym nie masz pojęcia.

 

Trochę opanowania, nie musisz tu bluzgać ;)

Wymagasz od grafików, aby poświęcili nie dość, że swój czas na wykonanie zlecenia, to jeszcze na wymyślenie całej koncepcji, bo Ty chcesz "ładną pracę ze szmerami/bajerami"? Bądźmy poważni..

https://csowicze.pl/topic/43683-mapy/ <-- Skoro jesteś taki hop do przodu i zawsze sprawdzasz swój dział, czemu nie poświęcisz swojego czasu na poszukanie map tylko liczysz na gotowy spis? Btw. temat otwarty od miesiąca.

Widzę wszelkie posty użytkowników w tym również Twoje, jestem również właścicielem serwera, więc o czym nie mam pojęcia?

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://csowicze.pl/topic/43683-mapy/ <-- Skoro jesteś taki hop do przodu i zawsze sprawdzasz swój dział, czemu nie poświęcisz swojego czasu na poszukanie map tylko liczysz na gotowy spis? Btw. temat otwarty od miesiąca.

 

 

Skoro ktoś piszę propozycję to raczej powinien zasugerować co i jak, a jak widzisz inicjacja była z mojej strony bo na bieżąco odpisywałem etc. to że stoi otwarty po prostu brak zainteresowania, a Ty jako Moderator, jakoś nie pomyślałeś żeby go zamknąć tylko zarzucić mi teraz zgrywając chojraka.

 

 

 

Miałeś styczność z grafika? Jak nie to nie wypowiadaj się w tym temacie, co jest łatwe, a co nie.. 

 

Człowieku ja nie wiem co Ty sobie wyobrażasz w tej Twojej główce ale robiłem grafikę na sieci której daaawno siedziałem, nie mówię bo to była amatorka ale ludziom odpowiadały nawet i takie prace, a Ty mi znowu sugerujesz jak MUSI być po Twojemu bo Ty wiesz..

 

Jeśli nie mamy czasu to nie wykonujemy zleceń.. to nie jest trudne do zrozumienia.

 

To zredukuj sobie rangi tak, żebyś miał czas na wszystko, a nie wszędzie się pchał nie potrzebnie i później twierdząc że się nie ma czasu to nie trza było pisać podania i nie byłoby tego tematu w którym twardo próbujesz żeby wyszło na Twoje.

 

Widzę napisałeś już nowe zlecenie, jednak nie liczyłbym na jakąś godną uwagi pracę przez swoje lekceważące podejście.. tak, piszę to od razu.. zlecenie zrobię w wolnej chwili.

 

Tak napisałem nowe zlecenie, jak widzisz stosując się wedle życzenia, jest wszystko przedstawione biało na czarnym, co do "jednak nie liczyłbym na jakąś godną uwagi pracę", z tym tekstem jakbyś wyleciał u mnie na sieci to dawno już byś huśtał bykom jaja, co to ma być za nastawienie ?, Panu podziękuje, nie będę zwracał uwagi na Twoje pracę, przez nastawienie, bo szanowny ma teraz problem bo ktoś się go nie tyle co uczepił tylko po prostu chce wytłumaczyć zaistniałą sytuacje, także nie liczę na odpowiedzieć z Twojej strony w mojej prośbie o avka, dziękuje dobranoc.

Miałeś styczność z grafika? Jak nie to nie wypowiadaj się w tym temacie, co jest łatwe, a co nie.. 

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zasugerował, że chce nowe mapy na serwerze? To wygląda tak samo jak Twoja prośba o "ładną pracę ze szmerami/bajerami".

Ja jako Moderator mam z góry narzucone, że nie wtrącam się w działy serwera, który ma Opiekuna. Chyba, że sytuacja wymaga pouczenia lub ukarania kogoś warnem.

Tutaj mogę przytoczyć Twoje słowa: "więc nie udzielaj się twierdząc czegoś o czym nie masz pojęcia."

______

 

Ty się o moje rangi nie martw, bo rangę grafika akurat mogę mieć za samo robienie grafik do stylu ;) 

Na większości sieciach tak to prosperuje i nie ma taki grafik przymusu robienia jakichkolwiek zleceń dla użytkowników.

A czy na rangi "pcham się" potrzebnie czy nie, definiuje Wyższa Administracja, nie Ty.

______

 

Z tym co byś zrobił to możemy sobie gdybać, bo to nie jest Twoja sieć.. 

 

Chcesz wytłumaczyć zaistniałą sytuację? Zrobiłeś jakąś gówno-burze o to, że nikt nie podjął się Twojego zlecenia..

Jakbyś nie zauważył reszta zleceń, które były napisane prawidłowo zostały wykonane.

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, nie zrobiłem gówno burzy, tylko Ty Panie wszechmocny i wiedzący z mojego tematu zrobiłeś jakieś zarzucenia co do mojej osoby, a ledwie miał on służyć na prostą odpowiedź co się dzieję z grafikami że nie wykonują prac, widzisz, niestety ktoś tu próbuje zgrywać chojraka byciem mądrzejszym, ale cóż, Panie perfekcjonisto, wszystko i na temat nie mam zamiaru dalej tego ciągnąć, co chciałem, zauważyłem.

 

I nie chodziło tutaj konkretnie o moja pracę, bo ja piszę w imieniu wszystkich co na nie czekali, niestety no.

 

Poza tym, z Maćkiem na bieżąco się kontaktujemy i rozpisujemy wszystkie możliwe rzeczy, więc temat który założył, po prostu nie został zamknięty.

 

"Ty się o moje rangi nie martw, bo rangę grafika akurat mogę mieć za samo robienie grafik do stylu"

 

Co do tego, skomentuje tylko w sposób, jak robisz coś to nawet się pucłeś że nie robisz tego do końca, zastanawia mnie że od początku tego szablonu nie posiada on własnego headera, menu, bannerków serwerówych, tak aby wszystko pasowało do siebie, no ale jeżeli Ty za belki masz tego grafika, to gratulacje chłopcze :>

 

I chyba będzie trzeba dodać do wymagań grafików takie coś jak wykonywanie zleceń, bo przecież każdy za pochwalenie się grafiką może dostać ową rangę.

Co do tematu kończę z nim, serdecznie pozdrawiam.

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie nie nie, nie zrobiłem gówno burzy, tylko Ty Panie wszechmocny i wiedzący z mojego tematu zrobiłeś jakieś zarzucenia co do mojej osoby, a ledwie miał on służyć na prostą odpowiedź co się dzieję z grafikami że nie wykonują prac, widzisz, niestety ktoś tu próbuje zgrywać chojraka byciem mądrzejszym, ale cóż, Panie perfekcjonisto, wszystko i na temat nie mam zamiaru dalej tego ciągnąć, co chciałem, zauważyłem."

 

Nie mogę.. gdzie w mojej wypowiedzi są jakieś zarzucenia co do Twojej osoby? Już w pierwszym poście wyjaśniłem dlaczego zlecenie nie było wykonywane i zostało ostatecznie zamknięte.

Dostałeś odpowiedz od 3 grafików i dalej ciągnąłeś dyskusję, więc kto tu zgrywa "chojraka"? ;)  + Twoje zacne docinki: "Panie wszechmocny i wiedzący", "Panie perfekcjonisto" - to już naprawdę wysoki poziom.

______________

 

"I nie chodziło tutaj konkretnie o moja pracę, bo ja piszę w imieniu wszystkich co na nie czekali, niestety no."

 

Kto wypełnił prawidłowo wzór zgodnie z regulaminem otrzymał odpowiedz w zleceniu, tak trudno to zrozumieć..

______________

 

"Poza tym, z Maćkiem na bieżąco się kontaktujemy i rozpisujemy wszystkie możliwe rzeczy, więc temat który założył, po prostu nie został zamknięty."

 

Zarzucasz mi, że jako Moderator sam powinienem ten temat zamknąć, a teraz twierdzisz, że nie został on zamknięty, bo z Maćkiem się kontaktujecie na bieżąco... logiczne wytłumaczenie xd

______________

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie