Skocz do zawartości

Zablokowane Niestety, czas na mnie ... ;(


Alvaro Soler

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko wszystkim. Czas teraz przyszedł na mnie, odchodzę. Powodów jest kilka: szkoła, siłownia, oceny do poprawy i do tego wracam po dłuższej przerwie na CS:GO. Czasu na grę w 1.6 nie będę miał przez co nie będę mógł zajmować się serwerem zombie. Miałem napisać krótko i zwięźle, ale wypada pożegnać się i podziękować kilku osobom.

 

ShadOow - jeden z najbardziej ułożonych ludzi na forum, pomagałeś mi chłopie w każdej sytuacji, dużo ze sobą rozmawialiśmy na różne tematy. Rzetelnie wykonujesz swoją "pracę" na forum i robisz to jako jedna z nielicznych osób. Dzięki Ci za to wszystko, kontakt dalej mamy na GG :). I jeszcze raz życzę Ci szczęścia z Klaudią! :)

KiKerr - Tobie dziękuje za wspólną grę na Zombie i ignorowanie mnie na gg xD. Nie jedz dużo kebabów, bo będziesz gruby!

Krime.^ - chociaż prawie w ogóle się nie znamy, jesteś bardzo miłym i spokojnym człowiekiem. Mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś na serwerze :).

Najarany - Tobie dziękuje za te nasze małe potyczki na SB, ogarnianie forum i na prawdę ogromny wkład w rozwój i utrzymywanie stabilizacji na forum. W globala razem zagramy mam nadzieję.

Gatki - za wkurzanie mnie na COD`dzie swoim skillem z awp xD. Czekam na więcej gameplay`ów z serwerów ;).

Kakus197 - Tobie dziękuję za wspólną grę i pilnowania porządku na cod. Zjawie się tam kiedyś u Ciebie na GO MOD i pogramy ;).

SkippeR - za siedzenie na TS, granie na cod i miło spędzony czas na forum. Pamiętaj, rozwaliłem Cię w 1.6 i dalej rewanżu nie ma :D.

RumcajsJumper - Tobie dziękuje za danie mi szansy bycia adminem na COD`dzie, Zmie i bycie promotorem. Mam nadzieję, że byłeś zadowolony z mojej postawy bo skarg na mnie nie było żadnych.

 

Jeżeli o kimś zapomniałem, to przepraszam z góry i upominajcie się niżej :P. Życzę wam wszystkim dużo zdrowia, spokoju i cierpliwości, aby ta sieć funkcjonowała tak jak teraz i żeby ekipa była tak samo dobra jak teraz . Na forum zaglądać będę, ale już nie tak często jak dotychczas. 

 

Dziękuje jeszcze raz wszystkim, ale najbardziej osobom wymienionym wyżej. Kiedyś mam nadzieję, że wrócę do Was :). Powodzenia wam życzę i do zobaczenia!

 

P.S - czy zasłużyłem na "Zasłużonego"? To zależy od was.  3majcie się cieplutko! 

 

P.S - rezygnuję z obu rang jakie posiadam.

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się przyjacielu, dużo zdrowia !! I zawsze o tobie pamiętam mordeczko, kontakt mamy gadu! :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Pożegnany.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie