Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja zgłoszenia czitera


PomidorKA-AH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dobrą propozycję dotyczącą tego serwera. Jak zauważyłem serwer praktycznie stoi całe dnie bez admina i sporo osób gra na cheatach niby próbuję się ukrywać, ale to i tak widać. Wiele osób robi co chce na serwerze nadużywa mikrofony itd. Mam na to dobry patent. Można dodać na serwer opcję że jak ktoś zobaczy że ktoś łamie regulamin może napisać na say-u komendę /zgłoś i wyskakują mu nicki  różnych graczy wtedy wybierasz kogoś nick i piszesz potem w czym zawinił i kiedy taka osoba zgłosi kogoś to na SB powinien wyskoczyć komunikat że na serwer jest potrzebny admin w danej chwili. Myślę że to fajny patent. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhmmm już to widzę... Wszyscy wiedzą jak jest na serwerze 3/4 zgłoszeń na "u@" jest wyssane z palca bo ktoś po prostu LEPSZY i zabił kogoś kto gra 2miesiąc w CS'a i myśli, że jest Pro Gamerem...

Na SB będzie spam w chuu, a admin czy ktoś z administracji wbije na serwer i 'Niespodzianka', gracz czysty jak łza, no ale zgłosić na wszelki wypadek trzeba bo typ gra lepiej od reszty... 

 

Moim zdaniem propozycja zbędna, zrobi się niepotrzebny Spam na Forum/SB?  Lepszym rozwiązaniem jest Otwarcie Szybkiej Rekrutacji oraz obniżenie wymagań na Admina.

Jestem na NIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie wiem gdzie widzisz problem. Nie nasza wina że adminów jest mało i czity biegają. Na wielu serwerach i forum wypalił taki pomysł. Ale okey to wasz serwer wy tu rządzicie. Chciałem pomóc ale najwyraźniej jesteście jak te buraczki zamknięte w sobie. Które mają wywalone na to jak gra się innym. Spam ahah Na wielu forach widziałem taki patent i nigdy nie było żadnego spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Lepiej już zrobić pod SB specjalną linijkę, gdzie będzie napisane kto zgłosił oraz kogo zgłosił i na jakim serwerze.

 

Nieumyślne nadużywanie i  zgłaszanie, że ktoś lepszy jest niech będzie karany banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. To nic nie zmieni. A zrobi się z tego jeden wielki syf. Najlepiej to zmniejszyć wymagania na admina i kto wie? Może ktoś się w końcu skusi i napisze podanko :D

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam nie do swojego servera. Pomidor, po co dodawać jakiś szajs obciążający server? Nie można zwyczajnie zminimalizować cs na 2 minuty, wejść na forum i napisać w SB? Oprócz tego w każdym cs-ie masz możliwość nagrywania za pomocą komendy "record". Piszesz zgłoszenie, dajesz demko w załączniku i tyle. Wychodzi na to samo ale bez niepotrzebnego obciążania servera.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem o tym z esejem, aby to wgrać. Twoja propozycja z pluginem zostanie na 90% odrzucona przez eseja. Nic to nie zmieni, w chwili obecnej jest tylko jeden admin na DD2 i sam by nie dał rady tego ogarnąć. Do tego dochodzą dzieci, które po dostaniu jednej ładnej głowy zgłaszają kogo popadnie. Na SB byłby niesamowity spam. Esej wspomniał też, że plugin może być zbugowany i nie będzie działać w ogóle albo nie będzie działać  tak jak powinien. Pozdrawiam.

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra widać ludzie nie czytają i nie wiedzą połowa nawet o co chodzi. Proszę o zamknięcie tematu. Ahaha beczka. Adminó może być nawet 100 ale co z tego jak zawsze jest jakiś czas gdzie nie ma admina. Ale okey.

 

Ale zrozum, że jeśli admina nie ma na serwerze to nie znaczy, że na Forum jest... My również mamy swoje sprawy prywatne i jak kolega wyżej powiedział nie mamy możliwości aby siedzieć na serwerze 24/7 ! 

Więc, co Ci zależy czy na serwerze napiszesz "/zgłoś" czy zminimalizujesz na chwilę CS'a wejdziesz na Forum i napiszesz na SB... Jeżeli admin będzie i przeczyta post na SB to wejdzie na serwer logiczne, a jeżeli nie ma go na Forum to chociażbyś 200x wpisał /zgłoś to admina i tak nie wyczarujesz bo tego zgłoszenia sms'em nie dostanie... 

 

I tak narzekacie non stop, że są crashe serwera i się restartuje a chcecie go jeszcze bardziej jakimiś niepotrzebnymi śmieciami zawalać? #fucklogick 

 

 

@esej wypowiedz się i zamknij temat bo co niektórzy nie znają opcji "Edytuj" i robi się nie potrzebny Spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona a co do crushowania to 2 dni zostały wyłączone denne pluginy które go obciążały do tego oczywiście 32 graczy online nonstop robi swoje.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie