Skocz do zawartości

Zablokowane Hello wam ! <3


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim, wypadałoby się tutaj przedstawić i nie zostać do końca anonimowym. <placze>

 

Jestem Adrianna, wesoła 20 latka z wielką pasją do motoryzacji, głównie motocykli, ale samochodami nie pogardzę. Posiadam swoją latającą maszynę z którą się w żaden sposób nie rozstaje.   8) Pochodzę z Poznania i chyba tam zostanę.  <placze>

Nie ukrywam, że przybywam do was z innej sieci, nie mówiąc, że włożyłam tam wiele swojego wysiłku i pracy, aczkolwiek praca została tam zakończona z bardzo różnych powodów, uwierzcie - nie z mojej winy.

W wolnej chwili zajmuje się również fotografią i rysowaniem dużej ilości rysunków - może kiedyś się wam pochwalę, jeżeli będziecie chcieli.

 

Mam za sobą duże doświadczenie jako redaktor, admin TS3, moderator, po opiekuna serwerów.

Silnik forum IPB, silnik TS3 + FTP mi nie straszne, więc wiem z czym można się wzmagać.

 

Myślę, że zagoszczę u was na długi czas i mam nadzieję, że będzie mi się miło z wami grało. ;)

 

Jaki serwer polecacie? Na chwilę obecną zagościłam na ODD2 i 4Fun i uważam, że jest idealnie.

 

Tutaj fotka, mojej maszyny.

 

qIolaD5.jpg

Edytowane przez Shanell

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie