Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [Promotor] Alvaro Soler


Alvaro Soler

Rekomendowane odpowiedzi

- Min. 15 lat. +
- Min. 20 sensownych postów na forum. +
- Min. 12 godzin spędzony na forum. +
- Kultura osobista +

- Nazwa tematu [Promotor] NICK +

- 1 temat na miesiąc w tym dziale. +

Wzór:

Imię: Damian.
Data urodzenia: 22.04.1997
Czas spędzony na forum ?: 6 dni i kilka godzin.
Dlaczego Ty powinieneś zostać Promotorem(mile widziane dłuższa wypowiedź)?: Składam to podanie aby pomóc w dalszym rozwoju sieci. Ostatnie dni dla np. COD 401 są bardzo ciężkie, gra po 6 osób, a jeszcze tydzień temu grało 32. Ogólnie praca promotora nie jest ciężka, a nawet można powiedzieć, że przyjemna. Ostatnio bezinteresownie porobiłem parę reklam( https://csowicze.pl/topic/39491-mi%C5%82a-niespodzianka-od-alvara-d/ ) by przypomnieć sobie jak to się robiło kiedyś :p. Po prostu chcę zostać promotorem, aby w jakimś stopniu pomóc w dalszym rozwoju sieci.
Opowiedz nam coś o sobie: Jestem Damian, mam 19 lat i pochodzę z Dęblina. Jestem bezkonfliktowy, pomocny, utrzymuje dobry kontakt ze wszystkimi ludźmi, z którymi miałem okazję porozmawiać/zagrać. Interesuje się piłką nożną i CS:GO (newsy, turnieje, majory itp). Jestem również kibicem Legii Warszawa ( w tym roku wielka szansa na Ligę Mistrzów) i FC Barcelony. Moim marzeniem jest wyjazd do Barcelony na "Gran Derby" i spotkanie mojego ulubionego piłkarza i człowieka, od którego brałem przykład grania na pozycji obrońcy - Carlesa Puyola.
Znasz i akceptujesz zasady grupy Promotor?: Oczywiście, zapoznałem się i akceptuję wszystkie zasady.

 

Czekam na wasze wypowiedzi i pozdrawiam, Alvaro Soler! :)

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wymagania spełniasz, + że ładnie napisane podanie a trzeba jeszcze bardziej promować sieć żeby kolejne osóbki się pokazywały :) Masz ode mnie TAK.

Edytowane przez FerStel

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny dać Ci tak, podstawą są wymagania które oczywiście spełniasz, twoje podanie Mnie przekonało, jest ładne, estetyczne, a przede wszystkim z głową. Jak sam wiesz Ranga "Promotora" nie jest rangą wymagającą, a ludzie na to stanowisko są potrzebni, bo zawsze ich mało, widać, że masz chęci i chcesz. Życzę powodzenia :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie