Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Farmereł

[Poradnik] Jak zrobić screena w Minecraft

Recommended Posts

Przejdźmy do poradnika ;d.
Poradnik Do Zrobienia Ss'a W Minecrafcie ;-).
1.Wchodzisz w swojego minecraft'a.
2.Po Wejściu na serwer klikasz przycisk na klawiaturze ''f2''
3. Powinno ci wyskoczyć  ''screenshot saved'' jak nie wyskoczy to kilkakrotnie wciskaj f2.
4.Wchodzisz w JAKIŚ folder, wpisujesz tam %appdata%
5. Wchodzisz w .minecraft.
6.Wchodzisz w przeglądarkę i wpisujesz np: vlepa.pl i tam dajesz ss'y z .miecraft
Poradnik Do Robienia Ss'ow Na Folderze.
1. Wchodzisz tam, gdzie chcesz zrobic ss.
Teraz To Ważne !!! jeśli masz Windows 10 powinno ci napisac ''One Drive, zapisano zrzut ekranu'', klikasz w to i masz ss.
2.Klikasz Print Screen, powinien ci sie pokazac ss.
3. Wklejasz to do Painta za pomocą CTRL+V lub pulpit.
4.Wchodzisz w np : imgur.com,wklej.to,vlepa.pl i tam wybierasz ss'a, kopiujesz link i gotowe.

Poradnik w 100% mój wszelkie próby kopiowania na inne Fora Tematyczne będzie karane przez służby obowiązkowę.!!

Edited by Farmereł

+ za chęci Ci dam, ale mogłeś się bardziej postarać i rozpisać to lepiej + oprócz tego dodać obrazki jak krok po kroku to zrobić, wtedy całkiem lepiej by to wyglądało.

+ za chęci Ci dam, ale mogłeś się bardziej postarać i rozpisać to lepiej + oprócz tego dodać obrazki jak krok po kroku to zrobić, wtedy całkiem lepiej by to wyglądało.

następnym razem postaram się przy poradniku :P

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Do przeczytania.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By tiken
      Jak dostac tego vip#svip na 3dni ? jak ktos wie owpiszcie
    • By FooL Hack
      Witam Was serdecznie, postanowiłem dzisiaj troszkę poruszyć dział z league of legends i napisać dla Was poradnik, który sam wymyśliłem. Postaram Wam przedstawić wszystko co powinniście wiedzieć o linii zwanej Jungle, więc jeśli będą jakieś braki proszę się nie rzucać do mnie, tylko napisać co jest źle, a ja to naprawie. Zapraszam do czytania i myślę, że Wam się spodoba.
      Zaczniemy od samego położenia linii. Na całej mapie Summoner's Rfit mamy dwie Jungle, jedna jest po stronie niebieskich, druga jest po stronie czerwonych. Jungle jest podzielona na cztery części ( północna, południowa, wschodnia i zachodnia ). Każdą z tych części oddziela rzeka, która prowadzi przez cały środek mapy, ale kończy się na midzie i znowu zaczyna się schodząc na dolną aleje, zwaną bot.
      Od strony zachodu mapy, od alei górnej zwanej top, występują dwa krzaki, z której Jungler może pomóc nie zauważony, jeśli nie ma w nich warda, ani control warda. Jeden krzak jest od wejścia na górną aleje, od strony niebieskiej, a drugi jest przed kryjówką barona i jest ich więcej. W środkowej alei, jedno i drugie wejście jest zakryte krzakami, więc każda próba wejścia od strony Jungle, czy od strony bot'a czy top'a jest łatwiejsze. I od strony bota jest ich aż trzy. Jedne są od strony Jungle niebieskich, drugie od strony czerwonej i trzecie są w rzece, bardziej przy wejściu do Jungle czerwonej.

Tutaj dałem Wam mini mapkę, jak to wygląda, jeśli ma ktoś dobre oko, to dobrze zauważy.

Druga rzecz, którą sobie omówimy, to potworki w Jungle. Dwa najważniejsze ( nie licząc rzeki ), to red i blue. Blue daje regeneracje many oraz coldown na skille o 10% zmniejszoną. Red buff przy autoattacku spowalnia przeciwnika oraz zadaje true dmg(zalezne od lvla postaci). Pozostałe potworki, typu wraity, skalniaki, wilki, ropucha, to tylko exp oraz złoto, które są potrzebne do wzmocnienia postaci, która gra na tej linii.
      Teraz przedstawię Wam co dają poszczególne smoki:
      - Smok Ognia Zwiększa skuteczność w zabijaniu bohaterów. Ułatwia pojedynki jeden na jeden oraz rozgrywanie walk drużynowych.
      - Smok Ziemi Zwiększa obrażenia zadawane przez wieże oraz potężne potwory. Ułatwia zdobywanie celów.
      - Smok Wody Zwiększa regenerację zdrowia i many. Ułatwia nękanie przeciwników i prowadzenie oblężeń.
      - Smok powietrza Zwiększa prędkość ruchu poza walką. Umożliwia wam łatwiejsze wymanewrowanie przeciwników na mapie.
      Tutaj podam Wam informację na temat barona oraz heralda:
      - Herald Po jego zabiciu, dostajemy możliwość wezwania go.
      - Baron Po jego zabiciu dostajemy buffa, który zwiększa wytrzymałość i siłę minionów.
      W jaki sposób ja Wam polecam robić Jungle:
      Strona niebieska:
      Red Skalniaki Wraity Krab Blue Ropucha Wilki
      Strona czerwona:
      Blue Ropucha Wilki Krab Red Skalniaki Wraity
      Oczywiście, jeśli jesteście doświadczeni, możecie wchodzić do Jungle przeciwnika i podkradać mu farmę.
      Jeśli chodzi o ganki, polecam Wam pomagać tym linią gdzie znajdujecie się najbliżej, ale patrzcie czy jest możliwość pomocy.
      Najlepsze postacie do Jungle, to:
      - Master YI
      - Kha'zix
      - Lee Sin *
      - Rammus
      - Evellyn
      Lee Sin'a oznaczyłem gwiazdką, ponieważ jest trudną postacią do opanowania.
      To tyle, poradnik krótki, który na pewno pomoże większości osób. Dziękuje za uwagę i zapraszam do polubienia posta.

• By speed
      Witajcie w moim pierwszym poradniku, w którym pokaże jak zainstalować AMXMOD'a i wgrać pluginy na boty.
      Pierwsze co musimy zrobić to pobrać i zainstalować naszego AMXMOD'a.  KLIKNIJ TUTAJ  
      Następnie wybieramy interesujący nas plugin, w moim przypadku będzie to BunnyHop (BH).
      Po pobraniu plików pluginu .amxx i .sma najeżdżamy na naszego cs'a, klikamy prawym i wybieramy Otwórz lokalizację pliku.
      Gdy będziemy w folderze z naszym cs'em wybieramy addons  amxmod. Plik z końcówką .amxx wrzucamy do folderu plugins, a plik z końcówką .sma wrzucamy do folderu scripting.
      Później wchodzimy do folderu configs i otwieramy za pomocą notatnika plik plugins.txt, następnie zjeżdżamy na sam dół i dopisujemy nazwę naszego pluginu z końcówką .amxx, np: bunnyhop.amxx. 
      Zapisujemy wszystkie pliki  Zamykamy wszystkie foldery  Włączamy cs'a  Uruchamiamy grę na botach  Cieszymy się naszymi pluginami
      Poradnik wykonany przez @ speed 
      Copyright ⓒ  CSowicze.pl
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.