Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Teviz

User

Teviz last won the day on June 26 2016

Teviz had the most liked content!

About Teviz

 • Rank
  Założyciel JS
 • Birthday 11/13/2001

Informacje Profilowe

 • Location
  Poznań
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Piłka Nożna

Kontakt

 • GG
  59374966

Recent Profile Visitors

3,166 profile views
 1. Cześć, jestem Paweł, mam 15 lat (w listopadzie 16).Starsi użytkownicy mogą mnie kojarzyć.Wróciłem, bo znowu nabrałem ochoty do pogrania w 1.6, raczej nie z funkcji admina, ale później się zobaczy. :D :)
 2. Cześć , mam do napisania na ten poniedziałek wypracowanie , na temat wydarzeń z ostatnich dwóch tygodni . Chodzi o to , żeby zrobić na jakieś dwie strony opis jakiegoś ważnego wydarzenia związanego z Polską .
 3. Tak , tylko dodać napis i go jakoś dopasować . Wiem , że takie coś to każdy umie zrobić , więc zlecenie nie potrzebne , ale mój komp jest tak słaby , że nawet gimp się zacina i co chwile się wyłącza , więc piszę zlecenie .
 4. Według mnie dobrym pomysłem byłoby serwer Arena 1v1 . Na takich serwerach gra najwięcej ludzi , więc nie byłoby problemu w rozkręceniu serwera. Jeżeli nie ten mod to : Surf + RpgMod .
 5. Dzięki , jutro dostaniecie po plusie . Mam tylko prośbę , dałoby się zrobić z tym zdj , które podałem ?
 6. Tematyka : Anime Kolorystyka : Szary/Biały/Czarny Wymiary : ---- Napis/y : 1. Teviz 2. Materiały* ( Nie wymagane ) : https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcThmqqlgW1fKUHbJnMwiDwNvzCEaRwzFRU_aWl3vWQ_mrIizU1i2Q Dodatkowe informacje/Uwagi: Kontakt : PW , GG , Steam
 7. Cześć ! Wracam do was po krótkiej przerwie i nie zamierzam już odchodzić :) . PS. Wiem rozpisałem się ^^ .
 8. Tematyka : Dziewczyny Kolorystyka : Biały i Błękit Wymiary : Pasujące na sygne Napis/y : 1. Teviz 2. - Materiały* (Nie wymagane ) : - Dodatkowe informacje/Uwagi : - Kontakt : GG/Steam/PW
 9. Jak chcecie powód to zaufanym ludziom na GG mogę podać :) . @Zresztą już all na SB zostało napisane przez CB i paru innych :) .
 10. Jeszce nic nie jest pewne :p Jeżeli tam trafi 5 serwerów to zostaje tam , ale i tak za chwilę idę na inną stronę jako opiekun surf'a .
 11. Proszę o odebranie mi rang .
 12. Po tych paru miesiącach świetnej zabawy u was żegnam się z wami . Powodu nie będę pisał bo każdy ma to w dupie i wchodzi w ten temat tylko , żeby sobie posty nabić . Serdecznie dziękuję Rumckowi , za to , że zawsze mi pomagal , gdy tej pomocy potrzebowałem. Dziękuję wszystkim CSowicz'om za to , że byli :) . Pozdrawiam i życzę powodzenia w życiu. 3majcie się mordki ! :D
 13. Jak najbardziej za , fajny pomysł .
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.