Skocz do zawartości

Zablokowane Banowanie dzieci na serwerach


Gość esej

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wiara!

 

Piszę ten temat ponieważ wiele osób spami mi czy to na Steam czy to na GG lub PW o systemie który banował by jak to określacie "dzieci na serwerach". Sporo zastanawiałem się jak miało by to wyglądać i jako pierwszy odpada BAN na CFG ponieważ potem trzeba odbanować osobę przez FTP - co może zrobić tylko opiekun. Oczywiście są też wersje które łączą się ze bazą danych i tam można dać komuś dostęp i odbanować. 

Ban ten ma bardzo wiele minusów między innymi wystarczy usunąć KOD ze swojego configu by wbić na serwer i dalej robić SHOW.

 

Dalsze propozycje były na temat stworzenia sieciowego "NEOBANSA" - pomysł całkowicie odpada bo jest to najbardziej wadliwy system jaki w życiu widziałem, masa błędów, bugów, robótek ogólnych. 

 

Piszę oczywiście tutaj o serwerach należących do sieci nie do tych co zostało przyłączone osobno.

Dodaje w załączniku dla opiekunów serwerów przyłączonych - bana na CFG w wersji 2.0 (stara dobra wersja - wygasły dowloand na wielu forach oraz supportach)

 

Jak chcecie by rozwiązano ten problem? Zapraszam do wypowiedzi :)

 

 

(tekst ma sporo błędów ale moja ortografia pozostawia wiele do życzenia) 

CS - Extreme_bancfg2.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jestem za bo wchodzą zasrane dzieci neo i sie śmieją z administratorów że i tak nic im nie zrobią i jeszcze gadając to daj mi tego bana ale i tak za chwilkę wejde no to sami widzicie jak jest powinno być na cfg i nie wiem może jakiegoś automatycznego wyłapywania hacków na serwer już przy wejściu na serwer żeby leciał ban wiem że takie coś jest bo kolega wbił na ns chciał poczitować i mówi że jeszcze nie wszedł na serwer a już perma wyłapał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam, bo zainteresowanie jest zerowe, jeżeli ktoś coś będzie chciał dodać lub się wypowiedzieć to otworzymy.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Kategoria administracyjnaArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie