Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Banowanie dzieci na serwerach


Gość esej

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wiara!

 

Piszę ten temat ponieważ wiele osób spami mi czy to na Steam czy to na GG lub PW o systemie który banował by jak to określacie "dzieci na serwerach". Sporo zastanawiałem się jak miało by to wyglądać i jako pierwszy odpada BAN na CFG ponieważ potem trzeba odbanować osobę przez FTP - co może zrobić tylko opiekun. Oczywiście są też wersje które łączą się ze bazą danych i tam można dać komuś dostęp i odbanować. 

Ban ten ma bardzo wiele minusów między innymi wystarczy usunąć KOD ze swojego configu by wbić na serwer i dalej robić SHOW.

 

Dalsze propozycje były na temat stworzenia sieciowego "NEOBANSA" - pomysł całkowicie odpada bo jest to najbardziej wadliwy system jaki w życiu widziałem, masa błędów, bugów, robótek ogólnych. 

 

Piszę oczywiście tutaj o serwerach należących do sieci nie do tych co zostało przyłączone osobno.

Dodaje w załączniku dla opiekunów serwerów przyłączonych - bana na CFG w wersji 2.0 (stara dobra wersja - wygasły dowloand na wielu forach oraz supportach)

 

Jak chcecie by rozwiązano ten problem? Zapraszam do wypowiedzi :)

 

 

(tekst ma sporo błędów ale moja ortografia pozostawia wiele do życzenia) 

CS - Extreme_bancfg2.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jestem za bo wchodzą zasrane dzieci neo i sie śmieją z administratorów że i tak nic im nie zrobią i jeszcze gadając to daj mi tego bana ale i tak za chwilkę wejde no to sami widzicie jak jest powinno być na cfg i nie wiem może jakiegoś automatycznego wyłapywania hacków na serwer już przy wejściu na serwer żeby leciał ban wiem że takie coś jest bo kolega wbił na ns chciał poczitować i mówi że jeszcze nie wszedł na serwer a już perma wyłapał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam, bo zainteresowanie jest zerowe, jeżeli ktoś coś będzie chciał dodać lub się wypowiedzieć to otworzymy.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Kategoria administracyjnaArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie