Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mr.Lebel

Skarga na redaktora

Recommended Posts

Twój nick:Lebel

Nick osoby na którą składasz skargę:MoSsi.

Powód skargi:0 aktywność w dziale redakcji.

Dowody:Zobaczcie sobie dział redakcji nic w nim nie zrobił tak samo zapisał się na wywiad 17.06, a wywiadu nie ma

Świadkowie:Wszyscy mogą to potwierdzić.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Skarga słuszna. MoSsi. otrzymuje ostrzeżenie.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Mentek DD2 #1
      Data zdarzenia:Okolo 23:55 Nick użytkownika: Mrs.Jessa Dowody:Wszystko jest na czatbox przyznam sie ze wyzywalem ale po co pisze ze czytac nie umiem wiec nie dam sie takiej osobie jak ona zeby mi mowila co mam robic niech sie sama pilnuje bo tylko tyle potrafi Świadkowie:Nie ma Uzasadnienie:Dostalem bloka na stale nwm czemu az na stale jak sie daje na 24 h a nie na zawsze wiec widac jak sie zna na i taka osoba ma moda i jeszcze kozaczy i mysli ze wszystko moze robic i tu sie myslisz ja sobie nie dam zeby mnie jakies dziecko uczylo co mam robic tyle z mojej strony wiec prosze cos z tym zrobic
    • By Rimsie
      Witam, dostałem dzisiaj około godziny 23:10-23:20 administrator o nicku @ greXCS:GO wyrzucił mnie z serwera i zagroził banem za to, że dostawał głowy i najwidoczniej był "ztiltowany" tym iż może być ktoś lepszy oraz umie strzelać lepiej od niego. Czyli w skrócie dostałem groźbę bana po czym chłopaczyna mnie zkickował , a gdy wróciłem na serwer żeby to wszystko wyjaśnić jego już nie było. Według mnie takie zachowanie zasługuje conajmniej na upomnienie bądź jakąś rozmowe bo to nie jest normalne. Funkcja admina jest myślę po to żeby pilnować serwera a nie żeby wywalać graczy i im jeszcze grozić a jak przyjdzie co do czego to uciekać. Ode mnie to tyle i życzę miłej nocy ;). 
    • By terrorist0p AWP
      Akcja VIP jest bardzo prosta, otóż każde 10h spędzone na serwerze równa 10 dni FREE VIPA.
      Zacznijmy od tego co posiada VIP?:
      PREFIX przed nickiem VIP Przywitanie oraz pożegnanie przy wejściu i wyjściu na serwer 120HP + 50KEVLARU (Nie zawsze padasz na strzała) Za zabójstwo i HS dostajesz 5 i 10 HP ale nie możesz uzbierać więcej jak 130HP Dostęp do komendy !gloves Widoczność na liście !vips Pisanie wiadomości w HUD  
      Co zrobić, aby otrzymać VIP'a? To proste! Wyślij w odpowiedzi do tematu dane wg wzoru:

• By cinek1210
      Twój nick: #TeAm Sniper MLODY Nick oskarżonego: Wasz admin nadal nie widzę amxbansu IP/SID oskarżonego: wasz admin Data i godzina zdarzenia: teraz Dowody: amxbans Opis sytuacji: 30 sec do końca rundy ide z b w stronę a po pake która tam leży jest 1 vs 1, ide respem ct i z niego wychodzę do końca zostaje 15sec słysze biegającego ct chowam się by go ustrzelić niestety nie wychylił, widzę 6 sec do końca więc kładę wszystko na jedną kartę i wybiegam strzelając przegrywam i dostaje kicka za cele mapy które WYKONYWAŁEM... Wchodzę spowrotem na serwer i w tym momencie mieszkamy w Polsce gdzie jest wolność słowa nie obrązając ani nie używając wulgaryzmów wyrażam swoją opinię o adminie który kickuje za wykonywanie celi, dostaje bana na 5min z powodem idź na skargę... to się nazywa nadużywanie admina które powinno być surowo karane, uważam że ta sytuacja powinna się skończyć conajmniej ostrym upomnieniem oraz nauczeniem typa regulaminu.... z ciekawością czekam na odpowiedź h@  
    • By Hassman
      Twój nick:Spizgany Hassman Nick oskarżonego:Lolcia IP/SID oskarżonego: Data i godzina zdarzenia:Gdzieś z 40min temu coś takiego Dowody: Opis sytuacji:Wchodzę sobie normalnie na serwer gram z 15min i nagle dostaje gaga na 3h pisze do True żeby mi go zdjął bo zaszła jakaś pomyłka napisał że zdjął,gram następne 10min patrze znowu gag na 3h i jestem przekonany ze ta lolcia go dała,nadużywa admina i robi co chce.Zszedłem na specta nie mineło 10sekund zostałem wywalony ... Proszę o sprawdzenie jak ona sie bawi tym adminem ... Bo to śa jakieś jaja że wchodzisz se pograć i dostajesz Gagi za nie wiadomo co :)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.