Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam Serdecznie :)

Dzisiaj chciałbym zaproponować aby dodać slota dla admina, ponieważ, gdy jest jakiś "cheater" na serwerze i admin chciałby wejść to nie wejdzie. A dlaczego? A dlatego że serwer jest pełny i ciężko się dostać aby zająć się cheaterem.

Czekam na wasze opinie na ten temat.

Jestem na TAK.

To już od dawna powinno być. Ponieważ ten serwer jest w top3 w Polsce. (Chyba :D)

Edited by Mategros

Teraz chyba jest slot dla VIP'a zarezerwowany zawsze, ale można zmienić to dla tylko @ :) Jestem na tak

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By CwaniaK #TS3
      Siemka, otóż mam propozycję  by dodać  kilka fajnych rang na ts3 
       - Króliczek PlayBoy
       - Inwalida 
       - Zboczuch 
       - Smerf 
       - Złamane Serduszko 
       - Śmieszek 
       - Panda 
       - Ninja 
      - Super Idiota 
       -  Haker 
       - Pedał 
      - Pokemon 
       - NoLife

Jak jeszcze coś wymyśle zrobię post v2 
    • By gandalf 3 Maps
      z tego co widzę mirage nie jest zbyt chętnie graną mapą zazwyczaj ludzie wychodzą a dużo chętniej grają inferno może by tak zmienić mirage na jakiegoś nuke albo cobble?

• By Rambooo CS:GO MOD
      Typ propozycji: (czego dotyczy propozycja?): Zwiększenia szans na wygranie w JACKPOT 
      Opis propozycji: Prosiłbym o zwiększenie wygranej na JACKPOCIE, gdyż wydałem ponad 300 dolarów, nie wspomnę tutaj od darmowych losach bo było ok 20 i żadnego skina nie wygrałem... a szansa na trafienie to 4, 5 %. Bez przesady.
      Linki/Załączniki: Nie mam.

• By firewayheaven
      Chodzi głownie o propozycje zmiany w kamizelce aby ja usunac na sam poczatek mapy a dac ja aby mozna bylo kupic wtedy ta gra nie bedzie taka nudna, human nie bedzie mial czasu aby wejsc do kampy gdzie obecnie to nie lada wyczyn na niektorych mapach. Zrobmy aby armor byl dodatkowo kupywany a nie dawany za free i wtedy gra bedzie o wiele zywsza. Pozdrawiam 
    • By firewayheaven
      Kazdy z nas spodziewa sie ze to bedzie troszke straszniejsze gdy pojawia sie nemesis czyili komandor to kazdy strzela i nie ma jak by szans zbytnio na zabicie innych moja propozycja brzmi aby sciemnic mape i dac bardziej straszniejszego nemesis aby to troszke mialo taki smaczek. PS musimy cos zmienic troszke bo ludzia to sie nudzi takie chowanie sie bunkrowanie sie itd... lekki dreszczyk niech zm niesie za soba jak sama nazwa wskazuje .... 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.