Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Adrianegg

Siemano tu Adriano :D

Recommended Posts

Witam wszystkich graczy! Mam na imię Adrian, mam 15 lat i mieszkam w Jarocinie Poznańskim.
Moje imię, wiek i miejsce zamieszkania już znacie, więc czas opowiedzieć o zainteresowaniach i ulubionych rzeczach.

Lubię grać w piłkę nożną, badmintona i gry komputerowe (głównie CS i League of Legends), jeździć na rowerze, słuchać muzyki (głównie rap) i poznawać nowych ludzi (szczególnie dziewczyny tongue.png ).

Interesuję się sportem, muzyką, zwierzętami i informatyką (względnie komputerami).

Mam niską samoocenę czy jak to tam się nazywa :P

Mam nadzieję, że znajdzie się tu dla mnie miejsce, przyjmiecie mnie do swojego grona i będę się tu dobrze bawił. Strzałka, nawijał Adrian gwizdze.gif

Zacznijmy od tego, iż czarować potrafisz :D 

poznawać nowych ludzi (szczególnie dziewczyny tongue.png ).

Co do niskiej samooceny to chyba trochę oszukujesz :P Nie umiałbyś oczarować ich ;)

Siemka!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By eQdemolka AIM HS
      Siema, co nie którzy mnie znają tutaj na sieci, wiec nie będę się zbytnio rozpisywał, kilka słów dla tych którzy nic o mnie nie wiedza. 
      Mam na imię Patryk, mam 30 lat, w cs’a gram od 2000/01r, na serwerze gram nickiem eQ’ demolka=QreWskiKaT , pochodzę z województwa świętokrzyskiego, acz kolwiek mieszkam w Warszawie. Prowadzę własna działalność w UK. Często podczas mojej gry jest prowadzona również transmisja online na youtube. Sporo osób z cs zna się ze mną prywatnie, wiec raczej nie jestem zwykłym no name  zreszta tutaj tez mam swoich znajomych. 
    • By TeAdIum
      Siemka, jestem tutaj nowy - co prawda konto z 2k16, lecz jakoś nie używane było ? Trochę pogrywam tam u rumcajsa także możecie wbijać postrzelać.
      Coś o mnie - Mam na imię Tomek, 17 lat, w wolnym czasie lubię postrzelać ?
    • By Baska666
      Witajcie z tej strony Basia :) Pozdrowienia 
    • By Tuptuś
      Siema wszystkim, mam na imię Kacper. Interesuje się cross'ami i sportem. Najczęściej bywam na skiny+rangi więc zapraszam do wspólnej gry :), z fartem. 
    • By MAXIOGGEN
      Siemanko, jestem Marcin mam 21 lat i mieszkam w woj. mazowieckim - Ostrołęka
      Klikam w globala i mixy w 1.6, chociaż najbardziej skupiam się na Lolu.
      Jestem fotografem a z zawodu pracuję jako listonosz, to chyba tyle, jeszcze raz elo

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.