Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


KochanaKropka

User

About KochanaKropka

 • Rank
  Srebro I

Informacje Profilowe

 • Location
  Kraków
 • Płeć
  Kobieta
 • Hobby
  Brak.

Kontakt

 • GG
  Nie dam
 • Steam
  kropekduzojest
 • Strona WWW
  http://www.pomocdlaeseja.pl
 1. Tematyka: Piłka ręczna Kolorystyka: Stonowane kolory Wymiary: 500x200 Napis/y: "Kocham nawet po przegranej..." Materiały* (Nie wymagane): - Dodatkowe informacje/Uwagi: To ja poproszę POLSKICH gladiatorów, w szczególności Shreka, Dzidziusia, Szmala i Cole ;) Kontakt: PW?
 2. 11/10 Avek tak skromnie trochę :)
 3. A my się już znamy izi pizi :D
 4. Twój nick: KochanaKropka Nick osoby na którą składasz skargę: RevengeST Powód skargi: Przepraszam tutaj ale wyrażenia będą dość ostre - "płaczkowatość" oraz "rozszerzona głupota" Dowody: 1. http://csowicze.pl/topic/36792-banowanie-cziter%C3%B3w-4maps/?do=findComment&comment=171660 2. "Ja przygotowałem binda, przed każdym końcem mapy będę wyzywał eseja, jak mi da bana w kolejnej mapie to ja się będę żegnał z nim :D" z tematu - http://csowicze.pl/topic/36769-skarga-na-degradacje-revengest/ Świadkowie: - To już jest śmieszne. Człowiek nie gra na serwerze, mi piszę, że mu ten admin wisi, a jako moderator zachowuje się jak dziewczynka z miesiączką. Te tematy mają poziom moderatora csowiczów? Serio? Sam się przyznał, że ma z tego bekę, ze swoimi przyjaciółeczkami na TSie, tylko po cholerę on robi syf na forum? Już naprawdę pal licho ten śmieszny temat na poziomie niższym niż "gimbaza" ale ten wielki Moderatorek nie rozumie za co dostał ostrzeżenie. Dwa poprzednie też nie dostał za darmo przecież. Ile on jeszcze będzie robił z siebie sierotę? My jako gracze musimy na to patrzeć? I nie, nie piszę tematu dlatego, że eseja lubię. Jakby ten Moderatorek robił taki syf w stosunku do choćby nawet 1fps^, to też bym napisała ten temat.
 5. Ooooo Misiaczek złożył podanie! Jestem na tak, stąd chyba nikt go nie zna jak ja. On się w pracy tak opierdziela, że ma więcej czasu niż niektórzy tutaj podczas urlopu. Na cheaterach zna się jak mało kto, gdzie nie miałam admina i był gracz na granicy CZYSTEGO a WH, zawsze on był wzywany do pomocy. Jest stary, zaraz dostanie garba ale cs to jego pasja i wiem, że da radę! Ps. Dostał 2 miesiące wolnego. Wy wiecie jaki to jest dramat dla mnie jak mu się zacznie nudzić, a obowiązków nie będzie? :(
 6. Bez przesadyzmu. Dział reklamowania jest od reklamowania. Tam gdzie nie wolno pilnują modkowie. Miło Ci się robi reklamy gdy wyskakuje okienko "Temat zostanie opublikowany po zaakceptowaniu przez moderatora."????
 7. Jest to plebiscyt miesiąca, więc nie wiem czemu np. na Najlepszego admina idą osoby, które nie grają w danym miesiącu. Ludzie rozumujcie w czym bierzecie udział! Najlepszy Admin Serwera: oceniam tylko 4maps, bo na COD 401 krótko gram. Terror mimo, iż ma krótko admina to co się go poprosi to robi. Najsurowszy Admin serwera: Nie ma takiego. Najlepszy Opiekun serwera: @esej Najsurowszy Opiekun serwera: @esej albo może ode mnie wymaga więcej :D Najlepszy Opiekun UBT: @Comrade Najlepszy Członek UBT: @RevengeST Najlepszy J@: @Evix Najlepszy H@: Najlepszy Właściciel: @RumcajsJumper Najlepszy Grafik: @WariaTAWP Najlepszy Promotor: @esej <3 Najlepszy Redaktor: @ShadoOw Były tylko dwa więc, yyyyyyy.... Najładniejsza gwiazdeczka: Wolę mężczyzn. Najzabawniejszy użytkownik: Największy spamer: Darko.... Najbardziej kulturalna osoba: @RumcajsJumper Najbardziej pomocna osoba: Nikt mi nie pomógł jeszcze Najbardziej denerwująca osoba: @1fps^ Największy Analfabeta: @Mategros Największy Nolife: @Karlito Najbardziej popularna osoba: @Paula<3 Najbardziej zaskakująca osoba: ale pozytywnie Najbardziej wpływowa osoba: Największy Płaczek miesiąca: @Mategros Największy fajtłapa: @esej :D Najbardziej lubiany: @RumcajsJumper Hacker miesiąca: @Comrade
 8. Twój nick: KochanaKropka Powód nieobecności: choroba Czas twojej nieobecności: kilka dni, dopóki nie wyzdrowieje
 9. Prosiłabym o dodanie ukrytych działów dla odpowiednich rang. Czyli np. admini danego serwera mają swój dział który jest w działach danego serwera i jest on widoczny tylko dla danej rangi. Ułatwi to wiele spraw. Ktoś przeciw?
 10. Cześć :D A ja jestem z okolic Krakowa :D
 11. Agata22? Martyna22? :D Ale reklam dowalone sporo :D
 12. Jak dla mnie to mało. Za mało. Czcionka słabo dobrana. Mogłeś obrazki dodać co i jak ;) Wytłumaczyć co robi jaka komenda. To co napisałeś to jest na każdym forum!
 13. 4 dni minęły :D Wgrywać!!! :D Wielkie tak, bo sama muszę głosować na 4mapsie i potem post pod postem!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.