Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Witam cieplutko!


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum, którzy sprawują tu władzę i rozwijają sieć, jak i Mody, Redaktory, grupę UBT, przychodzę z forum które poległo na którym byłem 3 lata, tak niestety czasami bywa. To forum obserwowałem od dwóch tygodni i w końcu postanowiłem się zarejestrować i mam nadzieję, że długo z wami zabawię. Może powiem coś o sobie, mam na imię Radek 22 lata, mieszkam w Krośnie Wojewódzctwo Podkarpackie, jestem po szkole gastronomicznej, od 3 lat pracuję w Restauracji jako kucharz (gotowanie Mnie kręci). Interesuje się sportem, szczególnie żużel i piłka nożna, KIBIC BARCELONY OD 12 LAT! Na poprzedniej sieci posiadałem rangę Redaktora i Moderatora jak i również byłem opiekunem serwera 1.6, zaś teraz jedynie grywam w CS:GO i właśnie na DD2 zawitam  :) Dużo się udzielam na forum i myślę, że w niedalekiej przyszłości zawalczę o posadę Redaktora :)

 

Mój profil steam : http://steamcommunity.com/id/91070707070

 

I do zobaczyska na forum csowicze :)

 

22136776231497917688.jpg

Edytowane przez ShadoOw

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny użytkowniku, dziękujemy za przywitanie się razem z nami!

Wątek zostaje zamknięty. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy na naszej sieci serwerów. Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do Grupy Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie