Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


TomorrowLand

Veteran


1 Follower

About TomorrowLand

 • Rank
  Member
 • Birthday 03/27/1998

Informacje Profilowe

 • Location
  Ptb.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Mateusz

Kontakt

 • Steam
  /id/fogr92/

Recent Profile Visitors

101,661 profile views
 1. Twój Nick: Tomorrowland Wiek: 21 Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Mam na imię Mateusz. Mieszkam w województwie Łódzkim niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Na Csowiczach jestem już kilku lat, czasami moja aktywność była lepsza czasami gorsza.... różnie to bywało bo nie zawsze ma się czas. Jestem wielkim fanem muzyki Trance jeżdżę na różne festiwale i klubowe wydarzenia związane z tą muzyką. Moim małym marzeniem jest żeby pojechać właśnie na Tomorrowland bądź na UnTold to Rumunii. Jak się o nas dowiedziałeś: Parę dobrych lat temu kolega polecił mi tą sieć. Co byś wprowadził w życie serwera?: Jakieś mini konkursy za które się dostanie vipa na 7dni ewentualnie karaoke. Fajnie też byłoby gdyby chociaż jeden dzień w miesiącu administracja jak i zwykli użytkownicy mogli sobie razem pogadać na luzie... takie wielkie pogaduchy Twoje doświadczenie: Już nie raz miałem admina na TS, również miałem własnego TS'a. Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] Miałem chociażby administratora tutaj na Csowiczach tylko kilka lat temu. Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak Zgadzasz się na przekazywanie składki? [10 zł]: Tak Ile możesz poświęcić czasu?: 5/6h Posiadasz mikrofon?: Tak Przeszedłeś mutację głosu?: Tak
 2. Imię: Mateusz Napisz coś o sobie: Jestem tutaj prawie nowy i słucham trance. No ktoś musi zająć ostatnie miejsce xD Zdjęcie max.2:
 3. Mmmrrrrrrrrrr... xxxDDDD
 4. Imię: Mateusz Wiek: 21 Twój nick na TS3: Tomorrowland Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Mam duże doświadczenie, jestem praktycznie codziennie w godzinach wieczornych. Wracam na "stare śmieci" i chcę jakoś pomóc Ile czasu spędzasz na TS3: No tak ponad 5h. Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8/9 Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Kilka razy miałem admina oprócz tego miałem również własnego teamspeak'a. Posiadasz sprawny mikrofon (Tak/Nie): Tak Czy przeszedłeś mutację głosu (dot. płci męskiej): Tak Kontakt: TS, https://steamcommunity.com/id/fogr92/
 5. Twój nick: ǝuobɐɹʞ / TomorrowLand Nick oskarżonego: Kiker Godzina i data zdarzenia:2016-12-15 Dowód: Opis sytuacji: Admin nie chce dodać mi rangi zasłużony. Gdy zapytałem się go dlaczego nie chce mi dać taj rangi, odpisał mi: ""KiKerr": nie zasługujesz"
 6. Zazdrość???? haahhahaahhahahhahahaahhahahaahhahahaha nie mam czego ci zazdrościć. ja "sprzedawczyk" ? hahahahha kto tutaj jest "sprzedawczykiem"! bez pozdrowień.
 7. 3maj się :P Dzięki za pozdrowienia xdddd
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.