Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z ,firewall


PepePanDziobak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja:pomarańczowy

firewall:Brązowy

 

 

Ja:Siema, .firewall masz czas na przeprowadzenie wywiadu?

 

Firewall:Tak

 

Ja:To na początek opowiedz trochę o sobie.

 

Firewall:Na imię mi Igor. Liczę 16 wiosen ( stara dupa ze mnie ). Interesuję się piłką nożną ( profesjonalnie trenuje od 2 klasy podstawówki pod okiem świetnych trenerów ), moim pobocznym hobby jest programowanie, kodowanie ogólnie mówiąc - informatyka.

 

Ja:Czyli twoim wielkim celem jest piłka nożna?

 

Firewall:Hymm... Ciężko to nazwać celem. Ostatnimi czasy straciłem samozaparcie oraz wiarę, że jeszcze uda mi się coś w tym kierunku osiągnąć. Miałem dwa powołania do kadry województwa - z własnej woli nie poszedłem tam ponieważ byłem w trakcie kontuzji kolana, bardzo poważna kontuzja i po prostu nie dałbym rady. Moje nastawienie zmieniło się o 180 stopni.

 

Ja:Czy udało ci się już wyjść z tej kontuzji?

 

Firewall:Tak, udało wszystko się zrosło, niestety skutki widoczne są do dziś. Guz kolana, który jest nadal widoczny.

 

Ja:To życzymy ci wszyscy zdrowia.Dlaczego​ akurat piłka nożna, a nie inny sport?

 

Firewall:Zainspirowały mnie słowa znanego i docenianego piłkarza: " Bo czym była by piłka, bez magicznych sztuczek? ". Od małego u mamy w brzuchu kopałem z całej siły. Każdy u mnie widział wielki talent.

 

Ja:Co zrobisz, jeśli z piłką nożną ci się nie uda?Masz już plan?

 

Firewall:Ciężkie pytanie. Nie, nie mam planu. Od zawsze wiązałem swoje życie z piłką nożną. Najgorsze jest strach, że któregoś dnia obudzę się i zrozumiem, że mój czas się skończył, że nie zrobiłem wszystkiego to co należało. Strach przed prowadzeniem nudnego, szarego życia.

 

Ja:Co cię zachęciło do gry w cs'a?

 

Firewall:Na pewno w tamtych czasach ( dokładnie w 2009 roku usłyszałem po raz pierwszy o CS 1.6 i o scenie e-sportowej ) Stare dzieje. Zachęcili mnie kumple, z którymi grałem od dziecka.

 

Ja:Dlaczego akurat sieć CSowicze, a nie inna?

 

Firewall:Powiem tak - CSowicze.pl to najlepsza sieć CS w Polsce. Urzekła mnie swoim wyglądem, doświadczeniem administracji oraz nie bywałą ilością serwerów.

 

Ja:Mówiąc o serwerach, jaki serwer byś chciał dodać?

 

Firewall:Według mnie - bez różnicy. Serwer to serwer nie ma w nich nic nie zwykłego. Ważne, żeby był stabilny, rozkręcony.

 

Ja:Co byś dodał w serwerach, a co zmienił?

 

Firewall:Aktualnie nic bym nie dodał, nic bym nie zmienił. Według mnie jest dobrze jak jest.

 

Ja:Z kim masz najlepsze kontakty z forum?

 

Firewall:Nie wiem. Na prawdę.

 

Ja:Czy grasz w inne gry oprócz w cs'a, jeśli tak to jakie?

 

Firewall:Nie gram w nic innego. Nie mam na inne czasu.

 

Ja:Jeśli byś mógł kogoś zbanować to kogo, dlaczego akurat tą osobę?

 

Firewall:Dziwne pytanie. Banuje tych, co na to zasłużyli. Nie wybieram ludzi do banowania.

 

Ja:Opowiedz o swojej najlepszej przygodzie w życiu.

 

Firewall:Obóz piłkarski 2012 rok nad morzem. Najlepsza rzecz, która mnie spotkała.

 

Ja:Opowiesz w skrócie co tam się działo?

 

Firewall:Jak to na obozie. Najpierw chrzest zeby.gif. Kolejne dni rozpoczynały się megafonem w pokojach o sygnale " Pobudka raz raz czekam na was na dole, kto się spóźni 50 pompek ". Następnie rocznikami biegliśmy do lasu, trudny tor przeszkód. Po południu trening  właściwy a wieczorem jakiś ciekawy film. Od czasu do czasu z trenerem grałem w fife 12 na play'u to były czasy oczko.gif

 

Ja:A twoja najgorsza przygoda?

 

Firewall:Schizy psychiczne. Widziałem coś, czego ktoś inny nie widział. To było coś strasznego o czym chce zapomnieć.

 

Ja:Co byś zrobił jakbyś wygrał milion złoty?

 

Firewall:Dla mnie pieniądze nie grają dużej roli. Pomógłbym potrzebującym, wsparłbym akcje charytatywne, pomógłbym rodzicom.

 

Ja:Czy chciałbyś na 1 dzień zamienić się w dziewczynę, jeżeli tak to dlaczego?

 

Firewall:Nie chciałbym. Lubię siebie i tym kim jestem.

 

Ja:Masz dziewczynę?

 

Firewall:Nie.

 

Ja:Co byś zrobił jakby twoja była dziewczyna powiedziała że będziesz ojcem?

 

Firewall:" Wyjebał bym jej kurwa z łokcia potem z pięty i kołowrotek" nie no świruje. Raczej nic.

 

Ja:Jaka była twoja pierwsza ranga na forum?

 

Firewall:Ranga Redaktor.

 

Ja:Czy będziesz liczył na rangę Administrator?

 

Firewall:Cieszę się, że w ogóle otrzymałem szansę na Junior Administratora - prestiżowej sieci CSowicze.pl Nie myślę o tym, zajmuję się swoimi obowiązkami.

 

Ja:Jaki był pierwszy mod na jakim zagrałeś?

 

Firewall:Only de dust 2.

 

Ja:Jaka była twoja pierwsza gra w jaką zagrałeś?

 

Firewall:Metin 2

 

Ja:Jaki jest twój ulubiony gatunek filmu i film?

 

Firewall:Fantasy, Science Fiction X Men ( film ).

 

Ja:A twój ulubiony gatunek muzyki i piosenka?  

 

Firewall:Nie posiadam ulubionego gatunku. Słucham to co wpadnie w ucho. Piosenka hymmm... wiz khalifa see you again.

 

Ja:Skąd pomysł na nick?

 

Firewall:Przeglądałem antywirusa i tak wpadło.

 

Ja:To będzie wszystko chcesz kogoś pozdrowić?

 

Firewall:Chce pozdrowić Paulę usmiech.gif Kikera syske Rumcajsa, najaranego, evix i dzem zeby.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad nie jest zły, ale muszę się przylepić do jednej rzeczy - pisownia.

Powinieneś poprawić błędy, nawet @.firewall, ponadto nie wygląda to estetycznie, nicki z małej litery, przy niektórych brak przecinka, a niektóre pytania są akurat trochę śmieszne, bo zadawać pytanie kogo by chciał zbanować to raczej głupie pytanie :)

Powodzenia.

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę źle ułożony ten wywiad.
Jeśli jesteś początkujący w tym to dość Ci to poszło.

Jestem Ci skłonny dać + za ten wywiad, ale popracuj nad stylistyką, składnią i doborem pytań.

Ogółem wywiad ocenię na 6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powala.

Mieszasz chwile z życia i chwile z wirtuala.

Czasem tak czasem tak.

 

 

To na początek opowiedz trochę o sobie

Nie rozkazuj mu tylko zachęć do odpowiedzi.

 

Na poczatku potrafiłeś przytrzymać temat, ale dalej już pytanie za pytaniem z innej beczki.

 

Poćwicz, a będzie okej.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobry wywiad leci +

 

Przestępstwo oszustwa określone w art. 286 § 1 k.k. jest występkiem zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Ponadto sąd - obok kary pozbawienia wolności - może wymierzyć także grzywnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Do przeczytania. Zamykam :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

3 maj- 100 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie