Skocz do zawartości

Zablokowane #4 Twoja Marionetka


Slom3K

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam! Zapraszam do przeczytania wywiadu, którego udzielił mi 'Twoja Marionetka'!

 

 

 

Legenda:

Redaktor

Twoja Marionetka

 

 

 

 

 

Witaj Marionetka. Dziękuję za chęć udzielenia wywiadu. Na początek klasycznie, przedstaw się, powiedz ile masz lat gdzie mieszkasz?

 

Cześć , Również dziękuje za twoje chęci. Więc mam na imie Dawid mam 17 lat i jakiś czas mieszkam w Austrii a dokładnie we Wiedniu.

 

Dlaczego Austria a nie ojczysty kraj ,że tak powiem.

 

Cóż to jest bardzo proste w tych czasach o warunki w Polsce jest bardzo trudno jak i o dobrą prace, już od dłuższego czasy myślałem aby stąd wyjechać jednak chciałem ukończyć szkołe gimnazjalną i teraz idzie mi bardzo świetnie.

 

Jak Ci się tam żyje na co dzień?

 

Cóż łatwo nie jest od jakiegoś czasu zacząłem normalnie pracować w hotelo-restaurac​ji jako Kelner . Na samym początku było mi ciężko bo jednak nie znająć języka nic nie mogłem zrozumieć jednak jestem ambitnym człowiekiem i dość szybko załapałem język Niemiecki. Mój tryb życia jest ciężki ponieważ na 6 musze wstać do pracy a wracam późnym popołudniem do tego musze ogarniać sprawy takie jak forum czy serwery.

 

Nawiązałeś już nowe znajomości? Jakaś dziewczyna na oku?

 

Jasne , mam tutaj bardzo dużo znajomych cały czas zawieram nowe wiadomośći jednak za dużo czasu aby wyjść na miasto czy coś to nie mam. Co do dziewczyny to była już jedna ale niestety nie wyszło i narazie wole się zająć pracą, rodziną oraz serwerami.

 

Przyjeżdżasz czasami do Polski? Święta, wakacje,śluby?

 

Jasne , bywam w Polsce raz w miesiącu i własnie planuje następny wyjazd na świeta wielkanocne i również planuje wyjazd do własciciela naszej sieci Rumcajsa. :)

 

Jakie zdanie masz o Patryku? Widziałeś się już z nim w realu?

 

Niestety nie miałem okazji jeszcze się z Patrykiem zobaczyć były plany , ale wiadomo trudno przyjechać z zagranicy na 1/2 dni jeżeli ma się kupe pracy. A co o Rumcajsie to mam o nim bardzo dobre zdanie współpracuje mi się z nim naprawde fajnie jest mi on jak brat w każdych chwilach i o każdych sprawach można z nim pogadać . Mimo , że mieliśmy z nim trudny okres to nie jest coś o co mieliibiśmy się pokłócić po takim czasie naszej przyjaźni.

 

To świetnie bo zazwyczaj takie przyjaźnie się rozpadają. Uprawiasz jakiś sport?

 

Myśle , że nasza przyjaźń będzie o wiele dłuższa. Tak od kilku miesięcy trenuje w wolnych chwilach na siłowni i gram już zawodowo w piłka , niby za marne grosze ... ale zawsze coś przynajmniej wychodze z domu i coś ze sobą robie.

 

Ulubiony klub, piłkarz?

 

Od zawsze byłem fanem FC Barcelony, a od najmłodszych lat wzorowałem sie na Neymarze a kiedy przeszedł do Barcelony fajnie się to poukładało.

 

Dlaczego Neymar, zainspirowało Cię co robi z piłką?

 

Jasne , podoba mi się jego styl i zdeterminowanie.

 

Masz swoje ulubione danie? Gotujesz? Przyznaj się ;>

 

Niestety nie mam czasu na gotowanie i wszystko zamawiam na gotowo lub czasami mam przywoźi mi jedzenie.

 

Oglądasz Wiedeńską telewizję? Rozumiesz coś?

 

Coś ty nigdy w życiu mam wykupioną Polską telewizje i tylko ją oglądam.

 

Aha, filmy,seriale jak to u Ciebie?

 

Hmmm mało oglądam telewizji głównie na kanałach typu Canal + lub HBO jakieś filmiki na noc.

 

Skąd pomysł na taki właśnie Nick?

 

Powiem jedno nick nic nie oznacza ani od nieczego nie pochodzi wymyśliłem go 2 lata temu na szybko. xD

 

Skąd się wzięło zainteresowanie cs'em, własnymi serwami?

 

W cs'a gram od najmłodszych lat bardzo lubiłem grać w gry "strzelaninki" zawsze byłem na poziomie gracza lub admina dopiero od nie dawna zacząłem się tym bawić, a tak szczerze jeszcze przed wakacjami nie umiałem admina dodać :(

 

Hah ja nadal malo wiem o tych sprawach.Powiedz jak trafiłeś na CSowicze, przez jakiś serwer, jak większość ludzi?

 

Miałem swój pierwszy serwer CS:GO MOD z pewnym internetowym kolegą byliśmy na pewnej sieci jednak po kilkunastu dniach opóściliśmy sieć najlepsze jest to , że miałem do wyboru CS-R***ad.pl lub CSowicze na początku nie byłem przekonany co do CSowiczów jednak po kilku rozmowach z Patrysiem podjąłem decyzje i jestem aż do teraz :)

 

Masz większe plany co do CSowiczów? Moderator, możę wyżej?

 

Już byłem Moderatorem , ale narazie zobaczymy może przywrócą mnie na stanowisko .

 

Interesujesz się czymś poza piłką,siłką i cs'em?

 

Bardzo lubie oglądać Speedway nawet sam miałem okazje troche pojeździć i poczuć metanol w żyłach.

 

Hah, czymże tak zasuwałeś?

 

Żużel :)

 

Leciałeś takim sprzętem?

 

No, a jak niby taki mały motorek aż strach był na niego wsiąść.

 

Wywiad się kończy. Pozdrowienia jakieś przesyłasz?

 

Dziękuje bardzo za mile spędzony czas w wywiadzie , chciałbym pozdrowić wszystkich czytających a przede wszystkim graczy Serwera #2 DD2 oraz Administracje tego serwera.

 

Dołączam się do pozdrowień. 3maj się!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny interpunkcji nie ma lub jest, ale z przerwami. Pamiętaj, aby stosować przecinki przy wklejaniu.

A co do wywiadu, to nie jest źle, ale może zawsze być lepiej :)

Popracuj nad interpunkcją, wtedy będzie picobelo manific :D

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Do czytania, ewentualnego lajkowania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie