Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
~eZ.

Pożegnanie - ~eZ.

Recommended Posts

Szczerze to długo tutaj siedziałem..

Serwer Jailbreak BaRy, który mnie tutaj sprowadził i który mnie tutaj trzymał upadł w sierpniu. Bardzo dużo osób wtedy odeszło, bo nie mieli po co przebywać na csowiczach bez ukochaniego Jaila. Ja jednak zostałem. Przed dłuższy czas nic nie robiłem, ale postanowiłem zawitać na 4mapsa, zostałem tam adminem. Znudzony monotonią (grania typowego ffa) postanowiłem odwiedzić serwer CS:GO Mod. Zajebiście mi się tam grało i spędzało czas, zaprosiłem paru znajomych, bo przecież w kupie raźniej. Ale jednak koniec tego wszystkiego nastąpił bardzo szybko, kiedy to dostałem bana permanentnego tak naprawdę za nic. A dokładniej za wyrażenie opinii o niektórych adminach. Po prostu napisałem, że jest kiepska administracja na serwerze, bo nie oszukujmy się, tam cały czas ktoś dostaje bany za aima, a okazuje się, że to jest czysty gracz ze steamem, a admin dostał po dupie i się poryczał. Ja dostałem tam 4 razy ss, kolega dostał bana za aima i parę razy ss, inne przypadki też się zdarzały, jak ktoś dostał aż 7 razy ss na tym serwerze. Po prostu żal dupę ściska Marionetce.

Nie czuję się po prostu na tej sieci tak, jak to było chociażby dwa tygodnie, czy nawet parę dni temu. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że postanowiłem się pożegnać. Jestem na sieci, na której jest przyjaźniej, kulturalnie i po prostu mi się tam podoba.

@RumcajsJumper, dzięki za danie mi szansy, wiem też, że się na mnie nie zawiodłeś, ale za sytuację z przed paru dni przepraszam, miałem zamiar z Tobą na ten temat na ts porozmawiać, ale jakoś nie mogłem na Ciebie trafić. Jeszcze raz przepraszam za moją głupotę.

, chyba najwyrozumialsza osoba na tej sieci, nie zważasz na błędy i starasz się zawsze pomóc, nawet prostym gestem i krótką rozmową. Stałaś w mojej obronie (tak jak mi powiedziałaś na ts) i bardzo to doceniam.

@Bravo., z Tobą aż tak często nie pisałem, ale jak już nadarzyła się okazja to nie mogło się obejść bez żarcików. Nadal czekam na rangi, pamiętaj. :D

, z Tobą to już w ogóle nie pisałem, nie gadałem, ale pamiętam jedną sytuację, która miała miejsce w lipcu. Pewnie też to dobrze pamiętasz. Jailbreak, cisnęliśmy się wzajemnie i tak Cię zgasiłem, że z permem wyleciałem. :D

@KiKerr, mieliśmy spinę, ale po, że tak powiem "sojuszu", były między nami dobre relacje. Nie obijaj się więcej, siadaj z popcornem i rób to co robisz.

Pozdrawiam również wszystkich pozostałych csowiczów, których miałem przyjemność poznać. Wątpię, żebym tutaj zaglądał, bo szczerze nie ma nawet po co.. Ale na "stare śmieci" może kiedyś zajrzę. Z sieci odchodzę wraz z Mrufką, który jest zawsze ze mną. Dobrze jest mieć takiego kumpla. ;) Ze mną idzie również TimeOutServer, z którym też mam dobre relacje.

Dzięki CSowicze ♥♥♥♥♥

Szkoda że uciekasz. Mam nadzieje że wrocisz jeszcze

Powodzenia w życiu i trzymaj się.

W życiu wszystko dobrze, po prostu zmieniam "dach nad głową" i idę na inną sieć. ;)

Ech.. Wielka szkoda, że odchodzisz... Myślałam, że w końcu odpowiednia osoba znalazła się na stanowisku redaktora (piękne kartki z kalendarza). Powinieneś tą decyzję przemyśleć, bo długi czas z nami byłeś i nie warto odchodzić przynajmniej moim zdaniem z powodu jednego incydentu na serwerze.. :(

Ezu :c

trzymaj się :/

Ech.. Wielka szkoda, że odchodzisz... Myślałam, że w końcu odpowiednia osoba znalazła się na stanowisku redaktora (piękne kartki z kalendarza). Powinieneś tą decyzję przemyśleć, bo długi czas z nami byłeś i nie warto odchodzić przynajmniej moim zdaniem z powodu jednego incydentu na serwerze.. :(

Dzięki za kolejne miłe słowa. Tak jak napisałem, na Ciebie zawsze można liczyć. ;) CSowicze to sieć serwerów, czyli posiada serwery, a ja mając bana gdzie będę grać? Nie ma sensu grać na serwerach innych sieci, a być na forum csowiczów. Po prostu tak nie mogę..

Memento, z Tobą się nie żegnam, bo przecież na steamie cały czas możemy się umówić na jakąś gierkę na 1.6 ;) Oczywiście już nie wbijam na tego csgo moda.

Co to wgl za pożegnanie... Trzeba ogarnąć tych adminów bo zaraz połowa sieci odejdzie...

Trzymaj się!

Mam nadzieję, że kiedyś do nas wrócisz.:(

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By wredny.
      No to nadszedł ten czas. Uznałem że i tak tutaj nic nie robię, nawet nie gram na serwerach to najlepiej się pozegnać. Fajnie było ale no troche nudy. Paaaa
    • By Pietrek
      Witam a raczej żegnam,
      Nie mogę już dłużej patrzeć na ten projekt w którym wsadziłem cząstkę siebie  Jest mi wręcz smutno, wydarzenia które się tu dzieją nie zwiastują niczego dobrego a wręcz koniec z nowym miesiącem.
      Niestety kolesiostwo wygrało, przysłowiowe "rangi za browara" to nie jest najlepsze rozwiązanie na dobór odpowiedniej ekipy. Niekompetencja administracji jest wręcz rażąca (w tabeli już ze 3 tygodnie nie ma kto zmienić Kropki - widnieje as an administrator, którego stracił przez swą niekompetencję oraz brak jakiejkolwiek wiedzy. Rozumiem redukcję etatów ale trzeba po sobie sprzątać.)

Ps. czekam od grudnia na działającego sourcebansa, chyba poczekamy do następnej edycji.
      Smutno mi.

Ps2. Inni administratorzy którzy już tu nie są z Wami namówili mnie do przejścia na inną sieć.

#freeesej
      #freekamil
      #freekukla
      #freeania
      #murem_za_solluffka
    • By Pietrek
      Witam wszystkich Csowiczy.
      Jak już pewnie część zauważyła od dłuższego czasu jest mnie "mało". Przestałem się udzielać na forum, Administracja zauważyła już to wcześniej - stąd mój wcześniejszy urlop. 
      Zaniedbałem w sumie wszystkie swoje obowiązki jako Junior Administrator, niestety brak czasu wygrał ze mną i wcześniejszym ogromnym zapałem. Niestety chyba przyszła i na mnie kolej żeby wycofać się powolutku ze świata Cs'a. Już mnie to nie kręci tak jak kiedyś można było przegrać cały dzień i cieszyć się grą. 
      Dlatego z dniem dzisiejszym jestem zmuszony napisać rezygnację z rangi jaką mi powierzono, powody są oczywiste - brak czasu oraz jakiegokolwiek zapału, po prostu się wypaliłem.
      Chciałbym podziękować @ RumcajsJumper za danie mi szansy uczestniczenia w tym projekcie, jeśli byście czegoś potrzebowali to zapraszam PW
      Chciałbym podziękować również całej społeczności za wspólne godziny spędzone na serwerach i na forum, gdyby nie Wy to cała sieć by nie istniała.
      Dbajcie o nią!
    • By Matixen
      Cześć wszystkim Csowiczom.
      Jak wiecie od miesiąca nie dawałem od siebie żadnego oznaku życia min nie pisałem nawet na grupie Administracyjnej, czy nawet na Czatboxie.
      Również nie miałem czasu na wykonywanie swoich obowiązków, kompletnie odpuściłem jakie kolwiek własne działania co do sieci, chodzi mi że "sam" nie potrafiłem sobie znaleźć roboty na forum, dopiero gdy ktoś mi napisał na PW wykonywałem to w tym samym dniu, bądź odrazu na następny dzień odpowiadałem bądź to wykonywałem.
      Też muszę tu wspomnieć o swoim serwerze Only AWP, który niestety też zaniedbałem i mówię to otwarcie, mam nadzieję że znajdzie się na niego jakiś Opiekun Serwera, który będzie go piął jeszcze wyżej, bo serwer ma do tego predyspozycje.
      Niestety przychodzi taki dzień, gdzie zaczyna Ci brakować czasu na swoje "hobby", chociaż nie wiem czy to tak można nazwać, mam nadzieję że wszystko będzie się w dobrym kierunku rozwijać i osoby z Administracji swoimi pomysłami rozwiną projekt CSowicze.
      Na sam koniec chciałbym Wam wszystkim podziękować za wszystko i jeśli ktoś ma do mnie jakieś pytania bądź sprawe to śmiało możecie pisać.
      Z całego serca dziękuje za współnie spędzony czas i mam nadzieję, że jeszcze nie raz coś razem wypijemy
      @ RumcajsJumper
      @ Sysia ;*
      @ Ania.
      @ TSG.
      @ Mesharsky
    • By miszu
      Witajcie, z racji tego, że serwer, na którym mam admina odszedł  z sieci, to również chciałbym się pożegnać. Dzięki za  parę miesięcy zabawy na tej sieci. 
      Administracji życzę powodzenia w dalszym rozwoju tego zacnego community.

Do zobaczenia wszystkim, myślę, że kiedyś wrócę :)! 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.