Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zablokowane CS 1.6 i jego dalsza przyszłość.


cs16download
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Counter Strike obecnie wymienia się mianem legendy. Tysiące graczy codziennie zasiada do tej gry, ilość serwerów w sieci sięga blisko miliona.Counter Strike 1.6 przez wielu określany legendą. Jest to pierwsza gra multiplayer, która skupiła, aż tak ogromną liczbę graczy. Przez ponad 12 lat utrzymywała swą passę.Cel gry polegał na walce dwóch drużyn — terrorystów oraz policjantów. Główny cel drużyn wzajemnie się wyklucza. CS jest grą stricte sieciową, opartą o zespołowe działanie drużyny, a nie pojedynczego gracza. CS 1.6 mimo swej znacznej popularności w esporcie, został po długim czasie dominacji wyparty.

Co spowodowało spadek zainteresowania tą grą?
Głównym ciosem wymierzonym w tę grę było wdrożenie zupełnie nowszej odsłony tej serii w 2012 roku. Wydanie Counter Strike Global Offensive spowodowało nagły upadek popularności cs 1.6. Gracze poczęli się coraz bardziej interesować grą opartą o nowy silnik graficzny. Wcześniej Valve wydało Counter Strike Source, jednak ta gra nie skupiła przy sobie wielkiej liczby graczy. Dopiero CS: GO spowodował masowy rotacje ludności z CS 1.6.

Organizatorzy lig i rozgrywek profesjonalnych zauważyli co się dzieje i wycofali CS 1.6. Zawodowi gracze zrozumieli, że nadciąga koniec, i poczęli adaptować się pod nowe gry. CS: GO to już nie ta sama gra. Co prawda idea gry jest identyczna, jednak nie ma już tej prostoty.Jest to próba dopasowania się ze starym Cs do dzisiejszych norm, co nie za bardzo się udało. W chwili obecnej Counter Strike Global Offensive przed spadkiem zainteresowania tą grą, bronią udogodnienia w grze oraz możliwy zarobek graczy. Gracze poświęcając znaczny czas w grze otrzymują skiny broni, które są w stanie sprzedać za prawdziwe pieniądze do wykorzystania w sklepie Valve. Gry 5vs5 są dobierane automatycznie, także nie trzeba się męczyć w poszukiwaniu swojej drużyny do gry. Gra także daje możliwość prowadzenie loterii tzw. Otwieranie specjalnych przedmiotów z których wypadają różnej wartości skiny broni.

Wstępnie rzecz ujmując cała taktyka Valve skupiła się na pieniądzach. Dzięki sklepowi steam, tym całym skinom oraz przedmiotom od prowizji, zarabiają pokażne sumy. Rozrost ludnośći CS: GO ciągle trwa i obecnie ta gra notuje swój najleszy czas jak cs 1.6 w latach 2005-2008.

Jeśli ktoś nie jest przekonany do nowej wersji gry Counter Strike, nadal może zagrać w jego starszego odpowiednika. Valve na steam udostępnia wszystkie wersje Counter Strike i je ciągle uaktualnia.Wszystkich miłośników tej serii zapraszam na najlepsze Serwery cs do wspólnej zabawy.
Pytanie co wy sądzicie o tym wszystkim? Czy CS 1.6 jeszcze długo się utrzyma?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

Powiadomienie o plikach cookie