Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Pożegnanie. :/


`Negative

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się z wami pożegnać. 

Dziękuję za danie mi szansy na randze " UBTeam ", " Admin " Bardzo dużo się na tej sieci nauczyłem. Było tutaj idealnie. 

Ale niestety czas na to nie pozwala ;/

Chciałbym serdecznie pozdrowić:

-  @ Bardzo dobrze mi się z tobą rozmawiało na TS3, oraz słuchało fajnych nutek, jak i w CS 1.6 

- @@RumcajsJumper Sieć prowadzisz znakomicie, nic dodać nic ująć .Dzięki przede wszystkim za danie mi szansy " UBTeam " ;) Na TS3 myślę że jeszcze posłuchamy coś :D

- `izcoN Nie wiem z jakiego powodu masz teraz rangę VIP, ale serwery miałeś fantastyczne, z wyjątkiem JB ale przy tym modzie trzeba bardzo dużo czasu włożyć. 

- @ Choć jesteś botem i tak cię lubię, czasami mnie denerwowałeś, jak mówiłeś że nic nie robię. Miłej roboty jako UBTeam :)

- Bravo. Awansowałeś na rangę " Administrator " gratuluję i życzę powodzenia,nie tylko na forum ale i w prowadzeniu serwerów. 

Reszty nie chcę mi się pisać, ale naprawdę wszystkich tutaj lubiłem. Z wyjątkiem Pauli ale to stare dzieje. Mimo tego powodzenie wszystkim. Cześć ! ;)

A i proszę odebrać mi wszystkie rangi. Jeżeli sieć się utrzyma chociaż zapewne tak będzie. To może tu wrócę. 

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj zawsze dla Ciebie jest tu miejsce i jak tylko będzieesz miał czas to wpadaj do nas :D

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam ;)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie