Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Czarny10

User

About Czarny10

 • Rank
  lack

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja nie wymyslam bajek tylko rozmawiam jak inni nie wolno mi
 2. Witam chciałem złożyć skarge na moderatora MR JESSA ponieważ groziła mi blokiem na 24 i na zawsze ja nic złego nie robie tylko rozmawiam na chat boxie normalnie. Jej koleżanka Lolcia ją podpuszcza dodam do tego też.
 3. Witam chciałem przeprosić wszystkich z serwera dd2 na którym trollowalem zachowywalem sie jak idiota chciałbym to naprawic i zmienić swoje zachowanie żebyście mi mogli dac ostatnią szanse a ja ją wykorzystam obiecuje. Rozumiem że dostałem mute bo wnerwiam ludzi ale chcem udowodnić że nie jestem takim człowiekiem i potrafie normalnie sie zachowywać. Przepraszam całą administracje i graczy DD2 za moje zachowanie.
 4. Mentek to tak jak ja ją dostałem mute i już nie gram zbytnio bo mnie nie lubią adminowie
 5. Jakoś inni piszą ze sobą i jakoś to wam nie przeszkadza
 6. No zasłużyłem ale chcemy 1 szansę jeszcze a obiecuję że się zmienię zrozumiałem już
 7. Hej chciałem sie pożegnać z serwerem DD2 ponieważ dostalem mute od kogos i nie dadzą mi ostatniej szansy. Szkoda gadać do adminów jak ja mowie ze sie zmienie a oni swoje ale ok. Odchodze z serwera narazie jak wy tacy to jak tez taki bede.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.