Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga [Joker]


Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 29/08/2023

Nick użytkownika: @ `Joker.^^

Dowody:

Świadkowie:

Uzasadnienie: Dużo się wydarzyło na temat naszego J@ więc chciałbym też coś dodać.

Zacznijmy może od samego regulaminu CB ---> 

1.7. Chatbox nie jest miejscem dyskusji na temat banów itp. W takich przypadkach istnieją odpowiednie do tego działy.

2.5. Zabronione jest Wszczynanie/prowokowanie kłótni.

@ `Joker.^^  w swoim wyśmienitym humorku daje bloka użytkownikowi @ za ---> 

image.png

 

Śmieszna sprawa gdzie nasz J@ sam zaczyna prowokacje w stronę użytkowników jak i prowadzi dalsze niepotrzebne dyskusje na temat banicji Laury. Nasz kochany moderator prosił o uspokojenie i odpuszczenie tych nie potrzebnych rozmów dalej gra się toczyła. 

 

image.png

image.png

 

Poniżej zaczął prowokować użytkownika:

image.png

 

To nie są wycinki by go oczernić sami sobie zobaczcie cała ich rozmowę na cb jak Joker wbił z tekstem "Dobra cisza bo już z śmiechu nie mogę xd"

Więc gdzie tutaj sprawiedliwość więcej widzę tutaj samowolki.

 

 

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dodam coś od siebie,

Dostałem od @ `Joker.^^ blokadę na CzatBox za rzekomą prowokację, której tak naprawdę z mojej strony nie było, do czego zmierzam. Na forum jest za dużo kolesiostwa i samowolki.

giffirst.gif.60eb4a7d3668d4418e1b656354800f55.gif.ac75ad75724fa441f58774f6d5317d7d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Cry dobrze to opisałeś oraz masz racje. Tylko zauważ, że jak się pojawiłem na czacie to od samego początku zaczęli mnie prowokować. Nie jedna osoba ale kilkanaście na raz. W końcu odpowiedziałem oraz monitorowałem sb. Poniosło mnie z tym banem na @ i mogę nawet go przeprosić bo to nie jest dla mnie wstyd przyznać się do błędu pod wpływem emocji.

Często prowokuje osoby ale nie banuje ich czy tam się mszczę na nich. Jednym uchem wleci drugim wyleci. 

 

a co do wypowiedzi @ Banned ;) tak nie znam się na czitach jestem zielony w tym.  1/3 kolekcji. 

image.png

image.png

 

dziękuje za uwagę. 

peace. @ Cry a dla ciebie plusik za spostrzegawczość. 

Nie PŁACZ <3 

Kc0RzU1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze sie znasz takie info ci dam z tego co wiem nikt nie uzywa hpp alterek itp bo za kilka groszy mozna pod wh bo pod amina trudno chyba zeby dzialal ale jest takie cos jak wg bypass xD ty sie zatrzymales na cheatach ktore mialy swoj przelom kilka lat temu... teraz to ciezko dobrego cheatera nawet na mix bo wg baypass wszedzie jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie i podejmowanie decyzji pod wpływem emocji, nieznajomość regulaminów forum, (prowokacje, bezpodstawny blok), pokazuje archiwum czatu oraz ta skarga ->

 

Cytat

Często prowokuje osoby ale nie banuje ich czy tam się mszczę na nich

   :kekw:

czat1.jpg

Nieposzanowanie regulaminu UBT (punkty: 1, 2, 2.1, 5, 12), nieposzanowanie decyzji podejmowanych przez opiekunów ubt, pokazuje to odwołanie i podważane w nim decyzje ->

Zamykanie tematów dotyczących jego osoby przez niego samego i inne.

To pokazuje jak kompetentny jest ten administrator, absurd.

Cześć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie