Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Squrwiel

User


2 Followers

About Squrwiel

 • Rank
  Najlepsza D00pa
 • Birthday 06/03/2002

Informacje Profilowe

 • Location
  Przemyśl
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Programowanie/ strony WWW
 • Imię
  Oskar

Kontakt

 • Strona WWW
  csowicze.pl

Recent Profile Visitors

800 profile views
 1. Twój nick: ~Head4YOU` Nick osoby na którą składasz skargę: @ LoPowski MTA Powód skargi: Nie dopełnienie swoich obowiązków. Dowody: Świadkowie: Gracz, który napisał podanie później ma "pierwszeństwo". Pod moim podaniem napisał, że jest już wystarczająca liczba policjantów. Dlaczego jego podanie zostało zaakceptowane?? Chociaż napisałem później. @ magiczny ` proszę dowody. Nigdy Cie na serwerze nie widziałem. Chciałbym podkreślić, że osoby z administracji itp. (MTA) nikt go nie widział na serwerze.
 2. Squrwiel

  Podanie

  Imie : oskar Wiek : 17 Nick : Oskar123 SID : 42 Serial : 85721D9B4067B7BE1F0840ADF5021F03 Dlaczego akurat ty?: Potrzeba policjantów, oraz zawsze lubiłem policję w MTA. Czy posiadasz TS3/Discord?: Ts3 Znajomość Regulaminu (0-10): 7/10 Czy posiadasz mikrofon? : Tak Coś o sobie (Minimum 3 zdania): nazywam się Oskar. Mam 16 lat. Pochodzę z Podkarpacia, mieszkam w mieście Przemyśl. Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: 2,3h
 3. Siemka! Wiem gdzie jest Rzeszów, a gdzie Rżeszów???
 4. Tak. Napisz może co ty robiłeś. Po 1. Jeździłeś na sygnale choćby się nie paliło, Po 2. Wjeżdźałeś w nas swoim autem, Po 3. Jeździłeś ciągle za nami. Po 4. Pisałem abyś tego nie robił.
 5. Zdrajca ;c

  1. Squrwiel

   Squrwiel

   Miej pretensje do innych, to bylo już dawno:)

  2. The end.
 6. W skali do 10 mocne 8
 7. Twój nick: ~Head4YOU` Link do zaakceptow anego podania:
 8. Imię: Oskar Dokładny nick na serwerze: Head4YOU Ile czasu dziennie przebywasz w grze: Data urodzenia: 2002.06.03 Staż w grze: Dopiero start. Staż na naszym serwerze: 0 Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze: nie Czy posiadasz rangę PREMIUM na serwerze:nie Czy składałeś już kiedyś podanie: nie Czy chciałbyś/chciałabyś coś zmienić na serwerze: Nie wiem. Wszelkie propozycję będą zgłaszane do właścicieli. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Pomocnik :Muszi pomagać graczom, zagaszać różne spory. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Pomocnikiem: Brak jak narazie. Opisz w jaki sposób załagodzisz powstałe konflikty: Grożę banem, i rozmawiam i wyjaśniam. Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Tak. Opisz swoją osobę: Tutaj min. 5 rozbudowanych zdań: Nazywam się Oskar. Mam 17 lat. Lubię grać w cs:go oraz MC. Grywam również w futbol amerykański. Co najbardziej podoba Ci się w grze Minecraft: Kreatywność Określ swoją dyspozycyjność: 4,5 h dziennie Mało rozpisane wiem, ale co tam.
 9. [P]. Czy lubisz mnie?? [P] Kiedy bierzesz ślub?? [P] Czy cieszysz się z awansu? [P] Kiedy się spotkamy? [P] Kiedy zjemy kebsa? [P] Czy chcesz założyć serwer cs:go lub cs 1.6?
 10. Święty mikołaj.
 11. Squrwiel

  Polska policja.

  Nie ma odpowiedniego działu to tu daję. Polska policja.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.