Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Radziuu

Deserved

8 Followers

About Radziuu

 • Rank
  I'm boss here.
 • Birthday July 23

Informacje Profilowe

 • Location
  Abroad.
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Steam
  radziuueee

Recent Profile Visitors

759 profile views
 1. Artykuł zawiera wiele informacji, są one estetycznie wypisane. Nie trzeba wchodzić na fejsie osobno w każdy link z onetu, gdzie połowa i tak odbiega od tematu. Wszystko krótko i na temat. Dobra robota.
 2. Za samo to, że w podaniu na tak odpowiedzialną posadę brakuje polskich znaków, wyśmiewam Cię. - nieogarnięty, - przemądrzały, - toksyczny, - dziecinny. Jestem na duże nie.
 3. Zdajemy sobie z tego sprawę, pracujemy nad czymś dlatego czasami mogą pojawiać się błędy. Będziemy starali się sukcesywnie je eliminować, ale w każdym bądź razie dziękujemy za czujność. Pozdrawiam.
 4. Tak czy siak po co mi konta 1-10 level, skoro takie zrobię w 3 godziny. Mam swoje konto, lecz szukam drugiego z dużą ilością championów.
 5. Opis produktu / usługi, którą oferujemy: Dogadamy się. Czego oczekujemy w zamian: Konto LOL - EUNE. Podłoże wymiany: x. Nie grasz już w lola albo masz drugie konto z dużą ilością champów, może jakimiś fajnymi skinami? Pisz PW, to się dogadamy.
 6. Faktycznie, 12 moich propozycji w dziale administracji, z których większość została wprowadzona, moje propozycje na grupie administracyjnej typu zmiany w panelu użytkownika w widoku tematów, dodaniu steama i ig, które są widoczne w profilu i temacie i bezpośrednio przekierowuje, zaplanowanymi zmianami reakcji & reputacji, trofeów & medali, plebiscytu, nowym discordem oraz tsem, co jeszcze mogę dodać, wystarczy czasem zajrzeć w Dziennik CSowicze nic się nie dzieje. Masz całkowitą rację. Co do całego wątku, myślę że w 50% był dobry - ponieważ z 'ust' administratora nie powinny paść słowa, że nikogo nie trzymamy na siłę. (to tylko moje zdanie) Dziękuję za uwagę.
 7. Mamy w planach edycję trofeów w najbliższej przyszłości, druga propozycja odrzucona.
 8. 02/05/2019 (czwartek) Dodaliśmy dodatkowe pola profilu. Myślimy, że są proste w obsłudze. W razie problemów z prawidłowym dodaniem, prosimy o skontaktowanie się z administracją. Nowe pola to Steam oraz IG, które automatycznie przekierowują nas w nowej zakładce do profilu steam, bądź ig. Po dodaniu ich można je znaleźć w profilu oraz przy poście użytkownika. Dodatkowe pole profilu Lokalizacja została dodana do panelu użytkownika przy poście, natomiast Wiek został stamtąd usunięty ze względu na wyświetlanie - nawet gdy ktoś nie miał ustawionego wieku. Do działów z propozycjami oraz podaniach dodaliśmy poddziały: Przyjęte oraz Odrzucone. W działach ze skargami/pochwałami dodaliśmy poddział Rozpatrzone. Właściciele oraz opiekuni serwerów zobligowani są dbać o porządek w działach serwerów i odpowiednie przerzucanie rozpatrzonych tematów do nowo dodanych działów. Zmieniliśmy nazwy kilku działów ze względu na zbyt dużą ilość znaków. Zaktualizowaliśmy kolor notatek informacyjnych oraz ogłoszeń na stronie głównej. W dalszym ciągu są w trakcie prac, ale mogliście już zauważyć efekty testów. Zmodernizowaliśmy panel informacji o użytkowniku w widoku tematów, postępy możecie zobaczyć na screenie poniżej.
 9. Usunęliśmy działy strefa śmiechu, sport oraz zainteresowania z działu 'Inne' i dodaliśmy działy zaproponowane przez autora tematu. Rangi nie zostaną dodane. Pozdrawiamy, Administracja CSowicze.pl
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.