Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Administrator

Radziuu

Administrator
 • Content Count

  14
 • Post ratio

  0.14
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas Online

  1d 17h 14m 50s

7 Followers

About Radziuu

 • Rank
  I'm boss here.
 • Birthday July 23

Informacje Profilowe

 • Location
  Poza granicami.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Radosław
 • Serwer
  DD2

Kontakt

Recent Profile Visitors

317 profile views
 1. Faktycznie, 12 moich propozycji w dziale administracji, z których większość została wprowadzona, moje propozycje na grupie administracyjnej typu zmiany w panelu użytkownika w widoku tematów, dodaniu steama i ig, które są widoczne w profilu i temacie i bezpośrednio przekierowuje, zaplanowanymi zmianami reakcji & reputacji, trofeów & medali, plebiscytu, nowym discordem oraz tsem, co jeszcze mogę dodać, wystarczy czasem zajrzeć w Dziennik CSowicze nic się nie dzieje. Masz całkowitą rację. Co do całego wątku, myślę że w 50% był dobry - ponieważ z 'ust' administratora nie powinny paść słowa, że nikogo nie trzymamy na siłę. (to tylko moje zdanie) Dziękuję za uwagę.
 2. Mamy w planach edycję trofeów w najbliższej przyszłości, druga propozycja odrzucona.
 3. 02/05/2019 (czwartek) Dodaliśmy dodatkowe pola profilu. Myślimy, że są proste w obsłudze. W razie problemów z prawidłowym dodaniem, prosimy o skontaktowanie się z administracją. Nowe pola to Steam oraz IG, które automatycznie przekierowują nas w nowej zakładce do profilu steam, bądź ig. Po dodaniu ich można je znaleźć w profilu oraz przy poście użytkownika. Dodatkowe pole profilu Lokalizacja została dodana do panelu użytkownika przy poście, natomiast Wiek został stamtąd usunięty ze względu na wyświetlanie - nawet gdy ktoś nie miał ustawionego wieku. Do działów z propozycjami oraz podaniach dodaliśmy poddziały: Przyjęte oraz Odrzucone. W działach ze skargami/pochwałami dodaliśmy poddział Rozpatrzone. Właściciele oraz opiekuni serwerów zobligowani są dbać o porządek w działach serwerów i odpowiednie przerzucanie rozpatrzonych tematów do nowo dodanych działów. Zmieniliśmy nazwy kilku działów ze względu na zbyt dużą ilość znaków. Zaktualizowaliśmy kolor notatek informacyjnych oraz ogłoszeń na stronie głównej. W dalszym ciągu są w trakcie prac, ale mogliście już zauważyć efekty testów. Zmodernizowaliśmy panel informacji o użytkowniku w widoku tematów, postępy możecie zobaczyć na screenie poniżej.
 4. Usunęliśmy działy strefa śmiechu, sport oraz zainteresowania z działu 'Inne' i dodaliśmy działy zaproponowane przez autora tematu. Rangi nie zostaną dodane. Pozdrawiamy, Administracja CSowicze.pl
 5. Przykładowe prace mi się podobają, podanie bardzo ładnie rozpisane, ortografia i interpunkcja w porządku. Kandydat solidny, przyda się kolejna osoba w redakcji. Jestem na tak.
 6. Przede wszystkim nikt nie będzie rozliczał administratorów osobno, bo jesteśmy jednym zespołem. Wszystko jest tworzone dzięki zaangażowaniu i współpracy CAŁEJ administracji. Dobry administrator charakteryzuje się tym, że zawsze zachowuje zimną krew, umie postawić się w każdej sytuacji i zawsze dba o dobro użytkowników. Najlepszy administrator będzie wybierany przez graczy - nie ma wiele osób w administracji, więc o tyle dobrze że mamy mało osób, które możemy wytypować. Myślę, że każdy będzie miał swój przykład 'wzoru do naśladowania' nie tylko przez to co robi w panelu administratora, ale też przez to jak traktuje szarego Kowalskiego - bez urazy dla kogokolwiek. Sądzę, że nie będzie to żadnym problemem - a fajną nagrodą dla któregoś z administratorów. Co do reszty, sądzę że zmiany w plebiscycie są niezbędne, a propozycja @ Shezo jest w porządku i jak najbardziej takiej wersji można używać.
 7. Witajcie! W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy zakaz używania znaków specjalnych(dozwolone są: a-ząęćźżśó0-9-_,.!@#$%^&*()). Wszystkie osoby mające znak/i specjalne w nicku, zobowiązane są podać nowy nick w tym wątku. Macie na to 7 dni, w przeciwnym razie zostaną wyciągnięte konsekwencje. Pozdrawiamy, Administracja CSowicze.pl
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.