Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Chrobras

Owner CS 1.6 [AIM HS]

1 Follower

About Chrobras

 • Rank
  Srebro I
 • Birthday 10/13/1998

Informacje Profilowe

 • Location
  Głogów
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Steam
  Chrobras

Recent Profile Visitors

5,394 profile views
 1. Czekam na pokazanie mojej aktywności związanej z serwerem i forum przejdźmy do konkretów jeżeli już narzekasz na moja aktywność natomiast było już tak, że jedna osoba dostała bana tylko na naszym serwerze i też narzekała. W tym przypadku tez mogę dodać bana tylko na moi serwerze. Zależy Ci na grze np na DD2 sieci? Nie wydaje mi się bo jakoś nie widzę Ciebie na tym nicku w gametrackerze na żadnym z naszych serwerów sieciowych. jezeli coś to zmieni aim/hs może tez mieć osobnego bansa. @ Mechuczy widziałeś jak gracz gra na serwerze? Ja mam 100% pewność że nie gra czysto. @ SzusteRTS3 jak jak za 1 razem napisałem ze tam jest praktycznie każda akcja spalona. Co do nicku to odkryłeś Amerykę. Gra na aimhs z tym nickiem jak ma na forum, gra jeszcze na innym AimHS z tym nickiem. A „niewydaje mi się” nie oznacza mam pewność. Tylko widząc zachowanie gracza wątpię (tak 60% pewności) ze gra na jakimś naszym serwerze.
 2. 24h minęły - Admin zdegradowany - brak rozpiski i konta na forum.
 3. 28.11.2019r Dodano: 13. Osoba, która udaje, że ma cheaty może liczyć na bana z takowym powodem BEZ możliwości odwołania!
 4. http://d1.hltv.org.pl/srv61071/HLTV-1911270535-aim_sOt.dem.zip za samo 1:37 i 1:50 powinieneś dostać bana za to kręcenie się Liczę, że soniq dodatkowo rozpisze to demko.
 5. Ja proszę, żeby UB TEAM zobaczyło to demko: http://d1.hltv.org.pl/srv61071/HLTV-1911252213-aim_sOt.dem.zip z dnia 25.11. gra od samego początku demka i według mnie jest spalony od 1 akcji
 6. Link do tymczasowego hltv na serwerze Aim/HS: http://d1.hltv.org.pl/61071
 7. @V3nom wez sobie skopiuj jakis plik w cstrike\sprites i zmien nazwe skopiowanego pliku na "biohazard_rush.spr"
 8. Zawsze można zmienić nazwę pliku na ten co jest potrzebny no tylko wiadomo ze demo będzie się różnic bo ten plik będzie inny niż oryginalnie był
 9. Demka nie ma niestety, ale grałeś na odpale i to ewidentnym a z tego co od graczy słyszałem nie pierwszy raz. Jeszcze admin do mnie pisał żebym wbił bo nie da się Ciebie zbanować (problemy z połączeniem serwera z bansen). Natomiast jak widać wchodziłeś na serwer kiedyś z vermilionem i też dziś przedłużyłem Ci tego bana z standardowo 5 min na perma. https://amxbans.csowicze.pl/bans/12745.html Poza tym twoje IP na którym grałeś dziś 11.11 a 18.10 jest takie samo więc raczej nie masz zmiennego adresu a już kilka banów jest w tym perm za ss i ich nie wstawiłeś. IP odpowiednie osoby widzą w linku którym wstawiłem. Dodatkowo twoje steamID jest blokowane przez mój serwer AIm/HS bo jak wspominałem nie mogłem Ciebie zbanować.
 10. Ja też na Tak No-life wiec dużo na ts3 siedzi Ogarnia robienie kanałów, dawanie rang i kickowanie xD No i przyda się pewnie pomoc na ts3
 11. Nick osoby degradowanej: @ RIBOSEE2G AIM/HS Z jakiej rangi osoba zostaje zdegradowana: Admin Aim/HS Dlaczego osoba zostaje zdegradowana: podejście do serwera.
 12. Ub dla gracza, admin zdegradowany.
 13. UB dla gracza, admin zdegradowany.
 14. Ja się wypowiem na tak, jak zrobisz z tego serwer ONLY AWP. W tym momencie na nie, bo patrząc się po serwerach Aim - wszystkich, to nie maja jakiegoś szałowego wzięcia. AWP jest bardziej klasykiem, ale żeby zrobić taki serwer musiał byś zrobić coś o wiele lepszego od tego co masz teraz. W opisie masz vip svip a w tym momencie na serwerze nie ma żadnej informacji po wpisaniu /vip /svip co on niby posiada. Zmień go na Only AWP, i skończ go w 100% i pisz ponownie. Tyle według mnie
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.