Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  10
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Hemolan

Użytkownik

O Hemolan

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Radomsko
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Prosze o zapoznanie się z funkcjami i możliwościami klasy premium- niewidke ma tylko na nożu. Gdy chce zabić z broni - widać go w całej okazałości, nawet włosy łonowe można dostrzec :P a ktoś tu powie: Ale jak mamy ta ninje zabić.. A no codmod to głównie perki - albo masz perka i koksisz, albo nie i lamisz. I tak jest, to jest totalna losówka. Raz masz staty 30:2 dzięki perkowi, a na next mapie masz 2:30 Dzięki perku można zabić każdego.
 2. Chyba cie krocze swędzi Zacznijmy od początku Czym się różni klasa zwykła od premium? Dodatkami (niewidki etc) Czym się różni premium od mega premium? podwójnymi dodatkami ułatwiającymi grę. no i oczywiście CENĄ. 30zł za taka klase. Coś z ta cena musi iść. Szczególnie, że zwykła klasa kosztuje np. 11zł. Kupując premium wspierasz serwer. A to, że was dedamy - i fajnie. Tak to działa - wy narzekacie, jesteście zażenowani i też ta klase prędziej czy pozniej kupicie - tajniki marketingu. Jak i również uroki cod modu.
 3. Hemolan

  bla

  Ale przecież od tego jest dział serwera, by zgłaszać tu ew. błędy i zapytania na temat serwera. Inaczej po co wgl tworzyć działy serwera? dla picu? Bardzo dobrze, że tutaj napisał. Ja mam dokładnie ten sam problem, wiele osób na serwerze ma ten problem. Na serwerze nie da sie grać już od jakiegoś czasu, od strony administracji serwera nie ma żadnej informacji co się dzieje, czy klasy premium za które zapłacili użytkownicy przepadną (bo przecież dni lecą za premium, a nikt nie gra). Byłaby inna sytuacja gdyby była odpowiednia notka w dziale servera co się dzieje, dlaczego tak jest. A tu cis
 4. Nick: Hemolan Link: http://csowicze.pl/topic/37032-szybka-rekrutacja-na-admina/
 5. Że też Ci sie chce xDD Ale supi dupi, masz +
 6. Wszystkiego najlepszego, 100 lat xD i dalszych sukcesów w życiu :>
 7. Nie. Wychodzi na to, że sami sobie mamy zrobić serwer, a ty go tylko opłacisz? Mizeria totalna, i to w dodatku bez ogórków.
 8. Jestem na Tak +Osoba aktywna na forum, +Już teraz pomaga sieci (reklamy), +Wieku wcale nie brałbym za minus. Tym bardziej, jeżeli osoba wykazuje się kulturą osobistą. -Przykładowy wywiad: nie wiem jak tutaj, ale na innych sieciach przyszły redaktor przed napisaniem podania, prosił kogoś na gg i przeprowadzał wywiad z byle kim by pokazać, że umie te wywiady pisać i są one interesujące. Mogłeś tak zrobić :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...