Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


JokeR?!

Veteran

JokeR?! last won the day on February 3 2017

JokeR?! had the most liked content!

About JokeR?!

 • Rank
  Basketball Never Stops!
 • Birthday 06/12/1997

Informacje Profilowe

 • Location
  Poznań
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • GG
  55202901

Recent Profile Visitors

24,084 profile views
 1. Opis produktu / usługi: Konto CS:GO, CS 1.6, PayDay2 Cena produktu / usługi: wstępnie 50 złoty (możliwość dogadania się) Forma płatności: PSC Kontakt: Forum PW, GG (55202901)
 2. Żegnaj i życzę Ci powodzenia w dalszym życiu prywatnym.
 3. @Brat o to wzór: Twój nick: Serwer: Nick admina: Data i godzina: Link do Twojego bana: Link do HTLV: Opis sytuacji: Dodatkowe informacje: a Wy chłopaki (UBTeam) z tego co pamiętam i nic się nie zmieniło mieliście zamykać tematy jeśli ktoś nie stosuje się do wzoru i moglibyście troszku pomóc w znalezieniu wzoru. :)
 4. Witajcie, po krótkiej przerwie i po tym co zauważyłem co tu się wyprawia rezygnuje z jakiejkolwiek posady. Nie będę się tu rozpisywał, po prostu rezygnuje i tyle. Mam nadzieję, że opiekuna ubteam przejmie ktoś porządny kto zna się na tym i owym. Tak więc jednym słowem żegnajcie.
 5. Wiadomość wygenerowana automatycznie Powód: Dostosuj się do wzoru. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CSowicze.pl
 6. Nick osoby awansującej/degradującej: Wiek osoby awansującej/degradującej: 17 Na jaką rangę dana osoba awansuje/degraduje: UBTeam Powód dlaczego została ranga dodana/odebrana: Podanie przyjęte. Wzór jest automatyczny. Jeżeli masz jakieś uwagi co do niego prosimy raportować post !
 7. coś Ty odwalasz?.. Nie odpuszcze Ci tej posady i masz zostać! Tak jak Ty mnie nakłoniłaś tak i ja Ciebie proszę... Sama mi pisałaś, że zawsze można sobie zrobić małą przerwe ale nie trzeba od razu rezygnować.. Zresztą... zrób to co uważasz za słuszne.. ale tak czy inaczej mam małą nadzieję, że zostaniesz.. a jak nie to życzę Ci udanego życia prywatnego jak i zawodowego!! ​Pozdrawiam @JokeR?!
 8. Wiadomość automatyczna Temat został przeniesiony z "Strefa Banów → Prośba o odbanowanie [CS:GO]" do "Strefa Banów → Prośba o odbanowanie [brak Screenów]".
 9. CS:GO mod nie należy do gry cs:go!! Ludzie, nauczcie się czytać...
 10. Wiadomość wygenerowana automatycznie Powód: Na tą chwile zamykam szybko rekrutacje ale zapraszam do składania podań w zwykłej rekrutacji na ubt. :) Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CSowicze.pl
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie Powód: Dostosuj się do wzoru. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CSowicze.pl
 12. Dostam cynk iż chodzi o cs 1.6. ​Osobiście jestem jak najbardziej za :) Aczkolwiek przemyślałbym nad mixem. Zrobienie kilku drużyn i jakieś mini nagrody. Zawsze coś :)
 13. Wiadomość wygenerowana automatycznie Powód: Wyjaśnione. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CSowicze.pl
 14. Drodzy użytkownicy, tak jak tutaj, dałem koledze ub ale ma koniecznie zmienić nick. Jeśli tego nie zrobi to banujcie go śmiało i kolejnej szansy nie dostanie. Mianowicie, jeśli po zmienie nicku zauważycie iż gra nieczysto zróbcie zamiast screenów, demko. Po zrobieniu demka możecie sprawdzić jego ip poprzez amx_ip co pewnie znacie i podeślijcie mi wtedy na PW, a ja się już tym zajmę osobiście. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam @JokeR?!
 15. Wiadomość wygenerowana automatycznie Temat został zamknięty przez moderatora. Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :) Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CSowicze.pl
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.