Skocz do zawartości

Zablokowane [Skarga] unnamed.


Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Od początku kandydatury 

Nick użytkownika: @ unnamed.

Dowody: Poniżej  --->

Świadkowie: Świadkowie byli przestraszeni stanąć po mojej stronie.

Uzasadnienie: --->

 

Tutaj dużo nie będzie raczej krótka piłka z ubt miesiąca.

 Odwołanie ---> https://csowicze.pl/topic/86888-ban-dla-vran/

Rozpisywanie demek z hltv gdzie to wiadomo że to zlagowane i nie pokazuje płynności gry. Każdy który ma jakieś pojęcie o czituchach w cs jeden sześć wie że demka hltv nie ma co rozpisywać jedynie pod "wiadome wh czy tam sgs/gs/gsj itd lub perfidne używanie wh/sh/aim" rozumiem jakby gracz miał serio locki na swoich ale na demku nic nie ma.. Tutaj nasz członek ubt rozpisał demko z hltv gdzie to nawet nie jest spalone. Gracz został bezpodstawnie zbanowany. Rozpisywanie demek z hltv pod aima jest dosłownie hańbią dla sieci. (szkoda że aktualnie Streamable dla ciekawskich mi nie działa typu wszystkie strony od nagrywania :( )

 

Tak: HLTV 

Nie ma co tego rozpisywać po pierwsze hańba po drugie nic tam nie ma typo nawet nie ogarnia co to znaczy przyciąganie celownika na głowę gracza.

Więc tak z całego demka (hltv) można jedynie zobaczyć że dla Unnameda jest mocne +b 16:04 gdzie to zwykła akcja przypominam "hltv"

 

Banowanie graczy bez robienia pova:  https://csowicze.pl/topic/86850-odwo%C5%82anie-rdzawy/

Banuje graczy z powodem "używanie wspomagaczy" gdzie sam nawet pova nie nagrał zbanował i liczył ewidentnie na demko które same się nagrywa hltv. 

PS dla administracji dalej post nessa to spam więc wiadome co trzeba zrobić. 

Wracając do ubt miesiąca nie ma co pisać tylko patrzeć: 

image.png

image.png

 

Nie potrafi znalezc demka na którym gracza zbanował jak i zbanował gracza po kilku niepewnych akcjach hit na sali...... cyrk na kółkach można powiedzieć.  

 

Mały dodatek** 

W dziale ubt 1.6 jest tak najeba.. że to szok można by było zrobić w działach coś w stylu zbanowany/odbanowany i przerzucać tematy było by o wiele wygodniej znaleźć dany temat. Aktualnie w dziale jest tak nawalone że ciężko co wgl znaleźć

 

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ban z tego linku nadany słusznie: 

 

Sam oglądałem to demko. Zresztą konto nowe z VAC banem https://steamcommunity.com/profiles/76561198929285273 - na pewno był czysty i nie ma co sprawdzać demka z HLTV. :beka2:

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordo

Siedze na tym forum rozpatruje te odwolania rozpisuje AC staram sie w miare to ogarnac poswiecam swoj czas a jedyne co zobaczylem w kwestii mojej kandydatury to skarge w ktorej chlop mnie cisnie bo ogladam demka z hltv no XD

 

Jedyne z czym sie zgodze to z tym ponizej. Powinienem to ogarnac a nie z gory zakladac ze nalezy sie ub. 

9 minut temu, Cry napisał:

Banowanie graczy bez robienia pova:  https://csowicze.pl/topic/86850-odwo%C5%82anie-rdzawy/

Co do reszty to no nie wiem stary mysl co chcesz ale mi sie wydaje ze to jest pisane na sile.

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Że tak zapytam. A co innego miał rozpisać skoro zostało dostarczone tylko i wyłącznie demko z HLTV? Gdyby zamknął temat z powodem "brak demka POV" i gdyby się okazało, że gość jest spalony, to byłaby afera. Też nie zauważyłem, żeby osoba oskarżona gdzieś się odwoływała. 

 

2. To chyba raczej kwestia serwerowa niż forumowa. Jeżeli złamał postanowienia admina, to powinien zostać ukarany przez administrację serwera. Oczywiście o ile jest taka zasada. Z tego co pamiętam, to nawet w ogólnych postanowieniach admina nigdzie nie ma wzmianki o przymusowym kręceniu demka POV.

 

3. W sumie. No wypadłoby poprzenosic tematy do archiwum i tyle.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywanie POVA powinno być w modmenu wgrane z automatu to po 1 :) chyba z 2 lata temu poruszałem ten temat ale dostałem odpowiedź że POVA nie będzie i ch*j... xD  Po 2 Banować z demka hltv to jak banować na słowo honoru gdzie to jest niejednokrotnie demo zlagowane w 30fps :D Po 3 Admin banujący z powodem "czit" powinien mieć swojego POVA nagranego jeżeli go nie posiada to +1 za brak spełnienia obowiązków i gracz ub.  Mamy 2k24 a wy dalej demka z hltv rozpisujecie.... xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Cry napisał:

 

Tak: HLTV 

Nie ma co tego rozpisywać 

 

 

 

Ta plus jeden, jak wpada zgłoszenie to w ogóle nie oglądajmy tego demka. Od razu do kosza wywalić, bo zgłoszenie dotyczy aimbota. Nawet jak gość ma sokowirówkę na ekranie to przecież NIEWAŻNE. :D Bo dla Maćków przecież hltv nie jest wiarygodne.

 

Oczywiście jeśli demko nie pozwala na jednoznaczne stwierdzenie, że gość jest odpalony, można skargę odrzucić i zalecić zgłaszającemu, by nagrał przy następnej okazji demko pov. Ale skoro demko hltv jest wystarczające, w czym zatem jest problem? :) 

 

22 minuty temu, HalaMadrid JBTK napisał:

Po 3 Admin banujący z powodem "czit" powinien mieć swojego POVA nagranego jeżeli go nie posiada to +1 za brak spełnienia obowiązków i gracz ub.  

 

Jestem za, nawet jak gość będzie obvious cheatem, co możemy potwierdzić hltv, nie ma dema pov = instant ub! Fenomenalny pomysł. 

 

Szkoda, że nie mogę tego dema obejrzeć, nie mam modeli z tamtej daty, a nowe nie pasują. Nie chce mi się ich samodzielnie przydzielać na potrzeby skargi.

 

image.png

 

32 minuty temu, Boski Z Polski napisał:

1. Że tak zapytam. A co innego miał rozpisać skoro zostało dostarczone tylko i wyłącznie demko z HLTV? Gdyby zamknął temat z powodem "brak demka POV" i gdyby się okazało, że gość jest spalony, to byłaby afera. Też nie zauważyłem, żeby osoba oskarżona gdzieś się odwoływała. 

 

 

Ta wypowiedź wystarczy do zamknięcia tej skargi. 

 

Reasumując, niewystarczające dowody = odrzucamy i zalecamy do nagrywania demek pov. Jeśli dowody są wystarczające, możemy przyznać blokadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No te Nagrywanie pova z automatu by się przydało. Plugin dobry sprawdza się na mojej poprzedniej sieci. Nie było by takich pomyłek.

 

https://amxx.pl/topic/81663-auto-demo-recorder-nagrywanie-dema/

 

Tylko teraz pytanie czy gracz który gra podejrzanie. Nagrywa mu się demo sam sobie go nie zastopuje?

 

Zróbcie poddziały: Zbanowani Odbanowani, Zgłoszenia Przyjęte odrzucone i nie będzie burdelu w strefie banów.

 

Pozdrawiam Fanów 

Lotencjusz

 

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o cale ac/ssy/ub to wszystko zostalo przeniesione do odpowiedniego dzialu

https://csowicze.pl/forum/1969-rozpatrzone/

 

Co do tych demek to moze rzeczywiscie jestem troche do tylu ale nie posiadam wady wzroku jbc 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lotencjusz napisał:

Tylko teraz pytanie czy gracz który gra podejrzanie. Nagrywa mu się demo sam sobie go nie zastopuje?

client_cmd(id, "record ^"[%s]%s^"", iCID, iDName

Skoro jest tutaj komenda record to raczej jasne, że zastopuje. W tym przypadku w regulaminie serwera/działu ubt najlepiej dodać punkt, który mówiłby, że gracz który wyłączy demo nie będzie miał możliwości otrzymania ub, można też trochę zmienić ten plugin tak aby blokował komendę stop.

Nmc9LHT.pngextreme2.png.f13a3eba30bd2fd8590b0c747a99e3c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat pomimo że nie bezpośrednio, to poruszył bardzo ważny temat jakim jest brak autonagrywania dem po wejściu na serwer ODD2, przez co serwer ten jest można rzec że cheaters-friendly,
a odwołanie zamieszczone w temacie idealnie to obrazuje. Co ma zrobić szary gracz, który spectował losowego typa i akurat ten typ spalił calutką rundę? Nie ma autorecord - nie zapisał tej akcji - nie ma dowodu w postaci pova, może odnieść się do niej tylko za pośrednictwem hltv. W tym przypadku się to udało, bo typ grał na semirage haxach, ale co w przypadku ludzi, którzy kryją się ciut bardziej?

Co do samej skargi.
Pomyłek od początku kadencji było sporo, a nawet nie dostałeś zgłoszenia / odwołania żadnego seciarza, więc myślę że peak komedii dopiero nastąpi.
Jestem fanem od niedawna, w sumie od tygodnia, i przez ten tydzień nauczyłem się na przykład, że istnieje coś takiego.
image.png.da65aa38f6514b3ab225485e973fe36c.png
Coś pomiędzy wallhackiem i aimlockiem, na szczęście nie jest przekonany. Ja ostatnio jadłem na obiad coś pomiędzy rosołem a schabowym.

W swoim podaniu napisałeś:

Cytat

Dlaczego akurat Ty?:

Ponieważ moim zdaniem jestem profesjonalistą w tej dziedzinie oraz przynależę do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Otóż agenta bezpieczeństwa wewnętrznego przerosło znalezienie bana w bansie, mimo że w odwołaniu widnieje ID bana oraz jego dokładna godzina dodania XD
Wydaję mi się że jako członek zespołu UB powinieneś sprawnie poruszać się po bansie, bo jakby nie było, to cała twoja praca polega na wyciąganiu z niego rzeczy. 

W tym samym temacie, członek UBT ma również pretensje(?) do osoby która się odwołuje, że nie działa link do bana, bo nie wpadł na to, żeby podmienić niedziałającą stronę z wycinka  csowicze.pl/bans/32  na csowicze.amxxbans.pl/ Tak samo nie skojarzył faktu, że Autor bana z wycinka, to tak naprawdę nick gracza, no ale tutaj już czepianie się na siłę, bo jednak mogłoby to być lepiej podpisane w samym pluginie.

Kuriozalną sytuacją i tak jest odwołanie przytoczone wyżej. 
Pierwsza sprawa: stoisz ciut wyżej niż zwykły admin, masz flagi, każdy twój ban będzie rozpatrywany przez ciebie. Powiedz mi, jak możesz zbanować kogoś, będąc UBT rozpatrującym bany na podstawie dowodów, jednocześnie nie nagrywając tego dowodu? 
Druga sprawa: 

Cytat

Dodam jeszcze, że admin pisał na czacie "zaraz mu ssy zrobie" i dostałem prema po 1 akcji xd.

Jakim cudem ty masz dalej flagi? 
Trzecia sprawa:

Cytat

Dobra z racji iz na demku no nie mozna cie znalezc a ban byl nadany po kilku akcjach tylko to dostaniesz ub ale next time nie udawaj ze masz aim locka ok? XD

Zbanowałeś gościa bez nagrywania białka, licząc na hltv. Hltv się zesrało. Dałeś mu bana bo przypuszczałeś, że "ma aimlocka". Gdyby hltv się nie zesrało to ty byś mu klepnął to że "UDAWAŁ AIMLOCKA"(cokolwiek to jest), skoro na serwerze ci się tak wydawało? Jeszcze rozumiem, gdyby bana dał admin, ale po raz kolejny - jesteś nad adminem, twoja wiedza o jakichkolwiek cheatach powinna być większa. Wyjebanie typowi perma za:

Cytat

pobiegłem zielone machając celownikiem i strzelając w swojego jak na aim'locku

 sugeruje, że chyba średnio się znasz, a twoje przyszłe werdykty to będzie rzut monetą - orzeł - wypierdalasz. 

Jeśli to był okres testowy i trochę się hamowałeś, to ja czekam na final chapter jak podbijesz sobie ego paroma banami i poczujesz się pewniej :KEKL:.

/edit

Nadrobiłem teraz to odwołanie
Spryt i jakaś minimalna inteligencja to jest coś, bez czego w UBT człowiek sobie nie poradzi.
Wrzucenie SIDu z odwołania w wyszukiwarkę, do dosłownie jeden klik. Jeden klik, żeby sprawdzić, czy gracz ma AB. Jak widać zbyt dużo.
image.png.1ce851e59c1a9eff23837df736adf491.png

Edytowane przez zzlajdEN-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej by się oglądało pova z perspektywy gracza niż to hltv, ale od nas to nie zależy dostajemy co to dostajemy i nikogo to nie obchodzi.

Jeśli na hltv widać gołym jak kręci się i strzela głowy to jeszcze nie ma problemu, ale przy bardziej rozwiniętych to jest lag lub delikatny przeskok to się robi problem,

z takimi demkami już jest ub w mojej ocenie bo nie mam pewności co do tych akcji. 

 

 

W dniu 30.03.2024 o 19:37, Cry napisał:

Banowanie graczy bez robienia pova:

@ unnamed.taka sytuacja nie powinna mieć miejsca rozpisywać owego gracza będąc ubt z demka hltv, kojarzę gracza wiem jak strzela demko hltv było by do kosza.

Upomnienie słowne dostajesz oby więcej taka sytuacja się nie powtórzyła. 

 

 

Temat o automatycznego pova już był do tej pory pewnie nic się nie zmieniło. 

-> https://csowicze.pl/topic/86515-dodanie-mozliwosci-bana-z-povem-na-forum/ 

 

 

Co do archiwum można po prostu dodać tag zbanowany/odbanowany i mamy bardziej przejrzyściej. 

image.png

 

 

 

 

Można temat zamknąć. 

 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • moose` zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie