Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie Rdzawy


Rdzawy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Rdzawy 
IP / Steam ID*: STEAM_0:0:2548318
Admin banujący: Unnamed (Jak domniemam) 
Data i godzina otrzymania bana*:  2024-03-19 12 : 11 : 09 
Runda: Nie wiem, zagrałem 3 albo 4 i bana dostałem.
Serwer*: Only DD2 Classic
Powód: Używanie wspomagaczy X D 
Link do demka*:  http://872014.hltv2.pukawka.pl/hltv-2403191150-de_dust2-1710845400-1710846780.zip 
Wycinek z konsoli*

 

****************************** AMX-X Bans ****************************** 
[AMX-X Bans] Powod bana : uzywanie wspomagaczy 
[AMX-X Bans] Autor bana : Rdzawy 
[AMX-X Bans] Wykonano : 2024-03-19 12 : 11 : 09 
[AMX-X Bans] Wygasa : Nigdy 
[AMX-X Bans] Link do bana : www.csowicze.pl/bans/126 
****************************** AMX-X Bans ****************************** 


Krótki opis sytuacji*: No co tu mówić, wbiegłem od B na trupa, strzeliłem szybkie 2 tapy w tym banującemu adminowi xD. Admin się popłakał chyba (jak to ma w zwyczaju po śmierci) i od razu wszedł na spec mnie obserwować, pobiegłem na dolny i zabiłem kolejnego pod galą, tym razem chyba nawet last nabojem w głowę i pobiegłem zielone machając celownikiem i strzelając w swojego jak na aim'locku lecz nie oczekiwałem żadnego bana XDXD.  Dodam jeszcze, że admin pisał na czacie "zaraz mu ssy zrobie" i dostałem prema po 1 akcji xd.

 

 

@ unnamed.No to wychodzi na to, że nie masz daru odczuwania przekazu od drugiej osoby... Bo w tym machaniu celownikiem jedyny przekaz jaki był to moje adhd i  chęć rozgrzania ręki. 

 

 

@ unnamed. Wlasnie godziny sie zgadzają ale te demko jakieś pobugowane jest chyba bo też siebie znaleźć nie moglem xd

Edytowane przez Rdzawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24H na rozpiskę demka  zostało 4h

Przez Rodeo Rita,

W dziale "Strefa Banów" ma prawo wypowiadać się każdy użytkownik sieci, pod warunkiem że wnosi coś do tematu w postaci demka /SS'a lub  oceny / rozpiski  dodanego już wcześniej demka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rdzawyto jest to demko? Bo nie moge znalezc momentu w ktorym ty byles na serwerze

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra z racji iz na demku no nie mozna cie znalezc a ban byl nadany po kilku akcjach tylko to dostaniesz ub ale next time nie udawaj ze masz aim locka ok? XD

https://csowicze.amxxbans.pl/bans/126

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_temat_zamkniety.png

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie