Skocz do zawartości

Zablokowane Dodanie mozliwosci bana z povem na forum.


^Yoshi^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry : ^Yoshi^

Czego dotyczy propozycja: No zeby ulatwic zycie adminkom itd , moze dodalibyscie automatyczne nagrywanie pova z gry na forum jakos tak to chyba szlo co myslicie miski kolorowe , co sadzicie?

 Plus proponuje wam dodac sobie do AMX bana na Config , ulatwi wam to żyćko.

Edytowane przez ^Yoshi^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Automatyczny pov jak wchodzisz na serwer miodzio jestem za 👌

 

1. Nagrywane pov pomaga.  Samo wstawienie pova dużo daje.

2. Wiadome że at pov nie nagrywa ns więc admin wtedy musi się wykazać nagrać demko lub ss.

3. Ban na config xDD -

4. "stop" jeżeli gracz wpisze stop w konsoli w trakcie gry wtedy dodajemy podpunkt Używanie komendy "stop" w konsoli i wstawianie nie pełnego demka zostaje banowane permanentnie. Czyli gracz który pisze w trakcie gry stop w konsoli zostaje zbanowany permanentnie jak za haxy.

Edytowane przez Cry

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to dobry pomysł aczkolwiek trzeba jakoś dopasować ustawienia rozgrywki pod to. Nie raz się spotkałam, że przez to grę ścinało.

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
10 minut temu, moose` napisał:

Myślę, że to dobry pomysł aczkolwiek trzeba jakoś dopasować ustawienia rozgrywki pod to. Nie raz się spotkałam, że przez to grę ścinało.

To prawda wystarczy solidnie wgrać i napisać plugin.  Pragne rowniez dodac ze jesli owy gracz wpisze w konsolce " STOP " z auotomatu zbey dostal perma , nie tolerujemy oszustow :)  O ile to tak dziala zebym nic nei popiepszyl haha

Edytowane przez ^Yoshi^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to dobry pomysł można wgrać na testy. Na większości forum to mają. Gorzej np: że może sam zastopować sobie demo, ale i tak nic się nie ukryje jak gra.

 

https://amxx.pl/topic/81663-auto-demo-recorder-nagrywanie-dema/

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=770786

 

 

@ Laureanka

Plugin działa na 100%, korzystałem z niego. Winą jest Counter-Strike, gdzie ma się ograniczone uprawnienia zapisu folderu cstrike. (Robi tak większość instalek ze względu na to, żeby konkurencja nie nadpisywała plików ServerBrowser etc.

Na PS patalogicznym forum, nagrywa im na ns spokojnie.

Edytowane przez Lotencjusz

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba mieć na uwadze, że ten plugin nie nagra dema pov graczowi bez steama.

 

@ Lotencjusznie mówię, że plugin nie działa. Po prostu ns nie będzie miał tego demka w folderze, z uwagi na jeden plik, który zawiera wersja bez steama.

Edytowane przez Laureanka

download.gif.546575e15f56436ed3edeabb9efc22e1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Laureanka napisał:

Tylko trzeba mieć na uwadze, że ten plugin nie nagra dema pov graczowi bez steama.

To akurat prawda ale z takimi osobnikami da sie ogarnac sytuacje , gdzie w wiekszosci przypadkow na serwerze widze samych graczy ze steamami takze na plus i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno to być i to już dawno. Jak najbardziej na tak, a co do nsów i steamowców. Gracze ze steamem będą dostawać bany z powodem wstawienia demka, nawet w celu sprawdzenia czy aby na pewno gra czysto gracz + ułatwi to bardzo sprawę. Nsy jak nsy trzeba sobie radzić własnym demem, banować pewnych, spalonych graczy, w ewentualności rozpisywać HLTV, no ale umówmy się rozpisywanie jakiś przeskoków minimalnych na HLTV nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2024 o 22:45, ^Yoshi^ napisał:

bana na Config

XDD

 

W dniu 22.02.2024 o 22:45, ^Yoshi^ napisał:

moze dodalibyscie automatyczne nagrywanie pova

+

o ile ktos MONDRY nie wpisze sobie Stop

 

Plugin w Pl po szybkim reserchu widze ze ma ponad 12 lat, ja sam u siebie mialem ponad 4 lata temu go juSZ

 

Pozdfro

 

 

20 godzin temu, Laureanka napisał:

Tylko trzeba mieć na uwadze, że ten plugin nie nagra dema pov graczowi bez steama.

 

@ Lotencjusznie mówię, że plugin nie działa. Po prostu ns nie będzie miał tego demka w folderze, z uwagi na jeden plik, który zawiera wersja bez steama.

Ps.

 

A to da się zbanować gracza bez stima? ( czytaj nie na 5 min )

wiec nie ma to wiekszego znaczenia moim zdaniem, ze nie nagra mu pov

Ja tym bym sie za duzo nie zastanawial nad losem jaiegos nsa, ktory moze ominac bana w mniej niz 5 min i jeszcze ktos ma tracic czas na przegladanie jego demek 

logoooo.png.eec9d29565d71c81726d748d1f55bcd3.png.3ac94278d54d2037b7a37ed82c188267.png

 

2013 - 2023

2023 -> Csowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Nie jestem zwolennikiem automatycznego nagrywania po wejściu na serwer i póki jestem  właścicielem tego serwera na pewno tego nie będzie. Temat był wałkowany wcześniej. Jedynie na co się mogę zgodzić to na plugin, który pozwoli adminowi nagrać demko z pova gracza i po zakończeniu nagrywania nadawałoby automatycznego bana. :pepecar:

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_propozycja_odrzucona.png

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie