Skocz do zawartości

Zablokowane Oporowo


Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

 

Zwracam się do administracji forum o wyprostowanie paru spraw. 

..

Więc tak zacznijmy od A:

Nie wiem czy administracja czyta tematy do końca ale najwidoczniej nie.

---> Podanie Kornel

Zwykłe podanie o admina lecz 3 (czytaj trzy) pierwsze wypowiedzi użytkowników pokazują ewidentnie brak 3 argumentów. (Bezsensowne posty (np. w podaniu "jestem na tak") bez podania 3 argumentów za decyzją będą nagradzane warnem.)

Użytkownicy nie zostali ukarani, 0 reakcji lecz został ukarany sam autor podania w 5 komentarzu za wypowiadanie się w swoim podaniu co było słuszne ale dlaczego 3 pierwsze komentarze zostały olane? 

 

---> Skarga na White Legend

Nie potrzebna skarga ale jest więc też można się przyczepić. (Zabrania się wypowiadania w skargach osobom, których dana skarga nie dotyczy. Mogą się wypowiadać: składający skargę, oskarżony, ewentualni świadkowie oraz wyższa administracja danego serwera.)

Oczywiście 1 (czytaj pierwszy) komentarz to spam nic nie wnosi do tematu, reszta komentarzy to wypowiedzi administracji jak wygląda to od ich strony wieć tego nie można wliczyć w spam. To samo co w poprzednim temacie 3 czerwonych widziało temat i napisało komentarz lecz zero reakcji że użytkownik 1 spamuje pod postem wpisując jedynie "#muremZaKarolem" i dodaniem ss.

 

Szkoda tykać się działu jb w tym przypadku bo z tego co wiem to regulamin jest łamany przez samą administracje gdyż nigdy użytkownicy nie zostali poinformowani że ---> 

 mesharsky pw.png 

 

Mowa tutaj o dziale jb Bezsensowne posty które łamią regulamin forum jak i użytkownicy nabijają posty takim czymś. Sam regulamin mówi: image.png

NIe widzę tutaj by pisało że dla wybranych jest nagroda "ukryj komentarz" ...... to już od dawna jest stosowane przez administracje chyba że ja przegapiłem temat.

 

*dodatek (JB <3)

Skarga na DG420

Administrator forum zrobił wszystko idealnie rozdał warny tym co trzeba a nie ukrywa tematów jak inni +1 za to lecz przegapił mały wątek gdzie dochodzi do pisania zbędnych postów i brak używania opcji edytuj. 

image.pngolane

 

B:

Od początku gdy tu jestem dział grafika stoi pusty 0 nowych pomysłów na ten dział gdzie można znaleźć wiele. Za mojej kandydatury pisałem na grupce by ten dział przenieś pod redakcje i typerke gdyż tak powinno być to jedyne info było że na razie jest brak zainteresowania działem. Z tego co widzę na forum jest wiele utalentowanych osób trzymających pewien poziom w swoim działaniu jako grafik. Rekrutacja jest otwarta więc można by było to jakoś pokazać użytkownikom i zachęcić do składania podań poprzez szybką rekrutacje gdzie dział grafika tutaj jest zapomniany. Dobry grafik na sieci dużo wniesie. 

 

C: *dodatek

Znajomość regulaminu forum poprzez opiekuna dc i ubteam którzy reprezentują sieć (of course no warn this time :kekw:)

Skarga na Trole w CT

image.png spam nic nie wnosi do tematu.

image.pngto bardzo dużo wnosi do skargi ahhh 

123123..,..,.,.,., image.png 

Dużo to wnosi do skargi noo 

 

Posty użytkowników które łamią regulamin forum są olewane lub nadzwyczajnie ukrywane gdzie nie było nigdy ogólnego powiadomienia z strony administracji na ten temat.

 

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum jest jednym z aktywniejszych - pod względem czatu, redakcji, częstotliwości pisania postów, a budują to "luźniejsze" restrykcje dot. działania na forum.

Banowanie, warnowanie za jedno przekleństwo, 4 wpisy pod rząd, bezsensowny post, mija się z celem jakim jest budowa społeczności - na te czasy. 2-3 lata temu można było się czepiać o każdy punkt regulamin, doczepić się do tematu w złym dziale, spam etc., bo wtedy jeden odszedł, drugi przyszedł. Teraz jak ktoś odejdzie to nikt szybko nie zajmie jego miejsca. Jasne, można powarnować, a w konsekwencji pobanować połowę użytkowników wypowiadających się w dziale jb, ale po co? Nie przyniesie to żadnego efektu, oni niczego się nie nauczą. Dobrą praktyką jest usuwanie, albo ukrywanie tematów/postów - i byłbym za usuwaniem całych wątków w momencie zawyżonej toksyczności treści.

 

Dział grafiki stoi otworem dla każdego, kto tylko zechce. Aktywność tego działu jest mała, bo zainteresowanie pracami graficznymi jest małe.  Z drugiej strony graficy nie widzą interesu robienia czegoś za darmo.

 

Ale skoro już się tak czepiasz, że ktoś warna nie otrzymał, to proponowałbym nadanie jego tobie, bo byłeś moderatorem, znasz regulamin na wylot:

b. Dotyczące Tematów i postów:

3. Nazwa tematu powinna świadczyć o jego zawartości.

 

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolenie

1 godzinę temu, The end. napisał:

Banowanie, warnowanie za jedno przekleństwo, 4 wpisy pod rząd, bezsensowny post, mija się z celem jakim jest budowa społeczności - na te czasy. 2-3 lata temu można było się czepiać o każdy punkt regulamin, doczepić się do tematu w złym dziale, spam etc., bo wtedy jeden odszedł, drugi przyszedł. Teraz jak ktoś odejdzie to nikt szybko nie zajmie jego miejsca.

Właśnie csowicze z takimi zasadami było w TOP3 sieci w Polsce te 2-3 lata temu, gdzie zasady, regulamin to była podstawa.

 

Najwidoczniej nie pamiętasz tamtych czasów skoro rzucasz publicznie takie populistyczne gówno.

 

W tamtym okresie ludzie nie rezygnowali z byle powodu (mowa o rangach forumowych) bo raczej poświęcali dużą część czasu, żeby dostać się na wybraną rangę.

 

Porównaj sobie chociażby poziom obecnej administracji do administracji z tamtego okresu, z okresu gdzie na sieci w ciągu 48h było dwa razy więcej użytkowników niż obecnie. Oczywiście, tamta też miała swoje problemy, ale nie przypominam sobie, żeby osoby związane typowo ze stroną techniczną posiadały rangę administracyjną czy też osoby z tamtej administracji faktycznie były kimś, coś potrafiły załatwić i przede wszystkim, były aktywne oraz widoczne dla każdego kto tylko chciał widzieć. No i był podział, pół administracji forumowa, pół serwerowa, a dzisiaj to 1/4 zajmuje się serwerami, reszta forum, dla garstki ludzi czytaj osób twoich jak ja.

 

Teraz mamy:

H@, którego zadania kończą na moderowaniu chatboxa i forum, gość nawet nie potrafi logicznie argumentować swojego zdania czytaj tak naprawdę mógłby być moderatorem i nikt by nie widział różnicy. 

 

W@, wiadomo o kogo chodzi, którego kompletnie nie widać. Nothing personal, ale no jak dla mnie to jest to ranga pokazowa.

 

Reszta jest mniej ważna, nawet nie chce mi się o tym pisać bo to strata czasu.

 

Kończąc temat.

Skoro kiedyś schemat działał i od dwóch lat mamy nowy schemat, który no nie działa to dlaczego jeszcze z niego korzystamy?

 

P.S

JB zawsze było inne, także dziwię się, że komuś się chciało tykać ten temat.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więc zawiodło na innych forach które świecą pustkami skoro tam banują/warnują za byle co?

Gdzie więc są te wszystkie fora który były z nami 2-3 lata temu?

Niby populizmy a jednak ziarnko prawdy jest, wszystko odpowiednia dawkowane, z dobrym smakiem i nie będzie żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

To ja się wypowiem i zamknę temat wszystkich w.w rzeczy. Myślę że będzie wszystko jasno i klarownie wytłumaczone.... Więc zacznijmy od:

 

#1

W dniu 23.03.2024 o 19:32, Cry napisał:

Więc tak zacznijmy od A:

Nie wiem czy administracja czyta tematy do końca ale najwidoczniej nie.

---> Podanie Kornel

Zwykłe podanie o admina lecz 3 (czytaj trzy) pierwsze wypowiedzi użytkowników pokazują ewidentnie brak 3 argumentów. (Bezsensowne posty (np. w podaniu "jestem na tak") bez podania 3 argumentów za decyzją będą nagradzane warnem.)

Użytkownicy nie zostali ukarani, 0 reakcji lecz został ukarany sam autor podania w 5 komentarzu za wypowiadanie się w swoim podaniu co było słuszne ale dlaczego 3 pierwsze komentarze zostały olane? 

 

Wszystko zostało przeze mnie już ogarnięte. Niepotrzebne posty, zostały nagrodzone warnami. Musimy trzymać porządek bo coraz więcej osób robi "trzodę" z forum ;)  

 

#2 

W dniu 23.03.2024 o 19:32, Cry napisał:

---> Skarga na White Legend

Nie potrzebna skarga ale jest więc też można się przyczepić. (Zabrania się wypowiadania w skargach osobom, których dana skarga nie dotyczy. Mogą się wypowiadać: składający skargę, oskarżony, ewentualni świadkowie oraz wyższa administracja danego serwera.)

Oczywiście 1 (czytaj pierwszy) komentarz to spam nic nie wnosi do tematu, reszta komentarzy to wypowiedzi administracji jak wygląda to od ich strony wieć tego nie można wliczyć w spam. To samo co w poprzednim temacie 3 czerwonych widziało temat i napisało komentarz lecz zero reakcji że użytkownik 1 spamuje pod postem wpisując jedynie "#muremZaKarolem" i dodaniem ss.

 

Temat został wyjaśniony. 

 

#3

W dniu 23.03.2024 o 19:32, Cry napisał:

Skarga na DG420

Administrator forum zrobił wszystko idealnie rozdał warny tym co trzeba a nie ukrywa tematów jak inni +1 za to lecz przegapił mały wątek gdzie dochodzi do pisania zbędnych postów i brak używania opcji edytuj. 

image.pngolane

 

Moja wina, wszystko zostało dopilnowane już od A do Z. 

 

#4 

W dniu 23.03.2024 o 19:32, Cry napisał:

B:

Od początku gdy tu jestem dział grafika stoi pusty 0 nowych pomysłów na ten dział gdzie można znaleźć wiele. Za mojej kandydatury pisałem na grupce by ten dział przenieś pod redakcje i typerke gdyż tak powinno być to jedyne info było że na razie jest brak zainteresowania działem. Z tego co widzę na forum jest wiele utalentowanych osób trzymających pewien poziom w swoim działaniu jako grafik. Rekrutacja jest otwarta więc można by było to jakoś pokazać użytkownikom i zachęcić do składania podań poprzez szybką rekrutacje gdzie dział grafika tutaj jest zapomniany. Dobry grafik na sieci dużo wniesie. 

 

C: *dodatek

Znajomość regulaminu forum poprzez opiekuna dc i ubteam którzy reprezentują sieć (of course no warn this time :kekw:)

Skarga na Trole w CT

image.png spam nic nie wnosi do tematu.

image.pngto bardzo dużo wnosi do skargi ahhh 

123123..,..,.,.,., image.png 

Dużo to wnosi do skargi noo 

 

Posty użytkowników które łamią regulamin forum są olewane lub nadzwyczajnie ukrywane gdzie nie było nigdy ogólnego powiadomienia z strony administracji na ten temat.

 

 

Odnosząc się do - jeżeli masz jakieś pomysły to pisz śmiało na priv. Może coś wykminimy, może na coś wpadniemy i rozkręcimy to ;) 

 

odnosząc się do C - użytkownicy którzy skomentowali post i skomentowali to w taki sposób w który nic nie wnosi do tematu zostali ukarani.

 

 

Reasumując:

 

Ja osobiście nie zaglądam do działów serwerów, więc nie widzę co tam się dzieje. Nie wiem czy podane posty były zgłaszane a jeżeli tak to dlaczego nikt tym się nie zajął... :pepeheh:

Dziękuję za takiego rodzaju temat, bo widzę że są rzeczy które sam muszę osobiście poruszyć z administracją forum. Bo temat jest prosty, ale jak widać nie dosyć prosty do złapania. Sam bym prosił, aby posty które łamią regulamin forum były od razu zgłaszane oraz w ostatecznym wypadku zgłaszane bezpośrednio do mnie jeżeli nie widać żadnej innej reakcji...

 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

 

 

// wyjaśnione 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ferstel zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie