Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na DG420


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: rychu peja diss na tedego


Nick oskarżonego: DG420


IP/SID oskarżonego: macie tam


Data i godzina zdarzenia: 13:08


Dowody: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2403231238-jailbreak_perineum-1711193880-1711195860.zip od 14:25 aż do mojego bana na 1 dzień

 

Opis sytuacji:

 

Pierwsza akcja:

Jestem prowokowany przez niego słownie tekstami typu "downie".

Mój wujek jest chory akurat na te chorobę i strasznie mnie to uraziło więc go zwyzywałem również ale jego ego nie pozwoliło mu tego przyjąć do siebie tylko musi mnie banować gdy sam prowokuje.

Po tej akcji dostałem 2 razy bana na 5 minut.

Dodam jeszcze że inny użytkownik mnie zwyzywał ale szanowny pan admin faworyzuje swoich pseudo kolegów co są z nim tylko dla korzyści i nie dał mu bana ani żadnego ostrzeżenia po tym jak padły do mnie słowa "je***y kapiszon cwel".

 

Druga akcja:

Wbijam po dwóch banach nie pisząc nic do niego, to on dalej mnie prowokuje jakimiś tekstami "to było ostrzeżenie", tak jakby uważał że jestem osobą upośledzoną i nie zrozumiał że ban 5 minutowy to forma ostrzeżenia.

Potem stwierdziłem czysty fakt słowami "jako ze nie masz kolegow to nie dziw sie ze nikt cie nie wyzywa" i dostałem bana na 1 dzień z powodem "obraza" gdzie ten człowiek ciągle mnie prowokował do tego aby coś do niego ponieważ szuka atencji.

 

Podsumowując domagam się odbanowanie mnie (dostałem 1 dzień bana) przez szanownego @ unnamed.aka UBT oraz aby została nałożona jakaś surowa kara na tego nie stabilnie emocjonalnie człowieka.

 

EDIT:

Zapomniałem dodać że było o wiele innych takich akcji na które już przymykałem oko aby nie dawać mu atencji, ale jak się uda odnaleźć demka z tych sytuacji to chętnie złożę kolejną skargę.

Edytowane przez KapiszonXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam cie kuba strzałeczka

Przez ferstel,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

 

// warn +2

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to co jeszcze raz napisałeś i się zastanów czy zasłużyłeś na UB. 

Ledwo co wbiłem na serwer a ty już zdążyłeś każdego zwyzywać. Dostałeś bana na 5 minut i nic Cię to nie nauczyło bo wszedłeś na serwer i już zdążyłeś mnie zwyzywać. Po powrocie na serwer gdy napisałem Ci, że było to ostrzeżenie znowu mnie obraziłeś. Tak to niestety już jest gdy ktoś się za bardzo poczuje a ty nie jesteś osobą która świeci przykładem. Notorycznie wyzywasz graczy. Rozumiem, że na serwerze grają Twoi koledzy, możesz ich wyzywać na dc lub na pv. Nie rozumiem tylko dlaczego wyzywasz każdego jak leci i nie dostałeś jeszcze za to bana. Nie będę Cię ciągle upominał jak dziecko. Masz czas na przemyślenie swojego zachowania.

edit.
*DEAD* DG420 :  to ja byłem downie XD
*DEAD* rychu peja diss na tedego :  to brawo paleciarzu*DEAD* rychu peja diss na tedego :  je***y
(wbił po banie)  *DEAD* rychu peja diss na tedego :  je***y fra**r musi banowac
[SVIP][MatiKonfi] [http://kurnik.pl] *DEAD* DG420 :  wyzywasz kazdego a pozniej placzesz na pv ze bana dostajesz
SVIP][JEBAĆADMINA] *DEAD* rychu peja diss na tedego :  wypierdal,aj[SVIP][JEBAĆADMINA] *DEAD* rychu peja diss na tedego :  i nie prowokuj[SVIP][JEBAĆADMINA] [Kapibara] *DEAD* Mateusy :  i bana masz[SVIP][MatiKonfi] [http://kurnik.pl] *DEAD* DG420 :  ja Cie tylko upominam[SVIP][JEBAĆADMINA] *DEAD* rychu peja diss na tedego :  sam mnie zwyzywales[SVIP][JEBAĆADMINA] *DEAD* rychu peja diss na tedego :  jako ze nie masz kolegow to nie dziw sie
[SVIP][JEBAĆADMINA] *DEAD* rychu peja diss na tedego :  ze nikt cie nie wyzywa
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KapiszonXD napisał:

Jestem prowokowany przez niego słownie tekstami typu "downie".

Mój wujek jest chory akurat na te chorobę i strasznie mnie to uraziło więc go zwyzywałem również ale jego ego nie pozwoliło mu tego przyjąć do siebie tylko musi mnie banować gdy sam prowokuje.

Litości, błagam. Nędzny sposób na wpłynięcie na odbiór tej skargi. Drugie zdanie wskazuje na przyznanie się do winy, a więc skarga już tutaj jest niesłuszna.

Ponadto powyższy cytat wskazuje na dalsze kontynuowanie agresji słownej, prowokacje przez Ciebie w kierunku admina.

 

19 minut temu, KapiszonXD napisał:

Dodam jeszcze że inny użytkownik mnie zwyzywał ale szanowny pan admin faworyzuje swoich pseudo kolegów co są z nim tylko dla korzyści i nie dał mu bana ani żadnego ostrzeżenia po tym jak padły do mnie słowa "je***y kapiszon cwel".

Zgłosiłeś to?
 

20 minut temu, KapiszonXD napisał:

Wbijam po dwóch banach nie pisząc nic do niego, to on dalej mnie prowokuje jakimiś tekstami "to było ostrzeżenie", tak jakby uważał że jestem osobą upośledzoną

Po przeczytaniu tej skargi też tak uważam.
 

21 minut temu, KapiszonXD napisał:

Potem stwierdziłem czysty fakt słowami "jako ze nie masz kolegow to nie dziw sie ze nikt cie nie wyzywa" i dostałem bana na 1 dzień z powodem "obraza" gdzie ten człowiek ciągle mnie prowokował do tego aby coś do niego ponieważ szuka atencji.

Kontynuowałeś agresję słowną w stosunku admina, ten ban powinien być na tydzień. Admin to GURU  graczy. On dba o środowisko, powinieneś się go słuchać, dał ostrzeżenie. Ban słuszny - za krótki.

 

25 minut temu, KapiszonXD napisał:

Podsumowując domagam się odbanowanie mnie (dostałem 1 dzień bana) przez szanownego @ unnamed.aka UBT oraz aby została nałożona jakaś surowa kara na tego nie stabilnie emocjonalnie człowieka.

Kontynuujesz agresję słowną w kierunku admina, prowokujesz go. Odwołania piszemy w osobnym dziale.

 

26 minut temu, KapiszonXD napisał:

Zapomniałem dodać że było o wiele innych takich akcji na które już przymykałem oko aby nie dawać mu atencji, ale jak się uda odnaleźć demka z tych sytuacji to chętnie złożę kolejną skargę.

Albo w tej, albo dowody powinny ulec przedawnieniu.

 

Podsumowując, jako świadek zdarzenia i baczny obserwator serwera jailbreak jestem w szoku. Nie dowierzam w jaki sposób tacy ludzie jak Ty mają prawa do odwołania, do dyskusji z adminem. Jesteś TROLLEM, TOKSYCZNYM Trollem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
20 minut temu, DG420 napisał:

Przeczytaj to co jeszcze raz napisałeś i się zastanów czy zasłużyłeś na UB. 

Ledwo co wbiłem na serwer a ty już zdążyłeś każdego zwyzywać. Dostałeś bana na 5 minut i nic Cię to nie nauczyło bo wszedłeś na serwer i już zdążyłeś mnie zwyzywać. Po powrocie na serwer gdy napisałem Ci, że było to ostrzeżenie znowu mnie obraziłeś. Tak to niestety już jest gdy ktoś się za bardzo poczuje a ty nie jesteś osobą która świeci przykładem. Notorycznie wyzywasz graczy. Rozumiem, że na serwerze grają Twoi koledzy, możesz ich wyzywać na dc lub na pv. Nie rozumiem tylko dlaczego wyzywasz każdego jak leci i nie dostałeś jeszcze za to bana. Nie będę Cię ciągle upominał jak dziecko. Masz czas na przemyślenie swojego zachowania.

edit.
*DEAD* DG420 :  to ja byłem downie XD
*DEAD* rychu peja diss na tedego :  to brawo paleciarzu*DEAD* rychu peja diss na tedego :  je***y
(wbił po banie)  *DEAD* rychu peja diss na tedego :  je***y fra**r musi banowac
[SVIP][MatiKonfi] [http://kurnik.pl] *DEAD* DG420 :  wyzywasz kazdego a pozniej placzesz na pv ze bana dostajesz
SVIP][JEBAĆADMINA] *DEAD* rychu peja diss na tedego :  wypierdal,aj[SVIP][JEBAĆADMINA] *DEAD* rychu peja diss na tedego :  i nie prowokuj[SVIP][JEBAĆADMINA] [Kapibara] *DEAD* Mateusy :  i bana masz[SVIP][MatiKonfi] [http://kurnik.pl] *DEAD* DG420 :  ja Cie tylko upominam[SVIP][JEBAĆADMINA] *DEAD* rychu peja diss na tedego :  sam mnie zwyzywales[SVIP][JEBAĆADMINA] *DEAD* rychu peja diss na tedego :  jako ze nie masz kolegow to nie dziw sie
[SVIP][JEBAĆADMINA] *DEAD* rychu peja diss na tedego :  ze nikt cie nie wyzywa
 

Czy ty właśnie wklejając screeny z konsoli jak piszesz do mnie że niby jestem chory na dauna oczekujesz szacunku i że nie będę do ciebie nic pisał i dam się zwyzywać?

Czego ty nie rozumiesz w słowach "wyp****** i nie prowokuj"? bo jak je napisałem dalej pisałeś do mnie o jakimś upomnieniu aby tylko złapać atencje, no chyba że uważasz bana 5 minutowego za słabą formę upomnienia to gratuluję mózgu.

4 minuty temu, The end. napisał:

Litości, błagam. Nędzny sposób na wpłynięcie na odbiór tej skargi. Drugie zdanie wskazuje na przyznanie się do winy, a więc skarga już tutaj jest niesłuszna.

Ponadto powyższy cytat wskazuje na dalsze kontynuowanie agresji słownej, prowokacje przez Ciebie w kierunku admina.

 

Zgłosiłeś to?
 

Po przeczytaniu tej skargi też tak uważam.
 

Kontynuowałeś agresję słowną w stosunku admina, ten ban powinien być na tydzień. Admin to GURU  graczy. On dba o środowisko, powinieneś się go słuchać, dał ostrzeżenie. Ban słuszny - za krótki.

 

Kontynuujesz agresję słowną w kierunku admina, prowokujesz go. Odwołania piszemy w osobnym dziale.

 

Albo w tej, albo dowody powinny ulec przedawnieniu.

 

Podsumowując, jako świadek zdarzenia i baczny obserwator serwera jailbreak jestem w szoku. Nie dowierzam w jaki sposób tacy ludzie jak Ty mają prawa do odwołania, do dyskusji z adminem. Jesteś TROLLEM, TOKSYCZNYM Trollem.

 

1. Aha czyli admin ma prawo wyzywać innych graczy a gracz nie ma prawa administracji? no spoko gratuluje mózgu.

2. Tym zaprzeczasz słowa DG420 ponieważ żaden gracz też mu nie zgłosił mojego "wyzywania każdego po wbiciu na serwer", również gratuluje mózgu.

3. Jeżeli admin dba o środowisko to nie powinno być sytuacji kiedy on prowokuje do tego. Gratuluje mózgu.

4. To nie odwołanie tylko skarga ale rozumiem że twój mózg któremu gratuluje tego nie ogarnia ale spoko.

5. Czym jest niby przedawnienie dowodów? XD oraz gratuluje mózgu.

Edytowane przez KapiszonXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KapiszonXD napisał:

Czy ty właśnie wklejając screeny z konsoli jak piszesz do mnie że niby jestem chory na dauna oczekujesz szacunku i że nie będę do ciebie nic pisał i dam się zwyzywać?

Czego ty nie rozumiesz w słowach "wyp****** i nie prowokuj"? bo jak je napisałem dalej pisałeś do mnie o jakimś upomnieniu aby tylko złapać atencje, no chyba że uważasz bana 5 minutowego za słabą formę upomnienia to gratuluję mózgu.

Tak wkleiłem, bo w porównaniu do Ciebie potrafię się przyznać do błędu. Nie robię z siebie ofiary i oczekuję nie wiadomo czego.

6 minut temu, KapiszonXD napisał:

Czy ty właśnie wklejając screeny z konsoli jak piszesz do mnie że niby jestem chory na dauna oczekujesz szacunku i że nie będę do ciebie nic pisał i dam się zwyzywać?

Czego ty nie rozumiesz w słowach "wyp****** i nie prowokuj"? bo jak je napisałem dalej pisałeś do mnie o jakimś upomnieniu aby tylko złapać atencje, no chyba że uważasz bana 5 minutowego za słabą formę upomnienia to gratuluję mózgu.

1. Aha czyli admin ma prawo wyzywać innych graczy a gracz nie ma prawa administracji? no spoko gratuluje mózgu

2. Tym zaprzeczasz słowa DG420 ponieważ żaden gracz też mu nie zgłosił mojego "wyzywania każdego po wbiciu na serwer", również gratuluje mózgu

3. Jeżeli admin dba o środowisko to nie powinno być sytuacji kiedy on prowokuje do tego. Gratuluje mózgu.

4. To nie odwołanie tylko skarga ale rozumiem że twój mózg któremu gratuluje tego nie ogarnia ale spoko.

5. Czym jest niby przedawnienie dowodów? XD oraz gratuluje mózgu.

Ty naprawdę udajesz wydaje mi się, że jednak dobrze do Ciebie napisałem na serwerze. Wydajesz się osobą która ma problemy z racjonalnym myśleniem. Kto mi miał zgłosić to, że MNIE wyzywasz? XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
8 minut temu, DG420 napisał:

Tak wkleiłem, bo w porównaniu do Ciebie potrafię się przyznać do błędu. Nie robię z siebie ofiary i oczekuję nie wiadomo czego.

Ale czy ja robię z siebie ofiarę? napisałem jasno że cię zwyzywałem po tym jak pierwszy mnie sprowokowałeś.

Jako że przyznajesz się do narzuconych przeze mnie oskarżeń to nie ma co robić większego zamieszania tylko banujesz się sam na 24h lub ja dostaje UB i tyle, Lub wyjdzie znowu na to że twoje ego nie pozwoli ci tego zrobić pomimo przyznania się do winy.

Edytowane przez KapiszonXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KapiszonXD napisał:

Ale czy ja robię z siebie ofiarę? napisałem jasno że cię zwyzywałem po tym jak pierwszy mnie sprowokowałeś.

Jako że przyznajesz się do narzuconych przeze mnie oskarżeń to nie ma co robić większego zamieszania tylko banujesz się sam na 24h lub ja dostaje UB i tyle, no chyba że wyjdzie na to że twoje ego nie pozwoli ci tego zrobić pomimo przyznania się do winy.

Weź ty się rozpędź i zajeb baranka w ścianę. Ban zostaje niczemu nie zawiniłem. To że nie potrafisz panować nad emocjami to już nie moja wina.

Przez ferstel,

Post nie wnoszący nic do tematu. 

 

// +2 za spam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
15 minut temu, DG420 napisał:

Weź ty się rozpędź i zajeb baranka w ścianę. Ban zostaje niczemu nie zawiniłem. To że nie potrafisz panować nad emocjami to już nie moja wina.

Duży poziom jak na admina prezentujesz tekstami "Zajeb baranka w ścianę" namawiając mnie do tego abym to zrobił.

Niczemu nie zawiniłeś? samo słowo "downie" nie powinno znaleźć się na chacie napisane przez ciebie ale jako że ty możesz wyzywać innych i dajesz taki przykład jako admin to chyba też mogłem sobie na to pozwolić.

Dostałem 2 upomnienia w postaci bana 5 minutowego i się uspokoiłem, potem znowu twoje ego zostało urażone po napisaniu że nie masz kolegów i musisz mnie banować i zwrócić na siebie uwagę i pokazać jakim ty świetnym adminem nie jesteś.

 

Ale znalazłem idealny przykład człowieka podobnego do ciebie, nazywa się Mamm0n.

Również nie potrafi się przyznać w 100% do błędu i gada głupoty typu

"Zrobiłem tamto" a po chwili mówi że jednak tego nie zrobił tak samo jak ty powyżej.

 

Nie pozdrawiam, naucz się przyjmować krytykę w swoją stronę

Edytowane przez KapiszonXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebać disa i bonesiego

Przez ferstel,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

 

// warn +2

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, TheProShizer napisał:

pozdrawiam cie kuba strzałeczka

Ty nie masz prawa bytu, usun sie najlepiej.

@ Luis EnriqueTy tez

Przez ferstel,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

 

// warn +2

<22:40:36> "Kiedyś byłem opór :(": I TAK Z TEJ SIECI LECISZ XD

 

pocisk 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DG420 napisał:

Dobra nie ma co drążyć tematu. Ban jak najbardziej słuszny. Nie potrafisz się zachować będą wyciągane konsekwencje. Skarga bez sensu. 

JA PIER DOLE XDDD

Sam wyzywasz oraz prowokujesz innych graczy a potem piszesz że ktoś nie potrafi się zachować? Nie wspominając o faworyzowaniu innych graczy co nie powinno być dopuszczalne.

To już chyba kierat by się bardziej nadawał na te rolę niż ty.

Człowieku ty przemyśl od początku co napisałeś ze swoim nie wiem czy kolegą The end. i przeanalizuj słowo po słowie, bo jak na razie co odpowiedź sobie sami zaprzeczacie.

 

A co do mojego braku zachowania to "Weź ty się rozpędź i zajeb baranka w ścianę."

Czekaj na pewno żebyś zrozumiał bo widzę że jest to wymagane, zdanie powyżej to był cytat twoich słów oraz nie namawiam cię do "Zajebania baranka w ścianę." w prawdziwym życiu. ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie