Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie Kornel


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kornel
Wiek: 32
Doświadczenie (w byciu adminem): ogromne
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie:  22 lata

Znajomość ZombieModa (W skali 1-7): 7
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamcommunity.com/id/cornelioous/
Dlaczego Ty: gram od tygodnia, bardzo spodobał mi się serwer, lecz czasami napatoczy sie gracz który nie zna regulaminu serwera i go łamie, np bloczy w kampie i utrudnia gre innym, a na serwerze do dzis nie spotkalem żadnego admina, jestem skłony pomóc 
Czas jaki dziennie jesteś w stanie poświęcić na gre: 3h
Kontakt: steam
Link do profilu Tsarvar: (znajdziesz go, klikając tutaj) https://www.gametracker.rs/player/91.224.117.165:27015/Kornel/
Dofinansowanie serwera 10zł [tak/nie]: nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- również ani razu cię nie widziałem na serwerze

- tylko 4h spędzone 

- brak jakiejkolwiek kultury

 

EDIT

Znajomość zombiemoda oceniłeś na 7 a co chwile łamiesz regulamin

Edytowane przez Dzukill
Przez ferstel,

Brak 3 argumentów - 24h na poprawę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

Całe podanie to troll i jest oparte na kłamstwie. Śmieszy mnie to, że masz staż w tej grze dłuższy niż ona w ogóle istnieje.

Napisałeś, że grasz od tygodnia, lecz GT pokazuje, że grasz aż 2 dni. Po co kłamać, jeżeli i tak to idzie sprawdzić? 

Nie jesteś godny zaufania, żeby Ci powierzyć tę funkcję. Nie biorę pod uwagę słabego podania, braku składki, odpisywania we własnym podaniu i marnego uzasadnienia, dlaczego to akurat ty masz być adminem. 

Dodatkowo brak samokrytyki - napisałeś innemu graczowi pod podaniem na admina, że ma za mało godzin i jesteś na nie. Ma więcej od Ciebie :P 

 

EDIT: radzę rozroznic pojęcia "istnienia" gry od daty jej "wydania" i wprowadzenia na rynek. 

Nie wiem czy nie grałeś na innym nicku. Jeżeli była taka sytuacja to należy o tym poinformować w podaniu, a najlepiej wkleić dwa linki do np. GT. Nie zrobiłeś tego. W swojej odpowiedzi nawet nie udowodniłeś tego/nie dałeś informacji o tym. Porażka.

Nie mam pojęcia do czego odnosisz swoje ostatnie zdanie. Kto skłamał? Ten gracz, który ma kilkukrotnie więcej czasu na serwerze od Ciebie i to udowodnionego? Ty nawet nie tworzysz przestrzeni pod to, żeby ktoś mógł zrozumieć co piszesz. 

@ Kornel.

Edytowane przez Raf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niezly nastepny troll co z matematyki same dwoje miał, gra jest z 99' mamy rok 2024 XD, skad wiesz czy nie gralem na innym nicku ? No bo sklamał, spotkalismy sie na serwerze juz kilkukrotnie.

Przez Rodeo Rita,

Nie wypowiadamy się we własnym podaniu. Ostrzeżenie słowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 19:17, Kornel. napisał:

to niezly nastepny troll co z matematyki same dwoje miał, gra jest z 99' mamy rok 2024 XD, skad wiesz czy nie gralem na innym nicku ? No bo sklamał, spotkalismy sie na serwerze juz kilkukrotnie.

Wydaje mi się, że nie potrafiąc łapać na klate krytyki związanej z Twoim uczestnictwem w życie serwera i konkretniej w tym podaniu o Admina pokazałeś, że nie warto Tobie dawać szansy bo Cię triggeruje lub maduje co kto powie w Twoją stronę co jest dla Ciebie nieprzychylne. Napraw głowę i zatrzymajmy tą karuzele błazenady i zamknijcie ten temat.

Przez ferstel,

To nie miejsce do dyskusji. Dałeś swoją opinię i starczy.

 

// +2 za spam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LypSeN zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie