Skocz do zawartości

Zablokowane radkovsky farewell


radkovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ radkovsky

Z jakiej rangi rezygnujesz?: @ Administrator@ Właściciel CS 1.6 [DD2 CLASSIC]

Powód:  Już od pewnego czasu nie czuję chęci do gry ani zajmowania się serwerem jak i forum. W sumie w gry już w ogóle nie gram, bo nie sprawiają mi przyjemności, a moja jedyna aktywność związana z CSem to prowadzenie niedzielnych konkursów na DD2. Chcę się teraz skupić na swoim życiu osobistym, na swoich pasjach i studiach oraz ograniczyć to życie wirtualne Szkoda się żegnać ze wszystkimi funkcjami po 3 latach, tym bardziej że w sprawowanie ich włożyłem sporo czasu i serca - ale są priorytety w życiu.

Nasza ekipa na forum jest liczna i bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki, więc nawet pomimo mojego odejścia na pewno będą sobie radzili bardzo dobrze.

Co do DD2, mam nadzieję, że zostanie tu zachowana pewna sukcesja i nawet po mojej rezygnacji serwer będzie się dalej rozwijał. @ snuffy@ RumcajsJumper@ Natalciaa:***@ Semper Invictatrzymam za was kciuki i wierzę, że będziecie sobie radzili bardzo dobrze i beze mnie pchnęli serwer do przodu!

 

@ Właściciel@ Asystent Diabła@ Head Admin@ Administrator@ Junior Admin @ Moderator @ Właściciel CS 1.6 [DD2 CLASSIC] @ Admin CS 1.6 [DD2 CLASSIC]@ Opiekun Serwera CS 1.6 [DD2 CLASSIC]

"Byliście zajebiści. Współpraca z wami to była czysta przyjemność. Co by o was nie mówili na mieście, jesteście dla mnie jak bracia" :pepeserduszko:

Dziękuję wam za współpracę i wszystkie wspólnie spędzone chwile przy pracach na forum czy na serwerze.

 

PS: Na forum dalej będę się udzielał, ale zdecydowanie mniej. Kto ma do mnie kontakt, to można się zgadać w wolnej chwili na jakiegoś ts albo dc :D 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Radek za wsparcie i pomoc na forum ja osobiście życzę Ci dużo sukcesów i powiedzenia w życiu, jak i na studiach również trzymam kciuki za twoją samorealizację wpadaj do nas czasem. Pjona mistrzu 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była dobra współpraca - dzięki!. Osobiście życzę wszystkiego dobrego i powodzenia w życiu prywatnym. 👊 żegnać się nie będziemy, bo pewnie będziesz do nas zaglądał. 

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, `dR. napisał:

Jedna z gorszych rzeczy jakie mogły wydarzyć się dla tego forum i serwera, trzymaj się Radziu wszystkiego dobrego! 😁

:plusjeden: papa Radziu :pepesmutnytulas:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, smutne rozpoczęcie roku... ale w wieku 22 lat miałem podobnie. Wrócisz za jakieś 5 lat xD Powodzenia w życiu prywatnym. Cieszę się, że zagrałem dzisiaj w Twoim ostatnim konkursie :)

diabeł sygantur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde noo, szkoda fchuy, taka super osoba, na odpowiednim miejscu, jeden z filarów tego projektu jak na moje, ahh. 

Szczerze życzę Ci dużo powodzenia w życiu prywatnym, mam nadzieję że jeszcze kiedyś wrócisz ❤️🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mi sciagnie teraz bana na lewo?

 

3m sie

 

wszystko zrozumiale z czasem trzeba pozamykac pewne rozdzialy.

 

 

logoooo.png.eec9d29565d71c81726d748d1f55bcd3.png.3ac94278d54d2037b7a37ed82c188267.png

 

2013 - 2023

2023 -> Csowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, że byłeś i nas wspierałeś. Długo z nami i tak wytrzymałeś 😂❤️

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radziu wyslij zdjecie pulpecikow bo sa smutne

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie